korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PASE: IX edycja Kapeluszy Lektora Kapelusze SuperStars, 06.12.15, Radom.
Czegóż tu nie ma! Systemowe motywowanie i młodszych uczniów Oli Komady, niesztampowe aktywowanie par i grup uczniów w wykonaniu Jacka Łaguna i Czesława Kińskiego, mnemotechniki Edyty Madej, nowoczesne technologie w wykonaniu Ani Popławskiej, narzędzia podnoszące efektywność nauczyciela pomysłu Luizy Wójtowicz-Wagi. Poza tym zobaczycie Piotra Steinbricha, Jarosława Kawałka, dr Monikę Cichmińską.
MARYLAND: Zapraszamy na 3 edycję szkolenia FULL KIT. Przybornik Nauczyciela Malucha, 06.12.15,Poznań
Naucz się tuzina Gier, Zabaw, Piosenek i Wierszyków oraz Praktycznych Pomysłów i Trików na zachowanie Dyscypliny oraz sprawne Zarządzanie grupą Dzieci.
Serwis NF.pl: Jak znaleźć pracę z sensem?
Narzekanie jest naszą narodową cechą. Narzekamy na pogodę, korki, sąsiadów i oczywiście na pracę. Negatywne nastawienie i podkreślanie minusów utrudnia szukanie zatrudnienia i wybór odpowiedniego miejsca pracy. Jak pokonać to myślenie?
EDUNEWS.PL: STRONA INTERNETOWA - ZRÓB TO SAM(A)
Zdecydowana większość polskich szkół posiada własne strony internetowe. Z nich można dużo dowiedzieć się, z jaką szkołą mamy do czynienia – czy poważnie traktuje ona rodziców, czy jest aktywna, czy angażuje dzieci i młodzież w różnego rodzaju projekty. Dzisiaj, w epoce internetu, to jedna z najważniejszych „wizytówek” szkoły. Także nauczyciel powinien pomyśleć o stworzeniu własnej strony www lub bloga i temu poświęcony był trzeci webinar Superbelfrów
Goethe-Institut: MUZEUM KOLUMBA- SIŁA TEGO, CO POMIĘDZY
Wizyta w Kolumbie może lekko znudzonego turystę wprawić w osłupienie. To bodaj jedyne muzeum na świecie, w którym równie dużą wagę przywiązuje się do tego, co w nim jest, jak i do tego, czego w nim... nie ma.
Serwis NF.pl: Buduj karierę na solidnych fundamentach
Budowanie własnej ścieżki kariery zawodowej to nie lada wyzwanie. Zarówno na jej początku, jak i na bardziej zaawansowanym etapie. Istnieją jednak filary, na których możemy oprzeć budowanie kariery. Oto one.
EDUNEWS.PL: WSPÓŁPRACA W SZKOLE
Jedną z najbardziej poszukiwanych kompetencji jest dzisiaj umiejętność współpracy z różnymi ludźmi w różnych zespołach zadaniowych. Czy polska szkoła uczy współpracy? Różnie z tym bywa. Warto poświęcić więcej uwagi szkole jako instytucji, która nie tylko powinna uczyć współpracy, ale także sama powinna być instytucją współpracującą. Powstało wiele ciekawych i pomocnych materiałów, z których można od razu skorzystać
DOS-ELTea: THINK FRESH – czyli Neurodydaktyka nareszcie w praktyce! 5.12.15 Rzeszow
Jak mózg uczy się języka angielskiego? Super-intensywne warsztaty już wkrótce w Twoim regionie !!!
<<poprzednie [381] 382 383 384 385 386 387 388 389 390 nastepne>>