korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Italicus: Na dobry początek... GIMNAZJUM: Progetto Italiano Junior
W naszej ofercie, jak co roku, znajdziecie wszystkie metody rekomendowane przez MEN oraz wiele innych autorstwa doświadczonych praktyków. Księgarnia ITALICUS od lat wspiera nauczanie języka włoskiego w Polsce, oferując dobre ceny dla nauczycieli i przy zamówieniach grupowych.
MNODN: Współpraca z rodzicami w przypadku agresywnych zachowań dzieci i młodzieży, 20.09.14, Kraków.
Szkolenie ma na celu uwrażliwienie uczestników formy doskonalenia zawodowego na określenie warunków współpracy rodziców i nauczycieli, sposobów jej budowania, przekraczania pojawiających się w takcie współpracy trudności. Ważne jest też uświadomienie sobie podziału zadań, kompetencji i zakresu odpowiedzialności każdej ze stron.
Goethe-Institut: Uczta dookoła świata - kuchnia uliczna w Niemczech
Kuchnia uliczna to więcej niż tylko szybka przekąska na rogu. Garkuchnie, budki i wózki przewożą także sporą porcję kultury jedzenia. Przy odrobinie szczęścia, w obrębie zaledwie kilku metrów kwadratowych można skosztować kąsków z całego świata.
EDUNEWS.PL: ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ W KLASIE
Jedną z nowych technologii edukacyjnych, jeszcze dość rzadko spotykanych w szkołach w Polsce, jest rozszerzona rzeczywistość (ang. augmented reality, AR). Można ją zdefiniować jako system, który łączy nasz świat rzeczywisty z tym generowanym komputerowo. Zazwyczaj oznacza to wykorzystanie obrazu z kamery, aby wyświetlić dodatkowe dane lub generowane komputerowo animacje
ORE: Jak uczyć języka niemieckiego po niemiecku. Program Delfort, 20.09.14, Koszalin.
Projekt DELFORT powstał w roku 2001 i jest realizowany we współpracy Ośrodka Rozwoju Edukacji (do roku 2010 Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli) oraz Goethe -Institut w Warszawie i Krakowie.
ITALICUS: Profesjonalne przygotowanie: dydaktyka języka włoskiego -25% we wrześniu i październiku.
Świadomi, że tylko nieustanne podnoszenie własnych kompetencji pozwoli odnieść prawdziwe sukcesy pedagogiczne, przypominamy, że w mamy szereg publikacji, które pomogą profesjonalnie przygotować się do pracy i podnieść jakość – zapraszamy do działu „Dydaktyka języka włoskiego”.
MNODN: Pomysł na zajęcia – czyli o sztuce przygotowywania inspirujących zajęć...20.09.14, Kraków.
Rozwijanie umiejętności planowania zajęć przedszkolnych ciekawymi i aktywnymi metodami, jednocześnie spełniając cele podstawy programowej
EDUNEWS.PL: UCZMY UCZNIÓW ROBIĆ ROBOTY
Programowanie jest jak magia. Programiści to czarodzieje XXI wieku. Potrafią wyczarować coś z niczego. Zamiast zaklęć, mają komendy. Zamiast różdżek - równie długie linijki kodów. Jednak nie czarujmy się, niestety nie potrafimy programować
<<poprzednie [551] 552 553 554 555 556 557 558 559 560 nastepne>>