korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Wydawnictwo Oxford zaprasza na Dzień Nauczyciela w księgarnia Akademia przy Rondzie Wiatraczna.
Z okazji Dnia Nauczyciela serdecznie zapraszamy do Księgarni Akademia na pyszne ciastko i wspólne świętowanie.
Pearson Longman PL na Facebooku. Konkurs!
Wydawnictwo Pearson Longman ogłasza konkurs na najzabawniejszy filmik ilustrujący wybrany angielski idiom! Termin nadsyłania maili konkursowych: do 31.10. 2011r
Kokurs poezji w języku angielskim dla uczniów klas gimnazjalnych. 02.12.11 Jelenia Góra.
IV MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS POEZJI ANGIELSKIEJ: HAVE FUN WITH POETRY, w tym roku pod hasłem: SŁOWO PIĘKNE I PRAWDZIWE, popularyzuje poezję poprzez piękno słowa mówionego, a rzobudzając poczucie estetyki, przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w kulturze. Pozwala na realizajcę marzeń artystycznych młodzieży, pomagając w odkywaniu ich zdolności i wrażliwości na otaczający świat i ludzi.
PROMOCJA SPECJALNA - LIGNE DIRECTE! w Nowela.pl
...
Prezentacja Wolnego Uniwersytetu Samadeva ( Francja), 22.10.11, Teatr Komedii.
Dyscypliny Wolnego Uniwersytetu Samadeva: - euforia gestów Samadeva; - Milczenie ciała; - Lou Yong Tao To Qi; - Nadi Joga według Idris Lahore; - Ruchy Gurdżijewa; - Techniki energetyczne; - Samadeva energetyczna ayurvedyczna; - Reiki Tao To Qi; - Masaże i terapia manualna.
Dopłacamy do studenckich podręczników! MACMILLANpartners for Higher Education. PROMOCJE!
Już od 1 października studenci mogą kupić podręczniki Macmillan w specjalnych, obniżonych cenach! Dla zespołów lektorskich również przygotowaliśmy niespodzianki: zestawy lektorskie, profesjonalne szkolenia, dodatkowe publikacje dydaktyczne. Wszystko to w programie MACMILLANpartners for Higher Education.
Nowa publikacja z serii Zdam maturę - język hiszpański . Wydawnictwo Nowela.
Jest to publikacja umożliwiająca nie tylko dokładne poznanie struktury i wymagań pisemnego egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym, ale również skuteczne przygotowanie do tego egzaminu. Ćwiczenia uwzględniają wszystkie tematy wskazane w standardach wymagań egzaminacyjnych oraz wszystkie umiejętności sprawdzane podczas pisemnego egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym.
Warsztaty metodyczne Uni.Italia - Eleonora Fragai. Księgarnia włoska Italicus 7-8.10.2011 Warszawa.
Warsztaty poprowadzi prof. Eleonora Fragai (Profil Eleonora Fragai), jedna z autorek podręcznika i metody.
<<poprzednie [821] 822 823 824 825 826 827 828 829 830 nastepne>>