korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Szkoła wspierająca rozwój kreatywności i zdolności
Czy to jest możliwe? Szkoła to idealne miejsce dla ujawniania się twórczości, kreatywności, zdolności i talentów zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Zawód nauczyciela od dawna był uważany za twórczy, ale dopiero w ostatnich latach problematyka „twórczego nauczyciela” jest szczególnie mocno akcentowana. Twórczość nauczycieli jest zawsze pożądanym stylem pracy w tym zawodzie.
La Revista Española - w Księgarni NOWELA nr wakacyjny - 11 zł
Mamy przyjemność zaprezentować nowy dwumiesięcznik edukacyjny dla pasjonatów języka hiszpańskiego - Magazyn ten z pewnością przyda się nie tylko osobom uczącym się języka hiszpańskiego, ale także nauczycielom!
ettoi.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie: Prenumeraty za rekomendacje - ostatnie 15 dni
Nagrodami w konkursie są prenumeraty czasopism językowych ELI Magazines
EDUNEWS.PL: Szkoła musi sprzyjać aktywności ucznia
Szkoła powinna uczyć samodzielności i skłaniać uczniów do własnych badań i działań artystycznych. Niestety, wieloletnie doświadczenia w pracy z wybitnie zdolnymi prowadzą do przykrych wniosków. Zdaniem Marii Mach, dyrektor biura Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci, szkoła nie daje szans na rozwój naturalnych funkcji poznawczych, a przeciwnie – tłumi je i blokuje.
Nauka Bez Granic zaprasza na wycieczke do Edynburga.
Chciałam zaprosić Państwa do współpracy i podzielenia się swoimi opiniami na temat naszego najnowszego projektu. Oferta NaukiBezGranic poszerzy się od 2011/2012 roku o 'WYCIECZKI DO EDYNBURGA'. Miasto to mnie od dłuższego czasu zachwyca, i zaraz po Londynie wydaje się najciekawszym w Wielkiej Brytanii.
EDUNEWS.PL: Czy e-learning zastąpi tradycyjne szkoły?
Internet uwolnił edukację. Dzięki niemu możemy sięgać dalej, głębiej, nieustannie poznawać to, co nas interesuje, inspiruje, motywuje do działania. Oczywiście, istotne są również zmiany dokonujące się wokół nas w obszarze technologii i techniki, które otworzyły nam nowe kanały komunikowania się i świat eksploracji praktycznie wszystkich obszarów wiedzy.
EDUNEWS.PL: Pozwólmy robić błędy w szkole
Zawód nauczyciela jest niewdzięczny – często im więcej starań, wysiłku i pasji wkładamy w nauczanie, tym boleśniej odczuwamy obojętność uczniów, z jaką spotyka się nasze działanie pod tablicą. A do tego każda nasza pomyłka jest wychwytywana i dobitnie komentowana. Czy tak być musi? Może dzięki popełnianym błędom zachowujemy też sens procesu edukacji?
PASE zaprasza do udziału w konkursie 'BEST PRACTICES IN MOTIVATING STUDENTS TO LEARN ENGLISH'
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie pod tytułem BEST PRACTICES IN MOTIVATING STUDENTS TO LEARN ENGLISH
<<poprzednie [821] 822 823 824 825 826 827 828 829 830 nastepne>>