korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
British Council: International School Award, register by 15 November 2013
We are inviting you to take part in the International School Award programme and to start undertakings to gain this prestigious Certificate. The International School Award is an internationally recognised accreditation that provides schools and pre-schools with a framework for collaboration with international partners, sharing best practice, and opening young people's eyes and minds to the realities of the globalised world. The deadline for applications is 15 November.
Il Ponte & Via Giulia: Spotkanie z Julią Wollner, 15.11.13, Szczecin.
Pytacie tłumnie o kolejną imprezę larivistową, a my się trochę ukrywamy… :) Tym razem nie odbędzie się ona bowiem w Warszawie, ale w Szczecinie. I tak naprawdę nie będzie imprezą larivistową w ścisłym znaczeniu tego terminu, a bardziej spotkaniem ze mną. Opowiem co nieco o swojej pracy, pasji i doświadczeniach.
1st IATEFL Poland ESP SIG - Conference, 16 January 2014 – in Lublin
The aim of this conference is to bring together ESP teachers of all areas to share their experience of ESP teaching and to present examples of Best Practice.
EDUNEWS.PL: MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI
Kiedy Peter Reynolds napisał książkę "The Dot" nie myślał pewnie, że poruszy kropkowy świat i to dosłownie. Jest autorem i ilustratorem książek dla dzieci i młodzieży, zdobywcą wielu nagród. Książeczka The Dot opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti, albo o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Książka została przetłumaczona na ponad dwadzieścia języków oraz wydana alfabetem Braille’a. Napisana jest bardzo oszczędnie, znakomite rysunki pozwalają nawet małym dzieciom, które nie potrafią czytać polubić dziewczynkę, główną bohaterkę utworu
EDUNEWS.PL: KAŻDY ODNIESIE SUKCES
Wierzę, że każdy z nas rodzi się z wyjątkowym do realizacji celem. Wierzę, że każdy z nas ma zadanie pozostawienia po sobie świata lepszym, niż go zastał. I każdy z nas ma swoją osobistą misję do spełnienia. Tak mówi Showkat Badat - dyrektor Essa Academy w Bolton koło Manchesteru i dodaje: nie mówimy, że każdy z naszych uczniów może odnieść sukces, ale każdy odniesie sukces
EDUNEWS.PL: W EDUKACYJNEJ SIECI
Nie od dzisiaj wiadomo, że Internet to zarówno kopalnia wiedzy, jak i śmietnik informacji. Jak w niemal nieograniczonych zasobach sieci znaleźć ciekawe i sprawdzone dane? Co zaproponować uczniom, którzy chcą się uczyć inaczej i ciekawiej? Eksperci pracujący przy projekcie edukacyjnym „Kolegium Śniadeckich” stworzyli platformę edukacyjną, która łączy wymagania nauczycieli z oczekiwaniami uczniów
Il Ponte & Via Giulia: Włoskie wydarzenia w Warszawie, w sieci ... i nie tylko
Polecamy Waszej uwadze stronę Włoskie przygody - blog o włoskim stylu życia i podróżach. Czyli o tym, co tygrysy lubią najbardziej! :) Koniecznie zerknijcie, tym bardziej, że właśnie pojawiła się tam recenzja "Spokojnego chaosu" Sandra Veronesiego.
EDUNEWS.PL: OŻYW SMARTFONA W EUROPEJSKIM TYGODNIU JĘZYKÓW
Nie ma chyba osoby, która nie zetknęłaby się z tajemniczymi, kwadratowymi kodami. Kody QR (Quick Response) są wszędzie. Na wizytówkach, etykietach produktów, billboardach, w gazetach, w materiałach drukowanych. Są jak zagadka, jak obietnica otrzymania niespodzianki, jak brama, za którą można znaleźć mnóstwo ciekawych informacji. 26 września - w Europejskim Dniu Języków chcemy przekroczyć tą bramę razem z naszymi uczniami. Tym samym – chcemy zachęcić każdego: bądź nowoczesny, korzystaj z kodów QR! Posiadasz smartfon lub tablet? Wykorzystaj go w pełni!
<<poprzednie [691] 692 693 694 695 696 697 698 699 700 nastepne>>