korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Wydawnicto Ettoi: Czasopisma językowe ELI Magazines, język angielski.
Wydawnicto Ettoi: Mamy przyjemność poinformować, że z końcem września rusza nowy sezon subskrypcyjny czasopism ELI Magazines.
Fundacja im. Friedricha Eberta: Kryzys, polityka oszczędności i...25.09.13, Warszawa.
Czy istnieją alternatywne sposoby walki z kryzysem, takie, które uwzględniłyby perspektywę płci, a jeśli tak, to którzy aktorzy mogliby je sformułować?
Il Ponte & Via Giulia: Spotkanie z Kuchnią Dantego, 01.10.13, Warszawa.
Alfredo i Leonardo będą czytać "Boską Komedię" i gotować następujące dania: - szałwię w tempurze - krem aksamitny z dyni z pancettą (boczek włoski) i rozmarynem - risotto z grzybami - tagliatelle alla gricia z guanciale (kolejny boczek włoski) i serem pecorino - uccelletti scappati, czyli poledwiczki wieprzowe z pancettą (po raz trzeci boczek włoski) i szałwią w sosie winnym - brzoskwinie karmelizowane z rumem i lodami waniliowymi.
Nowela.pl: PIXEL A1 - nowe materiały dydaktyczne.
Opis: Podręcznik jest pierwszą częścią kursu przeznaczonego dla gimnazjalistów. Cztery tomy serii obejmują poziomy A1-A2. Podręcznik charakteryzuje podejście zadaniowe. Różnorodne zadania językowe i tematyka bliska nastolatkom służą wzmacnianiu ich motywacji, a przejrzysta struktura ułatwia pracę z podręcznikiem.
Goethe Institut w Warszawie i Krakowie: 20 powieści nominowanych do Niemieckiej Nagrody Literackiej.
Członkowie jury z ogromnym zainteresowaniem mogli śledzić na podstawie nadesłanych książek najnowsze tendencje literatury niemieckojęzycznej. Wiele sposród tych interesujących powieści ukazało się w małych wydawnictwach. Modne tematy lub pozornie oderwane od rzeczywistości fabuły schodzą raczej na dalszy plan , na plan pierwszy wysuwa się indywidualny styl pisarski.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Piuttosto che
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
EDUNEWS.PL: MUZOBUS ZAKOŃCZYŁ DŹWIĘKOWĄ PODRÓŻ PO POLSCE.
7000 przemierzonych kilometrów, 24 przystanki, 23 miasta w całej Polsce, blisko 200 przeszkolonych pedagogów i 69 wyjątkowych etiud muzycznych, 1000 uczestników otwartych warsztatów z zabawy dźwiękiem i pokazów filmów Muzykoteki Szkolnej oraz ponad 400 zdigitalizowanych prywatnych kaset magnetofonowych - tak przebiegła dwumiesięczna podróż Muzobusa
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Viva la grammatica!
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
<<poprzednie [691] 692 693 694 695 696 697 698 699 700 nastepne>>