korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Antycypacja treści czytanego tekstu – ważna umiejętność
Obok wielu innych ważnych celów nauczania języka obcego, rozumienie tekstu czytanego nabiera szczególnego znaczenia we współczesnym świecie. Tekst pisany – to nadal ważne źródło uzyskiwania przez nas informacji, jednak bardzo zmieniła się forma jej dostarczania.
Zacznij naukę języka słowackiego!
Słowacki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka słowackiego.
Obsługa Klienta na szóstkę! - dla pracowników działu obsługi klienta w szkole jęz. 1.04. W-wa
Obsługa Klienta na szóstkę! 1 kwietnia zapraszamy na szkolenie skierowane do pracowników działu obsługi klienta w szkole językowej.
Nowoczesna edukacja: podcasting w nauce języków obcych - Kącik porad metodycznych Mirosława Zyberta
Czym jest podcasting? Najprościej ujmując to technologia, która pozwala na tworzenie audycji dźwiękowych, które następnie są zamieszczane w Internecie w określonych odstępach czasu i dostępne poprzez ściągnięcie z serwera.Tak więc podcast to forma internetowej publikacji dźwiękowej. Nazwa pochodzi z połączenia dwóch słów iPod, czyli odtwarzacz muzyczny firmy Apple, oraz broadcast, czyli przekaz.
EDUNEWS.PL: REFORMA SZKOLNICTWA WYŻSZEGO CORAZ BLIŻEJ
Po 20 latach debaty na temat szkolnictwa wyższego doczekaliśmy się decyzji, które rokują szansę na zmiany na uczelniach. Uchwalona przez Sejm nowelizacja Prawa o szkolnictwie wyższym, ustawy o stopniach naukowych i tytule naukowym oraz o stopniach i tytule w zakresie sztuki wprowadza m.in. opłaty za drugi kierunek studiów i ograniczenie pracy wykładowców na wielu etatach
Pandy the Panda 1 Activity Book - już w LangMarket
Pandy the Panda 1 Activity Book - zeszyt ćwiczeń pierwszego poziomu kursu Pandy the Panda.
EDUNEWS.PL: CZY MAMY PROBLEM?
Obejrzałem kilka dni temu film o wolnych szkołach w Danii. Przedstawiono w nim taki problem-wyzwanie: jak dziś kształcić odpowiedzialne postawy, proaktywne zachowania, demokratyczne zasady i ponoszenie konsekwencji za własne wybory. Recepta w dużym uproszczeniu jest następująca: uczniowie wyznaczają sobie, czego się uczą, kiedy i w jakim czasie
Opanuj odmianę najważniejszych hiszpańskich czasowników!
Hiszpański Czasowniki w tabelach to książka polecana osobom początkującym oraz średnio zaawansowanym, uczniom szkół średnich, studentom i samoukom, którzy chcą utrwalić i poszerzyć wiedzę gramatyczną z zakresu czasów i trybów czasownika używanych w języki hiszpańskim. Podręcznik może być pomocny również nauczycielom w trakcie zajęć lub lekcji indywidualnych.
<<poprzednie [841] 842 843 844 845 846 847 848 849 850 nastepne>>