korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: O edukacji przestrzennej
„Każdy ma prawo do pięknego krajobrazu, życia w zdrowym środowisku i harmonijnym otoczeniu” – tak zaczyna się Karta Drahimska opracowana przez uczestników warsztatów „Potyczki z architekturą”, która jest wyrazem nowej świadomości budzonej w młodym pokoleniu przez środowiska promujące w Polsce edukację przestrzenną.
Anglista poleca: Słowniki tematyczne z multimediami wyd. SuperMemo
Wydawnictwo SuperMemo World przedstawia nową serię innowacyjnych publikacji: „Słowniki tematyczne z multimediami” do nauki słownictwa angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego
Duden - Deutsches Universalwörterbuch - Buch plus CD 7 wydanie - już w LM
Die Nr. 1 der Bedeutungswörterbücher der deutschen Gegenwartssprache umfasst jetzt mehr als 500.000 Stichwörter, Bedeutungsangaben und Anwendungsbeispiele.
Wydawnictwo Nowela poleca: Progetto italiano - część 2
Stare włoskie przysłowie mówi, że: "Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują". Wydawnictwo Nowela przygotowało ofertę, która zbytnio nie odchudzi Państwa portfeli, a w dodatku pozwoli zdobyć cenne doświadczenie: nauczyć się języka włoskiego w skuteczny i przyjemny sposób!
Anglista poleca: Angielski dla seniorów wyd. Edgard - recenzja
Wielu mówi, że życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Teraz także nauka rozpoczyna się w tym wieku, a to za sprawą wydawnictwa Edgard. ‘Angielski dla seniorów’ to unikalny kurs dla osób w wieku 50+. Pewno zapytacie w czym jest tak wyjątkowy, czym się różni od innych kursów. Odpowiedź jest prosta – wszystkim.
EDUNEWS.PL: MEN otwiera edukację szkolną na e-learning
Edukacja online rozwija się w Polsce od wielu lat, także w polskiej szkole. Do tej pory mogła się rozwijać jedynie na zasadzie eksperymentu. Resort edukacji chce zmienić obowiązujące prawo i pozwolić na prowadzenie części zadań edukacyjnych w formie e-learningu. Sekretarz stanu w MEN Krystyna Szumilas wskazuje, że ma to być uzupełnienie procesu dydaktycznego.
Metafory w motywowaniu do nauki. Psychologiczne podstawy motywacji do nauki. Część 11.
Świat metafor jest światem cudownym. W tym świecie każdy może znaleźć wszystko, czego szuka. To przede wszystkim świat bajek i baśni. Przecież to właśnie przy pomocy bajek uczymy świata małych ludzi, którzy stawiają w nim swoje pierwsze kroki. Zobacz, jak przy pomocy zupełnie zmyślonych sytuacji i postaci da się przemycić istotne dla rozwoju treści.
ET TOI: Nowa metoda do nauki francuskiego dla młodzieży Vite! Méthode de français
Vite! Méthode de français to nowa trzystopniowa elastyczna metoda do nauki języka francuskiego o jasnych i klarownych zasadach oraz zrównoważonej stopniowej progresji trudności. Kurs przeznaczony jest na poziom gimnazjum i obejmuje poziomy zaawansowania A1, A2 oraz B1 (w oparciu o kryteria Cadre Européen Commun de Référence Pour Les Langues) odpowiadające trzem kolejnym poziomom podręcznika.
<<poprzednie [841] 842 843 844 845 846 847 848 849 850 nastepne>>