korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
LANG LTC: Konferencja ELT Twist. Hack Your Teaching, 22.11.2014, Warszawa
ELT Twist to energetyzujący dzień, pełen fantastycznych warsztatów, które zaskoczą Cię dynamiką formatu i entuzjazmem trenerów.
AKADEMIA TRENERA JĘZYKÓW PASE, Moduł 01:Efektywna komunikacja z uczniem...22-23.11.14, Warszawa.
Zapraszamy do udziału w szkole skierowanej do nauczycieli, lektorów i wykładowców języków obcych, pragnących zwiększyć swoje trenerskie umiejętności i nauczyć się, jak być bardziej efektywnymi trenerami języków obcych.
EDUNEWS.PL: UCZELNIA DZIECI I MŁODYCH NAUKOWCÓW
Polska Akademia Dzieci to pierwszy na świecie uniwersytet prowadzony przez dzieci - to one są najważniejszymi wykładowcami, a po nich referaty przedstawiają profesorowie, naukowcy NASA czy UNESCO. Dzieci również prowadzą spotkania jako wolontariusze
AKADEMIA TRENERA JĘZYKÓW PASE, start 23-24.11.14, Warszawa.
W programie między innymi: Elementy coachingu w pracy z uczniem i klientem | Proces grupowy i trudne sytuacje w klasie | Metody aktywne w pracy nauczyciela języków obcych | Wybór materiałów do różnych kontekstów | Autoprezentacja lektora, auto-sprzedaż | Nowoczesne technologie w pracy lektora | Zasady uczenia języków w zgodzie z neurodydaktyką
Goethe-Institut: Konkurs translatorski dla początkujących tłumaczy, do 10.11.14.
Konkurs adresowany jest do do młodych adeptów sztuki translatorskiej, którzy nie posiadają w dorobku samodzielnej przekładowej publikacji książkowej z zakresu literatury pięknej o objętości większej niż jeden arkusz wydawniczy.
VIII Edycja Kapeluszy Lektora PASE 9 listopada w Rzeszowie.
Zapraszamy na VIII edycję Kapeluszy Lektora, w tym roku pod hasłem Efektywnie i Efektownie. Warsztaty poświęcone będą takim technikom nauczania języków obcych, które z jednej strony są atrakcyjne, inspirujące i zachęcają ucznia swą ciekawą formą i nietuzinkową treścią, z drugiej zaś pozwalają kursantom szybko osiągać postępy. Nasi trenerzy wskażą drogę łączącą sukces językowy z efektem „wow”.
MNODN: Skuteczne zarządzanie (trudnym) zespołem klasowym, 07.11.14, Kraków.
Trudna klasa nawet dla najbardziej doświadczonego nauczyciela stanowi niekiedy duże wyzwanie. Pojedynczy uczniowie lub cała grupa może skutecznie utrudnić lub uniemożliwić realizację materiału, wyprowadzić z równowagi, czasem stanowić zagrożenie dla siebie nawzajem. Nawet jeśli zachowania uczniów nie są groźne, a pracę utrudnia chaos i hałas, warto znać techniki poprawiające komfort pracy w niezdyscyplinowanej klasie.
EDUNEWS.PL: ALFABET SZTUKI, CZYLI JAK CZYTAĆ SZTUKĘ WSPÓŁCZESNĄ
Sztuka współczesna dla wielu pozostaje zagadkowa, dziwna, niezrozumiała. Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki postawiła sobie za cel jej przybliżenie nauczycielom, a poprzez nich także uczniom, organizując cykl szkoleń i warsztatów, do którego trwa właśnie nabór
<<poprzednie [571] 572 573 574 575 576 577 578 579 580 nastepne>>