korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Instytut Austriacki Kraków: Wypieki świąteczne... online!? 15.12.20
Zapraszamy serdecznie na spotkanie ONLINE, podczas którego zobaczycie jak nasz mistrz cukiernictwa Lukas Mayrhofer piecze bożonarodzeniowe specjały. Przy okazji - posłuchacie interesujących historii i anegdot... Spieszcie się, bo miejsca rozchodzą się jak świeże ciasteczka :-)
British Council: Jak skutecznie uczyć w liceum gramatyki, 06.12.20, darmowy webinar.
Jak skutecznie uczyć w liceum gramatyki O nie, tylko nie to… a może? Gramatyka może być ciekawa, stanowić wyzwanie i nie składać się z tysięcy zadań na transformację zdań.
Europe Beyond Access Scena dla wszystkich: niepełnosprawność i radykalna estetyka, 03.12.20, online.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych Europe Beyond Access zaprasza na internetową dyskusję, podczas której chcemy zbadać powiązania między artystami z niepełnosprawnością, a awangardą; zadać pytanie o to, jak artyści przełamują konwencje i dlaczego konieczne jest kwestionowanie normatywności na scenie?
CoMuseum: międzynarodowa konferencja i warsztaty 2-4 grudnia, online
Zapraszamy na 10. Międzynarodową Konferencję CoMuseum zorganizowaną przez Muzeum Benaki, Ambasadę USA w Grecji i British Council.
NAWA i British Council: Konferencja Direct to Internationalization, 03.12.20, online.
British Council Polska jest partnerem kolejnej konferencji Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej NAWA z cyklu „Direct to Internationalization". Tym razem wydarzenie dotyczyć będzie społecznej odpowiedzialności nauki, a wśród gości będą przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki, Polonium Foundation oraz beneficjenci NAWA. W drugim panelu wraz z ekspertami ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Polski zastanowimy się nad tym, jak zmieniły się uczelnie w dobie Covid-19.
EDUNEWS.PL: MINISTERSTWO ZAPRASZA POCZCIWYCH A NAIWNYCH
Drodzy Nauczyciele i Dyrektorzy placówek oświatowych! Koleżanki i Koledzy! 9 czerwca dotarło do mnie e-mailem z mazowieckiego kuratorium zaproszenie do wspólnego tworzenia repozytorium „dobrych praktyk z zakresu działalności szkół i placówek systemu oświaty oraz innych podmiotów w kształceniu na odległość, a także pracy zdalnej”, sygnowane przez panią Joannę Wilewską, Dyrektor Departamentu Wychowania i Kształcenia Integracyjnego MEN. Zapewne wielu z Was miało możliwość zapoznania się z tym pismem, ale przytaczam je tutaj niemal w całości na użytek pozostałych, bowiem jego treść jest istotna dla dalszej części mojego listu
EDUNEWS.PL: WSKAZÓWKI DLA ZDALNEGO ZADANIA EDUKACYJNEGO
Zaprezentuję osiem zasad planowania i przeprowadzania zdalnie zadania edukacyjnego. Zasady te są aktualne w każdych – nie tylko zdalnych – warunkach
EDUNEWS.PL: JAK CIEKAWIE PROWADZIĆ LEKCJE ONLINE
Blisko trzy miesiące zdalnego nauczania pokazały, jak ważne w edukacji online jest prowadzenie zajęć w sposób ciekawy i angażujący dla uczniów. Prześledźmy pięć pomysłów na kreatywne lekcje online, na przykładzie zajęć prowadzonych przez nauczycieli z Gdańska i Rzeszowa
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>