korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Macmillan Free Webinars:Teaching tips for pronunciation - Tim Bowen, 04.06.14.
In this webinar we will look at a series of practical activities designed to raise learners' awareness of different aspects of pronunciation - sounds, stress, intonation and sounds in contact - and to provide productive practice in these areas.
La Rivista: Czym pachną Włochy? Bazylią, kawą, mirtem?
Czym pachną Włochy? Bazylią, kawą, mirtem? Rozmarynem, pinią, pomarańczami? A może ponadczasową elegancją, nieprzemijającym optymizmem, wielowiekową historią?
EDUNEWS.PL: KORELACJA MIĘDZYPRZEDMIOTOWA, CZYLI NIHIL NOVI?
Nie wyobrażam sobie nauczania bez współpracy z innymi nauczycielami. Podstawa programowa języka niemieckiego jako języka mniejszości jest tak trudna, że przy braku współpracy z polonistą, nauczycielem muzyki, informatyki czy religii jest praktycznie nie do zrealizowania. Ale rozwiązaniem tego problemu jest po porostu korelacja, której bazą jest podstawa programowa oraz plan dydaktyczny z języka polskiego
Galeria Asymetria: IF I WERE MAO. Tommaso Bonaventura, wystawa, do 27.06.2014. Warszawa.
W galerii Asymetria prezentujemy dwa projekty włoskiego fotografa Tommaso Bonaventury: cyfrowe zdjęcia pt. Real Woman Photoshop (2008) oraz fotografie analogowe If I were Mao (2009), owoc jego kilkuletniej pracy w Chinach (który zdobył I nagrodę Sony Awards w 2009 roku w kategorii portretu).
Pearson: YOUNG LEARNERS konferencja metodyczno-psychologiczna, 14.06.14, Warszawa.
Konferencja metodyczno-psychologiczna YOUNG LEARNERS dla nauczycieli uczących w przedszkolach, zerówkach i szkołach językowych.
PTI: Coaching w zarządzaniu talentami środowiska szkół językowych, 07.06.14, Warszawa.
II Stopień Akademii Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych. II Stopień Akademii dedykowany jest osobom, które przeszły I Stopień. Wyjątkiem jest szkolenie z metod aktywnych nauczania, na które zapraszamy także metodyków i nauczycieli, chcących głębiej popatrzeć na swój warsztat i go doskonalić.
EDUNEWS.PL: SZKOŁA W KOMPUTERZE I TELEFONIE. MOBILNY RODZIC I UCZEŃ
Kiedy w 2002 roku pojawiły się w polskich szkołach pierwsze dzienniki elektroniczne, wielu nauczycieli, rodziców i uczniów upatrywało w nich różnorakich zagrożeń czy utrudnień związanych ze zmianami. Musiało minąć kilka lat, zanim e-dziennik został powszechnie uznany za narzędzie wspierające nie tylko organizację pracy szkoły, ale także efektywną komunikację na linii nauczyciel-rodzic-uczeń. Dziś z tego rozwiązania korzysta ponad 2600 szkół, a interaktywne tablice czy plany lekcji są powszechnie wykorzystywane w każdej nowoczesnej placówce. A czy można mieć szkołę w telefonie?
EDUNEWS.PL: ALERT DLA RZECZY NAJWAŻNIEJSZYCH!
Niedawno w sieci ogłoszono alert! Problem ważny, bo szerokopasmowy dostęp do internetu w polskiej szkole potrzebny. Uświadamia nam to między innymi tekst Dariusza Stacheckiego pt. Hamulec dla cyfrowej szkoły. Określa w nim między innymi standardy dla cyfrowej szkoły. Trudno przecenić jego wartość w budowaniu jej nowoczesnej infrastruktury. Ja ogłaszam jeszcze jeden: alert dla wychowania...
<<poprzednie 631 632 [633] 634 635 636 637 638 639 640 nastepne>>