korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ELI & ET TOI: Gry i lektury językowe ELI zakupisz z 20% rabatem.
Od soboty do niedzieli gry językowe ELI zakupisz z 20% rabatem od cen katalogowych.
EDUNEWS.PL - SNAPCHAT: NARZĘDZIE, KTÓRE SPRAWIA, ŻE EDUKACJA JEST BARDZIEJ WOW! (artykuł)
Chciałbym podzielić się doświadczeniem dotyczącym aplikacji Snapchat i jej używania jako narzędzia edukacyjnego. Przyznam szczerze, że od małego pasjonowały mnie gadżety technologiczne. Powszechny dostęp do Internetu przyjąłem z wielką radością. Bardzo cieszyły mnie te chwile, gdy obserwowałem, że Internet zaczyna realnie łączyć ludzi budować społeczności – najpierw widziałem to na Naszej Klasie, później na Facebooku. Portale te stały się dla mnie naturalnym obszarem funkcjonowania i byłem w nich od początku aktywnym użytkownikiem.
NaukaBezGranic: New Year Time Fun & Games, 11.01.2019, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Lente: (Przed)świątecznie – do czytania, do smakowania, do zobaczenia!
Czekając na Dzieciątko i rodzinny czas, poczytaj o włoskich losach świętego Mikołaja, o których pisze Magda Śliwińska. Ja poza dekoracją choinki i kuchennym szaleństwem muszę jeszcze spakować się na coroczny wyjazd do Izraela (bardzo polecam spędzanie tam Sylwestra, jeśli jesteś takim samym nudziarzem, jak ja ;–) ). Może i tym razem zabiorę dzieciaki do Nazareth Village – eksperymentalnego muzeum pod gołym niebem, pokazującego, jak wyglądało życie w Galileli w czasach Chrystusa. Jeśli jesteś go ciekawy, obejrzyj zdjęcia, które zrobiliśmy tam w zeszłym roku!
Blog Brit it!: 10 różnic między Świętami w Anglii i Polsce
Kiedy Brytyjczycy otwierają prezenty? Jakie potrawy goszczą na ich stołach? Czym jest "Christmas cracker"?
Expressis Verbis: Jak kreatywnie uczyć gramatyki osoby dorosłe / młodzież, 23.02.19, Warszawa.
Anglisto! Czy często zdarza Ci się mieć niewystarczającą ilość materiałów dydaktycznych dla swoich kursantów i nie masz czasu ani siły szukać nowych? Czy często szukasz gotowych materiałów / gier, które można PO PROSTU wykorzystać bez ciągłego kserowania milionów kopii, spinania? Czy często szukasz kolorowych rozwiązań? Czy uczysz starszą młodzież / dorosłych?   Jeśli na większość tych pytań odpowiedziałeś/aś TAK, to szkolenie jest dla Ciebie!
Goethe-Institut: Książka „Nad rzeką“ Esther Kinsky poleca Agnieszka Drotkiewicz.
Książka „Nad rzeką“ Esther Kinsky to osobisty notatnik, czy też przewodnik, w którym bohaterka w medytacyjnym wręcz rytmie oprowadza nas po bocznych uliczkach Londynu, sklepikach z towarami z różnych zakątków świata, no i rozmawia z postaciami spotykanymi podczas bliższych i dalszych podróży.
EDUNEWS.PL - JAK ZADAJESZ, TO Z SENSEM (artykuł)
Refleksja na temat prac domowych jest potrzebna przede wszystkim wśród zadających. Od października trwa kampania społeczna #zadajęzsensem, która ma na celu promowanie empatycznego spojrzenia na zadanie domowe. W zasadzie mamy dwa sensowne rozwiązania: albo unikamy zadawania zadań w ogóle, albo, jeśli zadajemy, to zgodnie z przemyślaną logiką i świadomością prawa dziecka do wolnego czasu.
1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 nastepne>>