korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: NOWOCZESNY NAUCZYCIEL W NOWOCZESNEJ SZKOLE...
Szkoła nie może zostać w epoce kredy. Zaś nauczyciele, jeśli zależy im na dobrym kontakcie z wychowankami, powinni starać się wplatać nowoczesne technologie w służbę edukacji. Mają im w tym pomóc bezpłatne szkolenia informatyczne prowadzone przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach projektu “Doskonalenie zawodowe nauczycieli w dziedzinie wykorzystania technologii informacyjnej”....
NAUKA BEZ GRANIC! Teenage English w Grudniu 2011.
Teenage English is very popular with teenagers. Richie Mullaney will teach students and teachers to speak and act like British/Irish teenagers! He will pass on some of the knowledge he learned in college while studying Youth Work. You’ll find out how to decode the evermore-complicated text messages, learn the origin of teenage “slang” and how logical it can be! Between strange facts, fun topics and interactive drama, you and your students will be left wanting more!
EMOVA zaprasza na warsztaty: ZMOTYWUJ SIEBIE I INNYCH, 3.12.2011 w Krakowie
Szkolenie to daje pewność, że każdy jest wygranym: słuchacze, lektorzy, metodycy, menedżerowie szkół, bo wprowadzając do siebie ten program zyskują wewnętrznie zmotywowanego słuchacza, przynoszącego dochody szkole i dającego pracę wielu lektorom.
NOWELA PL.: Ostatnie egzemplarze słowników - rabaty do 68%!
Przypominamy, że trwa jesienna promocja na słowniki językowe: FRANCUSKIE, HISZPAŃSKIE i WŁOSKIE: NoweLOVE słowniki na jesień!
PASE: V Edycja KAPELUSZY LEKTORA- warsztaty metodyczno-psychologiczne: ŁÓDŹ, 3.12.2011.
Stowarzyszenie PASE ma przyjemność zaprosić na warsztaty metodyczno-psychologiczne. Warsztaty pozwalają wyposażyć lektorów języków obcych w nowatorskie, ciekawe rozwiązania do wykorzystania na zajęciach oraz pobudzić do samodzielnego poszukiwania innowacyjnych sposobów na ożywienie zajęć i ich większą efektywność i skuteczność!
EDUNEWS.PL: INTERNET BĘDZIE WSZĘDZIE!
Z ostatnich badań CBOS wynika, że liczba internautów w Polsce wzrosła do 56%. A w 2015 r. internet ma być już wszędzie, w każdym domu w całej Polsce. Kibicujmy zatem naszym władzom, aby się te plany się ziściły. W epoce cyfrowej informacji, osoby często korzystające z sieci są w niemałym szoku, gdy trafią podczas podróży po kraju do miejsc, w których internet tylko bywa albo w ogóle go nie ma.
Emova: COACHING dla lektorów, 30.11.11, Warszawa
ZAPRASZAM NA 1 OTWARTE SZKOLENIE O TYM CZYM JEST COACHING I DLACZEGO UZNAWANY JEST ZA JEDNĄ Z NAJSKUTECZNIEJSZYCH METOD ROZWOJU OSOBISTEGO.
NAUKA BEZ GRANIC! Ireland 1 w GRUDNIU 2011.
Richie Mullaney will take students on quick journey through 10,000 years of Celtic History, describe in full detail the strange cuisine.
<<poprzednie [931] 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nastepne>>