korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nauka Bez Granic, Charles Dickens 200 Years, 29.3.2012, Kraków - warsztaty dla grup z nauczycielem
Charles Dickens 200 Years or Ebenezer Scrooge On How To Survive The Hard Times is an event devoted to the 200th birthday of Charles Dickens.
Homeschool: VII KONFERENCJA METODYCZNA DLA NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH, 31.03.12, Białystok.
Masz w grupie ucznia, który ciągle wstaje, chodzi po sali, klika długopisem i kołysze się na krześle? Nie martw się- twój uczeń to kinestetyk-przyswaja wiedzę przez ruch i dotyk! Podczas warsztatów dowiesz się jak to wykorzystać dla wspólnej korzyści.
Italicus: NL specjalnie i specjalistycznie dla tłumaczy.
Słownik DEVOTO-OLI 2012 odkrywa tajemnice znaczeń włoskich terminów, neologizmów i zwrotów specjalistycznych także w już dostępnej wersji online oraz na iPada i Phone’a. W czasach komputerów pomaga znaleźć informacje w jednym skarbcu wiedzy bez zbędnego przeszukiwania całej sieci. Obecnie możliwe jest skorzystanie z 30-dniowego okresu próbnego
NOWELA.pl: Progetto italiano junior 2 i Arrivederci 1 - numery MEN!
Szanowni Państwo! Z przyjemnością informujemy, że kolejne podręczniki do nauczania języka włoskiego wydawnictwa Edilingua: Progetto italiano junior 2 - dla gimnazjum Arrivederci! A1 - dla szkół ponadgimnazjalnych decyzją MEN zostały umieszczone na liście podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego.
EDUNEWS.PL: PIERWSZE OPŁATY ZA STUDIA DZIENNE!
Studenci, którzy w 2012 r. rozpoczną studia dzienne na dwóch kierunkach na uczelniach publicznych będą musieli za jeden z nich zapłacić. W nowym roku wchodzi w życie prawo, że tylko jedne studia będzie można skończyć na koszt podatnika. Zmiany w ustawie mają przyczynić się także do poprawy sytuacji doktorantów
WEBINARIA INTERAKTYWNE INTERPERSONAL - sprawdź tematy i terminy w kalendarzu szkoleń
Nasze webinaria są interaktywne, co oznacza ciągły kontakt z wykładowcą poprzez czat oraz opcję uczestnictwa głosowego. Koszt uczestnictwa w powyższych webinariach to 30 zł brutto (od jednego loginu). Zarejestrowani uczestnicy bezpłatnie otrzymają zestaw materiałów i prezentacji drogą elektroniczną przed webinarium. Wystawiamy faktury VAT.
WSzPWN: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka niemieckiego , 03.03.2012, Wrocław.
PROGRAM KONFERENCJI sala B 11:15 - 12:15 Aktiv, kreativ, effektiv - Kompass Film im DaF Unterricht. Adresaci: Nauczyciele szkół gimnazjalnych Prowadząca: Danuta Kin 12:15 - 12:30 Przerwa 12:30 - 13:30 Expedition Deutsch - multimediales Lehren Adresaci: Nauczyciele szkół gimnazjalnych Prowadzące: Dorota Wieruszewska, Irena Nowicka współatorki serii Expedition Deutsch
STOWARZYSZENIE PASE: KONKURS LITERKOWY do 31.03.2012
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy z literek tworzących logo kampanii (kliknij na link na dole strony) utworzyć jak najwięcej słów w wybranym języku: angielskim, niemieckim, francuskim lub hiszpańskim; lub ułożyć z nich najdłuższe słowo w wybranym języku angielskim, niemieckim, francuskim lub hiszpańskim.
<<poprzednie [931] 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nastepne>>