korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Centrum 4ELT: Rozwój zawodowy nauczycieli języka angielskiego z terenów wiejskich,od 15.11.13.Poznań
Projekt „4ELT – Rozwój zawodowy nauczycieli języka angielskiego z terenów wiejskich Wielkopolski” nr POKL.09.04.00-30-065/11 ma na celu przeniesienie doświadczeń i dobrych praktyk nauczania języka angielskiego z prywatnych szkół językowych do szkół publicznych a także rozwój kompetencji nauczycieli uczących na wsiach i w małych miastach Wielkopolski. Chcemy, aby w ten sposób województwo wielkopolskie stało się konkurencyjne dla innych województw pod względem znajomości języka angielskiego wśród dzieci i młodzieży.
Il Ponte & Via Giulia: Pajace Leoncavalla i Rycerskość wieśniacz Mascagniego, premiera 26.10.13,W-wa
Z nowości kulturalnych trzeba odnotować także premiery w bydgoskiej Operze Nova (26 października): chodzi o "Pajace" Leoncavalla i "Rycerskość wieśniaczą" Mascagniego. To opery rzadko grane w Polsce, więc warto się nimi zainteresować!
Il Ponte & Via Giulia: Spektakl-opera Suor Angelica Pucciniego, 25, 26.10.13, Warszawa.
Jeśli weekend spędzacie w Warszawie, może zainteresuje Was propozycja Teatru Warszawskiej Opery Kameralnej (al. Solidarności 76 b)? W dniach 25 i 26 października o godz. 19.00 będzie można obejrzeć spektakl-operę w jednym akcie Suor Angelica Pucciniego w reżyserii Marii Gabrielli Munari.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Laboratorio di scrittura.
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
EDUNEWS.PL: WALCZMY O ANGIELSKIE NAPISY W CYFROWEJ TV
Z Europejskiego Badania Kompetencji Językowych ESCL, które zostało przeprowadzone w 14 krajach w 2011 r. wynika, że polscy gimnazjaliści prezentują jeden z najniższych w Europie poziomów znajomości języka angielskiego. Tymczasem obecnie znajomość języka obcego to niemal warunek konieczny do funkcjonowania w społeczeństwie, pracy i rozwoju, w tym także uczenia się przez całe życie. Co zrobić?
NaukaBezGranic: Welcome to the U.S.A. - amerykańskie przedstawienie w j. angielskim, 26.11.13,W-wa.
It’s awesome! It’s fantastic! You’re going to spend the school year in the United States and you’re going to live with an American family! So, meet Marge. She’s your American mother. Marge is there to help you. She’s going to give you some clues about how to be American. And you’re going to need a little practice, if you really want to fit in.
PASE: 7 Edycja Warsztatów - Kapelusze Lektora, 24.11.13, Katowice.
Niezależnie od typu zajęć, które prowadzimy, poziomu zaawansowania i wieku naszych uczniów oraz środowiska, w którym kurs ma miejsce, każda grupa ma jedną wspólną cechę: uczestnicy są zawsze na zróżnicowanym poziomie. I nie chodzi tu jedynie o znajomość języka - zróżnicowany poziom to odmienne zdolności, odmienna historia, ambicje, plany, doświadczenia, dojrzałość.
Promentis: Praca z uczniem trudnym - seminarium metodyczne, 16.11.13, Opole.
Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w niezbędną wiedzę psychologiczną, która pomoże w przełamywaniu bezradności wobec sytuacji trudnych wychowawczo.
<<poprzednie [671] 672 673 674 675 676 677 678 679 680 nastepne>>