korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?


(...) dzięki Wam znalazłam naprawdę œwietne kursy. Cenię bardzo wsparcie redakcji, tę cotygodniowš dawkę szkoleń, z których korzystam, porzšdne oferty i pełen profesjonalizm.

Dziękuję,
Sylwia Sobczyńska
(lektor jęz. niemieckiego, woj. łódzkie)


(...) ponieważ moja sytuacja zawodowa się zmieniła, nie będę szukał pracy przez dwa lata, ale chciałbym wiedzieć na bieżąco - co w świecie lektorów piszczy i nie chcę się pożegnać z portalem, bo jest super.
Pozdrawiam również z uśmiechem:-)

Paweł W.
lektor języka niemieckiego z woj. dolnośląskiego


Generalnie bardzo podoba mi się Państwa portal i chętnie z niego korzystam.

Jolanta
anglistka z woj. wielkopolskiego


(...) dziękuję za szybką odpowiedź i wyrejestrowanie mnie z serwisu, ale przede wszystkim za stworzenie tego portalu, gdyż dzięki niemu miałam okazję współpracować przy ciekawych projektach z wieloma firmami.

Serdeczne pozdrowienia,
Anna K., były lektor , woj. mazowieckie


(...) szkolenia na razie nie są w centrum mojego zainteresowania, ale chciałabym za to poinformować, iż nowości wydawnicze na Państwa stronie są bardzo pomocne, osobiście nabyłam "A Phrasal Verb Affair", która jest genialna :)

Pozdrawiam ciepło

Katarzyna Z.
Anglistka, woj. kujawsko-pomorskie


(...) uważam, że portal [www.szukaj-lektora.pl] jest bardzo praktyczny i bardzo za niego dziękuję.

Maciej R.
Lektor języka angielskiego, Warszawa


Chciałabym serdecznie podziękować portalowi szukaj-lektora, dzięki któremu znalazłam satysfakcjonujšcš pracę w nowej interesujšcej dziedzinie językowej.
Polecam goršco!

Katarzyna
były lektor języka angielskiego
woj. podlaskie


Bardzo się cieszę, że zarejestrowałam się w Państwa serwisie. Jest on bardzo przydatny i funkcjonalny. Dzięki niemu już znalazłam ciekawe materiały na lekcje prywatne.

Z poważaniem
Katarzyna
anglistka, woj. kujawsko-pomorskie


(...) jestem jednym z odbiorców Kalendarza. Uważam, że to świetny pomysł i często wykorzystuję przesyłane informacje.
(...)serdecznie pozdrawiam


Aleksandra Łuczak
www.luczak.edu.pl


Witam
Dziękuję za wysyłanie informacji - to nadal dla mnie sfera, której nie badam (będąc w koleinach starych zajęć).
Myślę, że przeglądanie ofert [praca, szkolenia dla lektorów - dopisek redakcji] jest na tyle kuszące, że wreszcie zbiorę się w sobie i 'przemebluję' trochę swój czas.

pozdrawiam,
Basia Michalec
anglistka (woj. lubelskie)


(...)UWIELBIAM Wasz portal i mówię o nim komu się da (mam oczywiście na myśli osoby związane z branżą) i doceniam to, że wkładają Państwo tyle pracy w ten projekt. Jest fantastyczny! Ma też pewnego rodzaju terapeutyczne właściwości - kiedy sprawdzam skrzynkę i widzę 8 wiadomości z ofertami pracy, czuję że kryzys gospodarczy mnie nie dotyczy.

Dzięki!
Anna K.
anglistka (woj. mazowieckie)


Wspaniała strona. Dużo informacji o szkoleniach i wszystkim co nie tylko wiąże się ze znalezieniem pracy, ale sprzyja indywidualnemu rozwojowi osobowości osoby przekazującej wiedzę innym.
Profesjonalna pomoc prowadzących stronę.

www.szukaj-lektora.pl powinna dostać jakąś nagrodę. Jest doskonałym łącznikiem pracodawcy z poszukującym pracy i osób potrzebujących indywidualnej pomocy nauczyciela. W/w czynniki wpływają na rozwój i praktyczną, dynamiczną progresję wiedzy w naszym kraju.

Sławomir Łoboda
anglista (woj. mazowieckie)


Szukaj-Lektora poleciłam już swoim znajomym. Sama jestem bardzo zadowolona, że istnieje coś takiego. Nie muszę już przeglądać tysięcy ogłoszeń na stronach internetowych bo one same przychodzą do mnie. Mam nadzieję, że z czasem portal będzie się rozwijał i będzie coraz bardziej pomocny lektorom jak i szkołom językowym.

Ola Madej
lektorka języka angielskiego


Pragnę podziękować portalowi szukaj-lektora.pl dzięki któremu udało mi się nawiązać kontakty z pracodawcami, szkołami i bardzo ciekawymi ludzmi.
Timothy C.Sanford
nauczyciel j.angielskiego i instruktor

I would like to extend my gratitude to szukaj-lektora.pl which has helped me make contact with employers, schools and most interesting individuals.
Timothy C.Sanford
english teacher & instructor


(...) myślę, że portal jest bardzo pożyteczny, zawsze sprawdzam w nim na przyklad oferty szkoleń i nowości wydawnicze. Dzięki niemu dostałam tez jedno ciekawe zlecenie na kursy... :-)

Magdalena Liczkowska-Bolesta
Słonecznie pozdrawiam ze spływającego deszczem Krakowa


(...) Na pewno bardzo przydatne są informacje o wszystkich konferencjach i warsztatach.
Niewątpliwym plusem jest możliwość wypełnienia kwestionariusza - dzięki temu my, lektorzy, mamy swoją wersję Golden Line'a :) Jedynym minusem portalu jest zbyt mała popularność... Ale myślę, że i na to przyjdzie czas!

W każdym razie, ogromne dzięki za tę stronkę!!!!

Słonecznie pozdrawiam ze spływającego deszczem Krakowa,
Karolina


(...) kalendarz otrzymałam i co prawda są w nim podane informacje o szkoleniach spoza obszaru działania (czyt. zamieszkania), natomiast z radością korzystam z takich właśnie warsztatów, które się odbywają w innych miastach, niż hmm... "moje" ;0) Jak na razie komunikacja międzymiastowa działa w Polsce dość sprawnie, aczkolwiek mogłaby być nieco przyjaźniejsza cenowo;0)

Bardzo dziękuję za przesyłanie kalendarza - przypomina mi między innymi, że mogę wejść na stronę portalu i przeczytać aktualności.

Alesja Mirosznikow


(...) W końcu założyłem swój profil i z niego korzystam. Tu muszę podkreślić że sam pomysł i jego wykonanie są na prawdę bardzo trafione. Osobiście odpowiada mi możliwość prezentowania się na gruncie zawodowym za pomocą rzetelnego pośrednika.
Sam portal skonstruowany jest bardzo przejrzyście i biorąc pod uwagę, że wciąż się rozwija pozostaje się tylko cieszyć. Piszę te wszystkie dobre rzeczy choć jak do tej pory za Państwa pośrednictwem byłem raptem na jednej rozmowie i to w firmie, którą znałem niezależnie od internetu. Jako optymista wychodzę z założenia, że lepiej jedno spotkanie więcej niż mniej.
Wiadomo, że w ciągu roku szkolnego mamy swój dość mocno wypełniony plan zajęć, ale na przykład w tym roku mam nadzieję znaleźć coś sobie na okres wakacyjny. Duże nadzieję wiąże właśnie z www.szukaj-lektora.pl (teraz juz pamiętam nazwę!). Zauważyłem też, że oferty jakie się u Państwa pojawiają nie zawsze ograniczają się tylko do prowadzenia zajęć. Bardzo mi to odpowiada. Myślę, że sporo osób po latach uczenia chętnie podejmie się czegoś nieco innego choć w dalszym ciągu związanego z zawodem. Ja z pewnością byłbym zainteresowany takimi przedsięwzięciami jak ostatnie ogłoszenie WSiPu (chodziło o prezentacje podręczników).
Kolejną mocną stroną Państwa portalu jest kalendarz szkoleń, bo w tej chwili jest to jedyne takie miejsce które podaje tyle informacji na temat rozwoju zawodowego.

Mam nadzieję, że będzie się Państwu wiodło a co za tym idzie, my (lektorzy) będziemy zasypywani ciekawymi (i dobrze płatnymi) ofertami. Właśnie za to trzymam kciuki.

Pozdrawiam serdecznie
BK


(...) chciałbym czasowo usunąć swoję ofertę, ponieważ mam wystarczająco dużo pracy. Jednak proszę o przysyłanie nadal informacji o szkoleniach, z których korzystam i za które jestem wdzięczny.

Z wyrazami szacunku
Paweł Ferenc


Dzięki portalowi spędziłam bardzo ciekawe tygodnie na kolonii językowej organizowanej przez Imagine.
Portal www.szukaj-lektora.pl dostarczył mi możliwości bezpośredniego rozwoju poprzez informacje o szkoleniach, ale także umożliwił poznanie wspaniałych ludzi, dzięki którym wzbogaciłam swoje doświadczenie i poznałam dotąd nieznany kawałek Polski.
Jeśli mogę w ten sposób zareklamować też IMAGINE, to chętnie to czynię.

Pozdrawiam,
Agnieszka Czachowicz :)


Szanowna Pani,

Śmiem stwierdzić, że Pani działalność jest niezmiernie ważna dla całej społeczności lektorów języków obcych na terenie Polski! Bardzo dziękuję w imieniu wszystkich nauczycieli pasjonatów.

Łączę serdeczności,
Alesja Mirosznikow


Witam serdecznie i dziękuję za wspaniały portal dla lektorów :)
Myślę,że nikt się nie obraża za propozycje pracy "na zapas", a zawsze kto zechce skorzystać,ten ma szansę :)
Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję w imieniu własnym i koleżanek :)

Elżbieta Dmochowska


Ogromne dzięki za wspaniałą pracę dla wszystkich nauczycieli języków obcych, informacje nie tylko o "kurso-konferencjach", ale nawet o wydarzeniach kulturalnych. Chętnie skorzystam z możliwości posłuchania naszych wspaniałych bardów w sobotę.

Pozdrawiam
Natalia Ładyka


Bardzo się cieszę, że otrzymuję oferty pracy, a jeszcze bardziej jestem zadowolona z otrzymywanych informacji o kursach i szkoleniach.
Dzięki szukaj-lektora.pl byłam już na paru fantastycznych szkoleniach i polecam Wasz portal wszystkim koleżankom. (...)

pozdrawiam,
Joanna Frontczak


Witam,

(...) idea waszego portalu bardzo mi się podoba. Taka baza lektorów to bardzo dobry pomysł, nie tylko dla pracodawców ale i dla nas - lektorów, szczególnie tych młodych wchodzących dopiero w 'świat nauczycieli'. Wasz portal jest przykładem, że praca sama do nas przychodzi :)

Rewelacyjną sprawą jest kalendarz szkoleń.

Z niecierpliwością czekam na sekcje 'young learners', gdyż sama pracuję z dziećmi i jestem ciekawa, co będzię się kryło w tej zakładce.

Naprawdę godny pochwały jest kontakt z redakcją. Dzięki temu oraz dzięki świadomości, że informacje dodatkowe podawane w profilu przez lektorów są weryfikowane przez redakcję, ma się poczucie bezpieczeństwa oraz poważnego traktowania sprawy i użytkowników portalu.

Jeżeli zaś chodzi o to co podoba mi się mniej, to jedynie mogę zauważyć, że forma w jakiej pisane są aktualności jest dość monotonna i często łapię się na tym, że po prostu nie chce mi się jej czytać. Mimo, że mogę tam znaleźć dla siebie istotne informacje.

pozdrawiam ciepło,
Anna Brewka


Bardzo mi się podoba Państwa portal. I cieszę się szczerze, że regularnie na swój adres email otrzymuję ogłoszenia o wakatach. Większość z nich jest dla mnie interesująca.
Grażyna Kucharska


Witam serdecznie,
(...) Wasza strona to strzał w dziesiątkę, często z niej korzystam i jest mi bardzo pomocna w pracy!!!
Bardzo dziękuję za wyczerpujący i bogaty wykaz szkoleń - dzięki Wam biorę w nich czynny udział od kilku miesięcy, a wiem, że sama nie miałabym czasu i cierpliwości do wyszukiwania ich.

Serdecznie pozdrawiam,
Anna MilarskaCJ_ABCJesteśmy szkołą językową świadczącą swoje usługi firmom i ich pracownikom na terenie Warszawy i okolic. Ponieważ jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, nieustannie poszerzamy grono naszych lektorów. W rekrutacji nowych lektorów wspiera nas portal www.szukaj-lektora.pl. Wszyscy, którzy jak my działają na tym rynku, wiedzą, że w kontakcie z klientem liczy się czas, a portal dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych bardzo ułatwia i usprawnia naszą pracę. Dodatkowo portal stanowi skarbnicę wiedzy na temat nowości na rynku wydawniczym, jak również szkoleń i konferencji organizowanych przez wydawnictwa językowe i nie tylko. Dlatego z czystym sumieniem możemy polecić ten portal zarówno takim firmom, jak nasza, jak i lektorom poszukującym pracy.

Dagmara Gruszka
Dyrektor Szkoły TplusT
www.tplust.pl
Witam serdecznie,
(...) nie spotkałam się z problemami technicznymi, jeśli chodzi o wiadomości od Państwa. Informacje są aktualne, a maile nie powtarzają się. Owszem, przy pierwszym takim zawiadomieniu, jeden z linków nie był aktywny, ale zostało to naprawione. Od tamtej pory wszystko jest O.K. Ze swojej strony dodam, że bardzo mnie cieszy dbałość o nas, użytkowników, z Państwa strony.
Pozdrawiam ciepło,
Karolina Foch


Dziękuję bardzo za stronę [www.szukaj-lektora.pl] - naprawdę pomaga...zawsze korzystam z kalendarium i biegam na wszystkie konferencje (w ramach moich możliwości czasowych). Mam nadzieję, że to potem zaowocuje w mojej pracy :)
Zakładka "praca dla mnie" tez jest bardzo przydatna. Zamiast wyszukiwać interesujące mnie ogłoszenia spośród tysięcy, pracodawca sam zgłasza się do mnie :) o ile to prostsze i wygodniejsze :)
Co do uwag, to może warto by pomyśleć o jakimś kąciku czy forum dla lektorów, gdzie mogliby wymieniać się doświadczeniami, czy pomysłami na przeprowadzenie zajęć. Można by stworzyć taką "brać lektorską".

Pozdrawiam
MK