korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Italicus: Spotkanie z włoską pisarką Irene Cao, 26.10.17, Kraków
Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Irene Cao, specjalistką od zmysłowych, pełnych namiętności powieści. "Spod lekkiego i ostrego pióra Cao wychodzi literatura erotyczna, której najważniejszym składnikiem są emocje. Psychologiczna złożoność jej bohaterów kształtuje ich decyzje i zachowania oraz sprawia, że ani na chwilę nie przestają być wiarygodni". (Treccani.it)
EDUNEWS.PL: PRZEKAZYWANIE WARTOŚCI A DZISIEJSZE POKOLENIE
Każdy chce być traktowany z szacunkiem. To ważna podstawa, która jest fundamentem wartości moralnych. Wartości, takie jak szacunek do drugiego człowieka, przyrody i tego co nas otacza, wprowadzają harmonię w naszym życiu. System wartości to ważny element, który nas kształtuje i wpływa na to, jak patrzymy na świat. Jakie wartości przekazują dzieciom rodzice, szkoła i media? Wiele wartości przekazywanych przez naszych dziadków zaczęło podupadać…
Italicus: Spotkanie z włoską autorką Irene Cao, 26.10.17, Kraków.
Spotkanie z włoską autorką Irene Cao Spotkanie odbędzie się we współpracy z wydawnictwem Sonia Draga.
InfoPraca.pl: 3 pytania o portfolio, których warto się spodziewać
Portfolio czyli przegląd dokonań, coraz częściej jest narzędziem, na podstawie którego pracodawcy podejmują decyzję o zatrudnieniu bądź o nie zatrudnieniu kandydata. Jakich pytań o portfolio się spodziewać? Za co odpowiadał-a Pan-i przy tym projekcie?
GOETHE-INSTITUT: SERIE PODCASTÓW PSYCHOGRAMY, MOTYWY, NAPIĘCIE
W niemieckim radiu powstał nowy gatunek audycji – seria podcastów. W kilku odcinkach przedstawiane są wyniki śledztw dziennikarskich, często dotyczących nierozwiązanych zagadek kryminalnych. Dzięki podcastom na nowo podejmuje się próby rozwikłania niektórych z nich.
GOETHE-INSTITUT: AUDYCJA Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI MOST RADIOWY WARSZAWA – BERLIN 16-19.10, W-wa
Radiostacja Berlin-Brandenburg (rbb) radioeins transmituje na żywo z Goethe-Institut, kontynuując cykl audycji, zrealizowanych już w Sao Paulo, Atenach i Istambule. Udział biorą politycy, artyści, muzycy, dziennikarze i słuchacze.
Stimulus: 1000 POMYSŁÓW NA ZAJĘCIA, JAKICH JESZCZE NIE BYŁO W NAUCZANIU J. ANGIELSKIEGO, 21.10, W-wa
1000 POMYSŁÓW NA ZAJĘCIA, JAKICH JESZCZE NIE BYŁO W NAUCZANIU JĘZYKA ANGIELSKIEGO -nauczanie języka angielskiego za pomocą gier i zabaw
Twoja Lekcja: U lektora na kozetce – czyli słów kilka o byciu „psychologiem” na... 28.10.17, Kraków.
28.10.2017 w godzinach 10-14 zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejne szkolenie dla lektorów języków obcych do centrum Szkolenie odbędzie się w siedzibie firmy przy ul św. Filipa 23. Poprowadzi je Paulina Stępień, właścicielka centrum, coach, trenerka oraz lektorka języka niemieckiego i polskiego dla cudzoziemców.
<<poprzednie [151] 152 153 154 155 156 157 158 159 160 nastepne>>