korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Akademia Aktywnego Angielskiego - Metody aktywizujące w pracy z dziećmi i młodzieżą,07.03.15,Wrocław
Beata, bogini DIY, pokaże tysiąc i jeden pomysłów na urozmaicenie lekcji grami zrobionymi domowym sposobem, a kilka z nich wspólnie wykonacie. Jola zdradzi potencjał drzemiący w książkach z okienkami, klapkami, dziurkami i wysuwankami oraz podzieli się pomysłami na warsztaty tematyczne z wykorzystaniem pacynek, kilku metrów sznurka i tostera. Terry – chłopak z gitarą (a nawet trzema!) wyśpiewa Wam przepis na klasowy hit oraz zdradzi jak zdobyć serca uczniów z pomocą magicznych sztuczek.
Goethe-Institut: Błażej Pindor i Rewizyta u Romualda Gutta – Fotografie
Błażej Pindor i Rewizyta u Romualda Gutta – Fotografie prezentujące architektoniczną spuściznę klasyka polskiego modernizmu
Szkoła Języka Polskiego KLUB DIALOGU: Prezentacja serii START, 07.03.15, Warszawa.
Seria START to dwa podręczniki do nauki języka polskiego dla początkujących, zakładające pracę metodą bezpośrednią już od pierwszej lekcji w celu zachęcenia uczniów do pełnego otwarcia się na komunikację w języku polskim. Podręcznikom START towarzyszy materiał audio, który daje uczniowi możliwość oswojenia się z językiem w codziennych sytuacjach komunikacyjnych i pozwala rozwinąć kompetencję rozumienia języka mówionego.
Biblioteka Goethe-Institut: Ein ganzes Leben Roberta Seethalera książką tygodnia.
Andreas Egger przybywa do doliny, w której przyjdzie mu spędzić całe życie, mniej więcej w wieku czterech lat. Wyrasta na sumiennego robotnika i jako młody mężczyzna przyłącza się do grupy majstrów, budujących jedną z pierwszych kolejek górskich. Wraz z kolejką i elektrycznością w dolinie pojawia się światło i hałas. Pewnego dnia Andreas poznaje Marie, swoją wielką i jedyną miłość. Marie szybko zniknie i po raz kolejny pojawi się w życiu Andreasa wiele lat później, w chwili gdy Eggers stanie u progu swojej ostatniej drogi. Czas Andreasa minął i bohater ze zdumieniem spogląda wstecz, na minione lata i życie. Prosta i głęboko poruszająca historia.
TKT YLE: Kurs weekendowy międzynarodowy certyfikat dla nauczycieli & ... 07-08.03.15, Warszawa.
Chcesz zdobyć międzynarodowy certyfikat w nauczaniu dzieci i wyspecjalizować się w przygotowaniu najmłodszych do międzynarodowych testów YLE (skorelowanych ze sprawdzianem z j. angielskiego po szkole podstawowej)?
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 -Poziom..., 07.03.15, Lublin.
W związku ze zbliżającymi się rekrutacjami w szkołach językowych na kursy j. angielskiego dla Sił Zbrojnych RP - przesyłamy informację dot. możliwości podniesienia kwalifikacji oraz zdobycia uprawnień do prowadzenia tego rodzaju zajęć
ETS: Certyfikaty, współpraca i szkolenia akredytowanych egzaminatorów ETS, 07.03.15, Katowice.
Educational Testing Service (ETS) to największa, niezależna organizacja testująca i lider w dziedzinie badań edukacyjnych na świecie. ETS w Polsce to ponad 250 ośrodków egzaminacyjnych, setki projektów unijnych z wykorzystaniem certyfikatów m.in. TOEICŸ i TOEFLŸ oraz współpraca z dziesiątkami firm i korporacji, testujących umiejętności swoich pracowników.
MMPublications: Konferencja Nowa Ustawa o podręcznikach wielokrotnego użytku, 07.03.15, Szczecin.
NOWA USTAWA: podręczniki wielokrotnego użytku (przykłady i sposoby zakupu); zestawy nauczycielskie wg nowych regulacji w 2015r.; język angielskich w szkołach zawodowych.
<<poprzednie [501] 502 503 504 505 506 507 508 509 510 nastepne>>