korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
SJO Języki Świata: WARSZTAT METODYCZNO-PSYCHOLOGICZNY:Cudzoziemiec w mojej klasie18.01.14, Warszawa.
Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jak i dla tych, którzy uczą już wiele lat. Cudzoziemiec w klasie to nie tylko nowa sytuacja kulturowa w klasie, ale także zupełnie nowe spojrzenie na metody nauczania. Zajęcia prowadzone są metodami warsztatowymi pod okiem doświadczonych trenerów. Od uczestników wymagane jest aktywne uczestnictwo oraz gotowość do realizowania różnych zadań.
Bistro&Café: KONCERT NA GITARĘ ELEKTRYCZNĄ w wykonaniu ViNATi, 10.01.14, Warszawa.
Zagra dla Was ViNATi - Mariusz Żółkiewka – mistrz wirtuozerskiej gry na gitarze, muzyk, kompozytor o wieloletnim doświadczeniu studyjnym i koncertowym. Na jego twórczość składają się rockowe aranżacje muzyki klasycznej oraz kompozycje własne. W muzyce porusza go melodia, dynamika, prędkość ale i jej klimat.
Wydawnictwo WSiP:Kongres „FOKUS NA NIEMIECKI”, 14.01.14, Warszawa.
Wydawnictwo WSiP poświęca dużo uwagi popularyzacji nauczania języka niemieckiego w Polsce. Pragniemy przekonać dzieci i dorosłych, że warto uczyć się niemieckiego. Jak to zrobić? Podczas kongresu będziemy o tym rozmawiać z ekspertami, reprezentującymi tak zasłużone dla promocji języka niemieckiego instytucje, jak Goethe-Institut, Österreich Institut czy PSNJN – mówi rzecznik prasowy WSiP, Jarosław Matuszewski.
Il Ponte & Via Giulia: Spotkanie z La Rivistą, 11.01.14, Warszawa.
Już za tydzień w Empikach i sprzedaży internetowej dostępny będzie nowy numer magazynu o Włoszech "La Rivista". Z tej okazji zapraszam Was serdecznie na spotkanie z nami w sobotę 11 stycznia 2014! Jak zwykle będzie wesoło, bez zadęcia, za to z dużą dawką włoskich akcentów! W programie m.in.prezentacja czasopisma; spotkanie z okropną wiedźmą Befaną, która przyniesie Wam coś w ramach niespodzianki; włoskie wino i, przede wszystkim, recital jednej z naszych wspaniałych redakcyjnych koleżanek. Specjalnie dla Was włoskie kolędy i kilka radosnych kawałków zaśpiewa Aleksandra Kaca, która nie tylko jest italianistką, nie tylko ciekawie pisze, ale, przede wszystkim, bosko śpiewa! :) Na gitarze zagra Sebastian Iwanowicz.
Promentis: Uczyć lepiej czyli jak? warsztaty dla początkujących lektorów i..01.02.14, Warszawa.
Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki. Zapraszamy również osoby, które miały dłuższą przerwę w pracy dydaktycznej i przed powrotem do nauczania, pragną odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę. Uczestnictwo w szkoleniu to świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
CWRO: Dysleksja a nauczanie języków obcych, szkolenie, 22-23.02.14, Warszawa.
Szkolenie "Dysleksja a nauczanie języków obcych" to doskonałe rozwiązanie dla podwyższenia kwalifikacji zawodowych lektorów, nauczycieli języków obcych a także studentów uczelni językowych. Zajęcia adresowane są przede wszystkim do nauczycieli języków obcych, którzy na co dzień borykają się z problemem nauczania i oceniania uczniów z dysleksją.
PEARSON:Konferencja dla nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w Rzeszowie, 23.01.14.
What tasks do your students struggle with the most at Matura? How can we help them to improve in their areas of difficulty, whilst at the same time help them feel positive about the process of preparing for the exam? Working with the most recent details of nationwide performance in the exam, this highly practical session will attempt to deal with these important questions. During the workshop, we will remind ourselves of some of the aspects of the new Matura format and task types This shared session will contain lots of easy to prepare practical ideas and tips, and will be illustrated with material taken from Pearson’s new Matura Focus course.
EDUNEWS.PL: WIEDZA DZIĘKI IGNORANCJI
Ignorancja to błogosławieństwo... brzmi popularne powiedzenie. Zwykle wypowiadane z przekąsem, aby podsumować ujawnione „morze“ czyjejś niewiedzy. Ale niektórzy uważają, że praca naukowa bez ignorancji nie może istnieć. Nauka według neurobiologa Stuarta Firesteina to raczej „zbijanie bąków” i „poszukiwanie w ciemności czarnego kota“, czyli błądzenie poza tym, co już wiemy (czyli poszukiwania właśnie w „oceanie“ ignorancji)
<<poprzednie [661] 662 663 664 665 666 667 668 669 670 nastepne>>