korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ORE: Warsztat „Pierwsze kroki z Europejskim Portfolio Językowym–od teorii do.. 15-17.11.13,Sulejówek
Szkolenie składa się z teoretycznego wstępu dotyczącego idei oraz budowy Europejskiego Portfolio Językowego oraz praktycznych warsztatów w trakcie których uczestnicy będą m.in. pracować nad własnym portfolio, poznają przykłady praktycznego włączania portfolio na zajęciach języka obcego oraz przygotują zindywidualzowaną strategię wdrażania EPJ w swojej klasie/szkole.
PASE: 7 Edycja Warsztatów - Kapelusze Lektora, 17.01.14, Gdańsk.
Chcesz przypomnieć sobie dawno zapomniane ćwiczenia i poznać nowe, które wykorzystasz na zajęciach? W trakcie tej sesji zaprezentujemy kilka tuzinów pomysłów na urozmaicanie zajęć w różnych grupach wiekowych i takie ich prowadzenie, aby było ciekawie, różnorodnie, niesztampowo. Szczególny nacisk położymy na ćwiczenia, które (prawie) nie wymagają kopiowania materiałów.
Promentis: Techniki przygotowania personelu wojskowego do egzaminu wg Stanag 6001, 06.12.13, Kraków.
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
Goethe - Institut: SOS Bałtyk, projekt edukacyjny dlas gimnazjalistów, 15-22.11.13.
Zdrowa kuchnia, warsztaty artystyczne, wystawa – projekt „SOS Bałtyk“ pozwoli uczniom na rozwinięcie dodatkowych umiejętności, uwrażliwi na tematykę ekologiczną i ochronę środowiska naturalnego – a wszystko to po niemiecku.
EDUNEWS.PL: NOWOCZEŚNIE O PATRIOTYŹMIE: KONKURS "KTO TY JESTEŚ? HISTORYJKI O HISTORII"
Nauczanie to nie tylko przekazywanie wychowankom wiedzy naukowej i próba zaszczepienia w młodzieży miłości do poznawania świata, ale też czynny udział w kształtowaniu postaw i osobowości dzieci. Wpływ ten jest widoczny zwłaszcza na poziomie szkoły podstawowej, kiedy uczeń często po raz pierwszy ma okazję zetknąć się z treściami, które z czasem staną się bazą dla jego dorosłego światopoglądu
Goethe- Institut: Ściana, za którą coś/nic٭ się stało, wystawa, 7.11.13-19.01.14, Gdańsk.
Wystawa dotyczy interpretacji historycznych faktów, naszych oczekiwań wobec śladów wydarzeń. Osią prezentacji jest zestawienie prac dwóch artystek Magdy Mellin i Anahity Razmi. Pierwsza przedstawia ścianę za którą nic się nie stało, a druga ścianę za którą coś się wydarzyło.
PASE: 7 Edycja Warsztatów - Kapelusze Lektora, 08.12.13, Zielona Góra.
Niezależnie od typu zajęć, które prowadzimy, poziomu zaawansowania i wieku naszych uczniów oraz środowiska, w którym kurs ma miejsce, każda grupa ma jedną wspólną cechę: uczestnicy są zawsze na zróżnicowanym poziomie. I nie chodzi tu jedynie o znajomość języka - zróżnicowany poziom to odmienne zdolności, odmienna historia, ambicje, plany, doświadczenia, dojrzałość.
AJO LEKTOR: DZIEŃ AMERYKAŃSKI, 16.11.13, Lublin.
16 listopada, organizujemy wspólnie z kawiarnią DZIEŃ AMERYKAŃSKI. Miłośników USA oraz wszystkich zainteresowanych tym krajem zapraszamy już za 9 dni!
<<poprzednie [661] 662 663 664 665 666 667 668 669 670 nastepne>>