korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Traditional Ireland ; Ceili Dancing, 19.10.18, Łódź.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
GOETHE INSTITUT: RAFIK SCHAMI: „DIE DUNKLE SEITE DER LIEBE”, 16.10.18, Warszawa
Plan na pażdziernikowy niemieckojęzyczny Buchklub to prawie tysiącstronicowa powieść „Ciemna strona miłości” syryjsko-niemieckiego pisarza Rafika Schami.
BRITISH COUNCIL: National Theatre Live: “Makbet”, 11.10.18, całą Polska
Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami. Czas trwania: 210 minut
Expressis Verbis: How to teach Grammar creatively to adults / teens, 20.10.18, Katowice
Give your lessons a true boost! Come to two very intensive teacher workshops in Katowice 20-21 October! WORK SMARTER NOT HARDER! With Expressis Verbis it is possible.
EDUNEWS.PL - JAK CHWALIĆ I NAGRADZAĆ, ABY ZMOTYWOWAĆ UCZNIÓW DO NAUKI (artykuł)
Jednym z największych wyzwań stojących przed nauczycielem oraz niejednokrotnie rodzicem jest zmotywowanie uczniów do pracy na lekcjach i w domu. Intuicyjnie czujemy, że najlepszym sposobem jest chwalić i nagradzać. Sprawa wydaje się prosta, warto jednak przyjrzeć się pewnym pułapkom związanym z chwaleniem i nagradzaniem.
ODN LANG: IH Teacher Trainer Course, start 13.10.18, cała Polska.
Work as a Teacher Trainer anywhere in the world. Learn from international experts in teacher training. Have better job opportunities. Get a global certificate. Enjoy comfort and flexibility of working from the comfort of your home or favourite cafe. Master your language fluency by learning in an international context.
BRITISH COUNCIL: Wykład Richarda Wilsona, 8.10.18, Poznań
Richard Wilson to znakomity i intrygujący brytyjski artysta. Twórca przyjedzie do Poznania, gdzie podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Artystycznym wygłosi dwa wykłady. Richard Wilson, mistrz iluzji, jest obecnie jednym z najbardziej znaczących współczesnych artystów. Zajmuje się m.in. instalacją i rzeźbą, których specyfika ma wywołać u widza dezorientację. Był dwukrotnie nominowany do prestiżowej Turner Prize Award.
GOETHE INSTITUT: DYSKUSJA PANELOWA - JĘZYK I REWOLUCJA, 5.10.18, Warszawa
Czy język może wywołać rewolucję? Czy jesteśmy manipulowani przez język polityków i stosowany przez nich celowy framing? Rewolucje – śpiewająca, pomarańczowa, zielona – a może dzisiejsze rewolucje są tylko iluzją? Co na to naukowcy, blogerzy i youtuberzy?
<<poprzednie [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 nastepne>>