korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Mondiale: Dealing with Grammar at Levels above B1, webinar, 25.02.15.
Whereas CEFR-based teaching at B1 and below should have communicative skills as the major priority, the approach needs to change at the higher levels. To be an effective language user at B2 and above, it is necessary to have a higher degree of language accuracy. This has a number of consequences for language teaching, including the development of the learner’s use of a wider range of different structures and the use of more complex sentence structures.
EDUNEWS.PL: E-CZYTELNICTWO DZIECI I MŁODZIEŻY
Prawie co drugi 12-latek systematycznie przegląda portale informacyjne i prasę online. Gimnazjaliści odwiedzają te miejsca jeszcze częściej. Rzadziej za to uczniowie czytają w sieci literaturę – wynika z dodatkowych analiz badania czytelnictwa dzieci i młodzieży przeprowadzonego przez Instytut Badań Edukacyjnych...
BEZPŁATNE WEBINARIA I SEMINARIA TOEICŸ DLA KAŻDEGO, 24.02.15.
POZNAJ EGZAMIN TOEICŸ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU BĄDŹ SPOTKAJ SIĘ Z NAMI W BIURZE ETS Wszystkich zainteresowanych międzynarodowym egzaminem z języka angielskiego TOEICŸ zapraszamy na bezpłatne, comiesięczne warsztaty!
Goethe-Institut Biblioteka poleca: Volker Weidermann - Ostende
Ostenda, belgijskie kąpielisko z wielką historią: to tutaj przybywają twórcy, dla których nie ma już miejsca w hitlerowskich Niemczech. Stefan Zweig, Joseph Roth, Kisch i Toller, Koestler i Kesten – pisarze zakazani. Volker Weidermann opowiada o ich nadziejach, miłościach i zwątpieniu. Oraz o tym, jak potoczyło się ich życie.
British Council: Webinars for teachers
The webinars will give you an opportunity to learn something new, access valuable tools and resources, and share your views and comments with other teachers in Poland and abroad. Our webinars cover a wide range of topics such as teaching methodology, exam preparation, classroom management, assessment, motivating students or special educational needs.
Pearson: Konferencja dla nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, 28.02.15,Zielona Góra
My nie czekalismy! Wykorzystaliśmy czas i szansę i na fali zmian w prawie oświatowym dokonaliśmy zmiany naszych podręczników. Zmiany, zapewniającej kompatybilność naszych podręczników z obowiązującym prawem, ale i trendami w metodyce. Zadbaliśmy, by nasze wieloletnie podręczniki zachowały wszystkie dotychczasowe walory, by praca z nimi była przyjemna, tok lekcji wartki, a ćwiczenia sprzyjające uczeniu się naszych uczniów.
EDUNEWS.PL: HISTORIE KRZESŁA W UBRANKU SOWY
Jak nauczyć dzieci budować poprawne wypowiedzi ustne i pisemne? Jak zachęcić do wypowiadania się na forum dzieci nieśmiałe? To trudne i odpowiedzialne zadanie nauczyciela klas I-III, które niejednemu spędza sen z powiek. Aby nauczyć dzieci tworzyć ciekawe wypowiedzi pisemne należy zacząć od wypowiedzi ustnych. Przyda się do tego krzesło...
PASE: Szkolenie, Komunikacja perswazyjna z uczniami i rodzicami | Warszawa, 28 lutego 2015
Jeśli miewasz problemy z zachowaniem uczniów i utrzymaniem dyscypliny pracy na kursach., Jeśli zdarzają Ci się trudne rozmowy z rodzicami i szukasz odpowiedniego wsparcia i pomysłów
<<poprzednie [461] 462 463 464 465 466 467 468 469 470 nastepne>>