korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Il Ponte & Via Giulia: Włoskie wydarzenia w Warszawie, w sieci ... i nie tylko
Polecamy Waszej uwadze stronę Włoskie przygody - blog o włoskim stylu życia i podróżach. Czyli o tym, co tygrysy lubią najbardziej! :) Koniecznie zerknijcie, tym bardziej, że właśnie pojawiła się tam recenzja "Spokojnego chaosu" Sandra Veronesiego.
EDUNEWS.PL: OŻYW SMARTFONA W EUROPEJSKIM TYGODNIU JĘZYKÓW
Nie ma chyba osoby, która nie zetknęłaby się z tajemniczymi, kwadratowymi kodami. Kody QR (Quick Response) są wszędzie. Na wizytówkach, etykietach produktów, billboardach, w gazetach, w materiałach drukowanych. Są jak zagadka, jak obietnica otrzymania niespodzianki, jak brama, za którą można znaleźć mnóstwo ciekawych informacji. 26 września - w Europejskim Dniu Języków chcemy przekroczyć tą bramę razem z naszymi uczniami. Tym samym – chcemy zachęcić każdego: bądź nowoczesny, korzystaj z kodów QR! Posiadasz smartfon lub tablet? Wykorzystaj go w pełni!
Promentis: Praca z uczniem trudnym - seminarium metodyczne, 07.12.13, Katowice.
Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w niezbędną wiedzę psychologiczną, która pomoże w przełamywaniu bezradności wobec sytuacji trudnych wychowawczo.
MNODN: W co grają uczniowie, w co graja nauczyciele? szkolenie z komunikacji, 22-23.11.13, Kraków
Nauka rozpoznawania zachowań agresywnych i manipulacyjnych, Poznanie najczęstszych "gier" środowiska szkolnego, zidentyfikowanie gier psychologicznych, w które sami gramy, nauka rozpoznawania i przerywania gier, Poznanie sposobów aktywnego wpływania na przebieg trudnych rozmów i interakcji,
ORE: Warsztat „Pierwsze kroki z Europejskim Portfolio Językowym–od teorii do.. 15-17.11.13,Sulejówek
Szkolenie składa się z teoretycznego wstępu dotyczącego idei oraz budowy Europejskiego Portfolio Językowego oraz praktycznych warsztatów w trakcie których uczestnicy będą m.in. pracować nad własnym portfolio, poznają przykłady praktycznego włączania portfolio na zajęciach języka obcego oraz przygotują zindywidualzowaną strategię wdrażania EPJ w swojej klasie/szkole.
PASE: 7 Edycja Warsztatów - Kapelusze Lektora, 17.01.14, Gdańsk.
Chcesz przypomnieć sobie dawno zapomniane ćwiczenia i poznać nowe, które wykorzystasz na zajęciach? W trakcie tej sesji zaprezentujemy kilka tuzinów pomysłów na urozmaicanie zajęć w różnych grupach wiekowych i takie ich prowadzenie, aby było ciekawie, różnorodnie, niesztampowo. Szczególny nacisk położymy na ćwiczenia, które (prawie) nie wymagają kopiowania materiałów.
Promentis: Techniki przygotowania personelu wojskowego do egzaminu wg Stanag 6001, 06.12.13, Kraków.
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
Goethe - Institut: SOS Bałtyk, projekt edukacyjny dlas gimnazjalistów, 15-22.11.13.
Zdrowa kuchnia, warsztaty artystyczne, wystawa – projekt „SOS Bałtyk“ pozwoli uczniom na rozwinięcie dodatkowych umiejętności, uwrażliwi na tematykę ekologiczną i ochronę środowiska naturalnego – a wszystko to po niemiecku.
<<poprzednie [681] 682 683 684 685 686 687 688 689 690 nastepne>>