korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: Kurs kierowników wycieczek szkolnych, 08.02.14, Wrocław.
Kurs przydatny dla osób, które zamierzają organizować wyjścia zorganizowanych grup z instytucji takich jak szkoły i przedszkola (publiczne oraz niepubliczne), szkoły językowe, przedszkola językowe, kluby sportowe, parafie, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe itp. Kurs zgodny z rozporządzeniem MEN w sprawie warunków i sposobu organizowania przez przedszkola, szkoły oraz inne placówki krajoznawstwa i turystyki.
EDUNEWS.PL: DZIESIĘĆ EMOCJI W SZEŚĆDZIESIĄT SEKUND
Święta to doskonała okazja do kreatywnego spędzania czasu z najbliższymi osobami. Idealne do tego są różnego rodzaju gry i zabawy, które mogą angażować wszystkie osoby, młodsze i starsze. Czasami wystarczy zwykła prosta gra, aby wzbudzić wiele pozytywnych emocji
Goethe-Institut: Smart boredom czyli w poszukiwaniu dowodów na istnienie
Określenie smart boredom upowszechniło się w 2012 roku, przede wszystkim w kontekście marketingowym. Coś, co było puste, staje się teraz pełne, a to, co irytujące, przeobraża się w to, co absorbujące.
PEARSON:Konferencja dla nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach, 24.01.14.
We believe that students learn best when a lesson combines engaging material that motivates with systematic and memorable exposure to language through a series of meaningful tasks. So Motivation, Memory and Meaning - 'the 3 Ms' - are our watchwords. In the session we will look at ways in which topics, texts and tasks can reflect these priorities and help you to prepare students better for the new Matura exam.
EDUNEWS.PL: KINO NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
Centrum Edukacji Obywatelskiej i Polski Instytut Sztuki Filmowej, zapraszają na Wirtualny Festiwal Filmoteki Szkolnej. Już 15 stycznia na specjalnej internetowej stronie festiwalowej wszyscy wielbiciele kina będą mogli rozwiązywać filmowe zadania i quizy, sprawdzać znajomość polskich filmów, wygrywać nagrody i wspaniale się bawić!
ETS: Warsztaty Educational Testing Service, 08.02.14, Wrocław.
Educational Testing Service (ETS) to największa, niezależna organizacja testująca i lider w dziedzinie badań edukacyjnych na świecie. ETS w Polsce to ponad 250 ośrodków egzaminacyjnych, setki projektów unijnych z wykorzystaniem certyfikatów m.in. TOEICŸ i TOEFLŸ oraz współpraca z dziesiątkami firm i korporacji, testujących umiejętności swoich pracowników.
Nowela.pl: Club Prisma A2/B1 - nr MEN! podręcznik do nauczania j.hiszpańskiego w gimnazjum.
Club Prisma to nowoczesny podręcznik adresowany do młodzieży w wieku 12-16 lat i przeznaczony do nauki w gimnazjach. Club Prisma kładzie nacisk na naukę zwrotów niezbędnych do prawidłowego komunikowania się w sytuacjach występujących w życiu codziennym. Dzięki zawartym w nim informacjom na temat kultury hiszpańskiej uczniowie nabywają także umiejętności niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w środowisku hiszpańskojęzycznym.
Promentis: Uczyć Lepiej czyli jak? warsztaty dla początkujących lektorów i... 25.01.14, Wrocław.
Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki. Zapraszamy również osoby, które miały dłuższą przerwę w pracy dydaktycznej i przed powrotem do nauczania, pragną odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę. Uczestnictwo w szkoleniu to świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
<<poprzednie [681] 682 683 684 685 686 687 688 689 690 nastepne>>