korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
GOETHE INSTITUT: LITERATURA DLA OSÓB UCZĄCYCH SIĘ NIEMIECKIEGO
Biblioteka ma nową ofertę dla osób uczących się niemieckiego – powieści wydane w uproszczonej wersji językowej.
PASE: KONFERENCJA: sPASE for MANAGERS, 24.11.18, Politechnika Warszawska
W PROGRAMIE O zaufaniu w biznesie Rekrutacja i selekcja pracowników – jak mądrze budować zespoły Wdrażanie i rozwój kompetencji pracowników – od nowicjusza do eksperta Coaching i mentoring w pracy menedżera – jak prowadzić ważne i trudne rozmowy z pracownikami
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? 16.11.18, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
EDUNEWS.PL - PAMIĄTKA 100-LECIA, Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI (artykuł)
Zupełnie nie czuję entuzjazmu do świętowania 100-lecia odzyskania niepodległości. Nie mam do tego nastroju patrząc jak demokratycznie wybrana władza niszczy polską edukację, niczym największy wróg naszego kraju. A poza tym, nie podoba mi się lansowana dzisiaj wersja patriotyzmu, gloryfikująca tradycję walki zbrojnej, nawet tej beznadziejnej.
GOETHE INSTITUT: WYKŁAD I DYSKUSJA KOLOR CZERWONY. CZYM BYŁ KOMUNIZM?, 16.11.8, Warszawa
Czym był komunizm jako ruch polityczny i fenomen społeczny w kontekście kulturowym i ekonomicznym? Dlaczego doktryny marksizmu, socjalizmu i komunizmu jawiące się jako logiczna odpowiedź na zmiany wywołane przez nowoczesny kapitalizm, doprowadziły do praktyk totalitarnych i poniosły fiasko?
NaukaBezGranic: Bach, The Beatles and a Blue Violin, 16.11.18, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
EDUNEWS.PL - POSTULATY EFEKTYWNEGO NAUCZANIA I UCZENIA SIĘ (artykuł)
Szkoła jest (powinna być) instytucją uczącą się. Ale żeby taką była, nauczyciele w tej szkole muszą nieustannie się rozwijać. Dobry nauczyciel to przede wszystkim ktoś, kto zdobywa (i chce zdobywać) wiedzę wraz ze swoimi uczniami.
DOS: Brand YOU – Od belfra do coacha szkolnego, 14.11 i 17.11.18
Program obejmuje: - webinarium 90 min (2x45min) (14.11) - warsztaty face-to-face 360 min (8x45min) (17.11) - praca nad zadaniem własnym i indywidualne konsultacje z ekspertem.
<<poprzednie [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nastepne>>