korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Księgarnia Francuska Edukator: Czarny Piątek - przeceny na podręczniki do jęz. francuskiego
Czarny Piątek, dla niektórych Black Friday, to w Edukatorze oczywiście VENDREDI NOIR. Z tej okazji 23 listopada od godziny 0.00 do 24.00 wyjątkowe cięcie(30 proc.) cen podręczników do języka francuskiego.
EDUNEWS.PL - SIEDEM TEZ O ZADANIACH DOMOWYCH (artykuł)
Zadania domowe to kwestia szczególnie gorąca w ostatnich tygodniach. Wywołuje sporo kontrowersji. Jest czymś w rodzaju kotła bałkańskiego, gdzie ścierają się różne systemy wartości, punkty widzenia, oczekiwania i uprzedzenia. Sprawa ta stała się zalążkiem konfliktu między częścią rodziców i nauczycielami (wspieranych zresztą przez grupę rodziców). Warto przyjrzeć się bliżej kilku tezom, które napotkałem podczas analiz forów rozgrzanych dyskusją.
MNODN: Inteligencja emocjonalna – jak rozwijać emocjonalność uczniów i..., 1.12.18, Kraków
Cele szkolenia: Uzyskanie wiedzy o tym jak rozmawiać z uczniami o uczuciach i jak nauczyć ich konstruktywnego wyrażania uczuć zamiast ich tłumienia, Rozwój wiedzy na temat zajęć rozwijających inteligencje emocjonalną u dzieci
GOETHE INSTITUT: AGNIESZKA DROTKIEWICZ POLECA: PRZEWODNIK PO TRUDNYCH CZASACH (artykuł)
Opisane z rozmachem nocne spacery po przedwojennym Paryżu to sceneria „Łuku triumfalnego“ Ericha Marii Remarque'a. Głównym tematem powieści jest jednak kwestia aktualna do dziś – kondycja uchodźcy. „Łuk triumfalny“, a także wieloletnią historię swojej fascynacji tą książką, przybliża Agnieszka Drotkiewicz.
Expressis Verbis: Let's make Bingo Great Again!, 9.12.18, Kraków
Jeśli uczysz języka obcego chciałabym serdecznie zaprosić Cię do Krakowa 9 grudnia (niedziela) na szkolenie metodyczne: Nie, nie jest to to BINGO o którym myślisz, a zupełnie nowe podejście do tej jakże kultowej gry. Grając w moją wersję tej kultowej gry Wasi uczniowie/ kursanci będą aktywnie uczestniczyć w zajęciach, współpracować ze sobą i rywalizować z innymi grupami. Moja wersja tradycyjnej gry Bingo zmusza kursantów do myślenia i aktywnego używania struktur, które chcemy by używali.
MNODN: Słuchaj, działaj, przeżywaj – elementy muzykoterapii w pracy nauczyciela, 1.12.18, Kraków
Warsztat skierowany do pedagogów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, chcących poszerzyć repertuar ćwiczeń z elementami muzykoterapii Kurs dla osób, które wykorzystują muzykę jako narzędzie w pracy pedagogicznej, wskazujący inne aspekty wykorzystania muzyki niż w celach ściśle pedagogicznych.
EDUNEWS.PL - TAK, MOGĘ! MAM MOC, ŻEBY ZMIENIAĆ ŚWIAT! (artykuł)
Zbyt wysoko ustawione kosze na śmieci, kolejki w sklepikach szkolnych uniemożliwiające zakupy najmłodszym uczniom, osamotnienie i wykluczenie w szkole – to tylko niektóre problemy, z którymi borykają się dzieci i młodzież na całym świecie. To także niewielki odsetek zmartwień, które dzieci pokonały dzięki mentorom z ruchu Design for Change. Organizacja przekonuje dzieci na całym świecie, że mogą dokonywać niezwykłych rzeczy - zachęca najmłodszych do zmieniania rzeczywistości wokół nich na lepszą, wykorzystując metodę design thinking.
PTI: Psychologia rekrutacji i selekcji pracownika, 15-16.12.18, Warszawa
Cele szkolenia: Między innymi: zapoznanie się z etapami skutecznej rekrutacji. Nabycie umiejętności definiowania niezbędnych kompetencji na danym stanowisku. Nabycie umiejętności przeprowadzania rozmowy rekrutacyjnej i obserwacji kandydata. Rozwinięcie świadomości znaczenia rekrutacji
<<poprzednie [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nastepne>>