korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Cambridge U.P.:Bezpłatne szkolenia metodyczne z cyklu: Connect Students to English, od 16.01.2012.
Szkolenie pomoże nauczycielom lepiej zrozumieć uczniów, dostrzec ich potrzeby emocjonalne i społeczne, poznać różne style uczenia się i stworzyć w klasie optymalne warunki do nauki języka. Zastanowimy się wspólnie, jak motywować młodszych nastolatków i jak stworzyć przyjazną atmosferę w klasie, aby czerpać radość z nauczania i sprawić, że uczniowie nabiorą pewności siebie, będą chętnie uczestniczyć w lekcji i mówić po angielsku.
Bezpłatne warsztaty ETS ; egzaminy językowe TOEIC, TOEFL - 4 lutego w Bydgoszczy
Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym spotkaniu, podczas którego zdobędziecie Państwo wiedzę na temat naszych certyfikatów i zalet ich wykorzystania w Państwa organizacjach.
EDUNEWS.PL: UCZENIE SIĘ W SZKOLE JEST NAJWAŻNIEJSZE.
Autorzy blogów o polskiej szkole Oś Świata – eksperci edukacyjni, dyrektorzy, nauczyciele, rodzice – uważają, że edukacja jest zbyt ważna, aby myślenie o niej i inicjatywę zostawić wyłącznie władzom. Dlatego, korzystając z miejsca stworzonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej dla otwartej obywatelsko-profesjonalnej debaty edukacyjnej, postanowili połączyć siły i głowy pod hasłem POLSKA SZKOŁA 2012 i wskazać najistotniejsze zmiany, jakie powinny zostać wprowadzone w sposobie pracy szkół w Polsce...
Warszawa Poznań Łódź Katowice luty 2012 - przedstawienia Wild About Oscar - comedy show in English!
Zapraszamy na przedstawienie teatralne p.t. Wild About Oscar oraz na warsztaty towarzyszące p.t. The Life and Times of Oscar Wilde. Miss Moriarty, the strict, eccentric yet loveable headmistress of St Oscar’s school for good catholic girls in Dublin and her sidekick, Miss Shenanigan, a substitute teacher of the school, take you on a wild and crazy escapade of Oscar Wilde’s life and works. They are both passionately wild about the great Oscar but express their enthusiasm in very different, atypical and often hilarious ways. Short, funny and easy to follow scenes, from the plays give the audience a taste of Wilde’s theatre.
Szkolenie językowe dla nauczycieli sekcji dwujęzycznych z językiem francuskim17-19.02.12,Sulejówek
Szkolenie jest uzupełnieniem zajęć prowadzonych on-line, które zostało rozpoczęte w 2011. Nauczyciele, którzy w nim uczestniczą, zobowiązali się do udziału we wszystkich innych dodatkowych szkoleniach z tym związanych.
EMOVA zaprasza na warsztaty: SZTUKA MOTYWACJI, Szczecin, 27.01.12
O tym szkoleniu uczestnicy mówią, że jest to szkolenie nowej generacji. Rzeczywiście, bazuje na najnowszych badaniach i odkryciach ostatnich lat, jego forma jest bardzo dynamiczna i interaktywna, oczywiście jest to forma warsztatowa, zapewniająca efektywność w każdym calu.
EDUNEWS.PL - MARLENA DIETRICH UCZY NIEMIECKIEGO
Drama jest uznawana za jedną z najbardziej atrakcyjnych metod edukacyjnych. Właśnie na niej i na teatrze oparty jest nowatorski projekt nauczania języka niemieckiego z piosenkami Marleny Dietrich. The Blue Angel – zapożyczający nazwę z jednego z najgłośniejszych filmów z udziałem tej gwiazdy – to wymyślony w Polsce spektakl edukacyjno-artystyczny, który wnosi nową jakość do nauki języka i jest świetnym przykładem zastosowania edutainment w nauczaniu
Zaproszenie na konferencję metodyczną wydawnictwa Edilingua w Łodzi 25.01.2012.
konferencja metodyczna na temat: Edilingua 2012: strategie e materiali didattici conformi alle direttive ministeriali per l'insegnamento dell'italiano come lingua straniera. które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Edilingua, p. Vitantonio Lovelli.
<<poprzednie [941] 942 943 944 945 946 947 948 949 950 nastepne>>