korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Katalog i oferta gratisowa NOWELA 2012.
Wydawnictwo „Nowela” już od 20 lat wspiera swoich Klientów oferując podręczniki i materiały pomocnicze do nauki języków obcych, szczególnie z zakresu języków „romańskich”. Z wielką radością przekazujemy Państwu nasz najnowszy katalog „NOWELA 2012” w wersji elektronicznej, z możliwością pobrania. Mamy nadzieję, że informacje w nim zawarte pomogą Państwu w trafnym wyborze podręcznika na kolejny rok szkolny.
EDUNEWS.pl: W STRONĘ NEURODYDAKTYKI
O radości uczenia się już napisano wiele. Niektórzy twierdzą, że to sprawa dla naiwnych i superoptymistów. Zaś o samym uczeniu się napisano już dużo: w psychologii, pedagogice, dydaktyce ogólnej itp. Jego efekty, choć widać na zewnątrz, mieszczą się w ludzkim mózgu. Co zrobić, aby uczenie się było bardziej przyjazne mózgowi? Czy warto iść w stronę neurodydaktyki?
DOS-TTS, conference "MEMORIZING & ACTIVATING THE LANGUAGE", 21.04.2012-Wrocław, 22.04.2012- Warszawa
A super-intensive workshop day with the authority on animating and innovative memory and language revision techniques!
Modernizacja strony Nowela pl.
Dzięki wprowadzonym zmianom jest ona bardziej przejrzysta, nawigacja po niej – łatwiejsza, a zakładki „Dla nauczyciela” i „Dla ucznia”, z których mogą Państwo bezpłatnie pobrać materiały dydaktyczne (tj. programy nauczania, rozkłady materiału czy słowniczki językowe), dodaliśmy do menu nawigacyjnego w górnej części strony i wyróżniliśmy na czerwono.
Hueber- Konferencja dydaktyczno-metodyczna, 20.04.2012, Szczecin
Tematem tegorocznych konferencji Hueber'a bedzie pokazanie sposobu realizacji kluczowych założeń dydaktyczno-metodycznych nowej podstawy programowej przez najnowszą generację podręczników naszego wydawnictwa. Skoncentrujemy się na stosowanych metodach, technikach oraz ich dydaktycznej efektywności, a nie na wszechobecnie panujących treściach i zgodności ze standardami egzaminu maturalnego, choć te nie zostaną oczywiście pominięte.
OFERTA GRATISOWA NOWELA 2012 rozdajemy czytniki e-book i tablety!
OFERTA GRATISOWA „NOWELA 2012” rozdajemy czytniki e-book i tablety! Mamy dla Państwa wspaniałą wiadomość! W tym roku „Nowela” rozdaje publikacje gratisowe aż dwukrotnie: przed złożeniem zamówienia (na podstawie wstępnej deklaracji) i po złożeniu zamówienia dokonanego bezpośrednio w księgarni „Nowela”.
Edinumen, Nowela- warsztaty metodyczne dla iberystów , 20.04.2012, Warszawa
Wydawnictwa Edinumen i Nowela we współpracy z Instytutem Cervantesa w Warszawie mają przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty metodyczne pt. „Adopción y adaptación de libros de texto”, które poprowadzi przedstawiciel i dyrektor działu nauczania wydawnictwa Edinumen, p. José Manuel Foncubierta. Dla uczestników spotkania przewidziane są bezpłatne egzemplarze podręczników Edinumen, certyfikaty oraz materiały informacyjno-dydaktyczne.
INTERPERSONAL: Business English Testing - 24.04.2012 - interaktywne webinarium
Czas 1,5 h, początek 12:00. Prowadzenie: Arkadiusz Nowiński - wieloletni trener języka angielskiego dla biznesu. Wykład w języku angielskim.
<<poprzednie [941] 942 943 944 945 946 947 948 949 950 nastepne>>