korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: THE BEATLES EXPERIENCE, 01.12.15, Katowice.
To doskonały pomysł na Mikołajkowy prezent dla uczniów, a przy okazji ciekawe połączenie nauki języka angielskiego z zabawą, przy muzyce najpopularniejszego brytyjskiego zespołu.
Goethe-Institut: Zobaczcie, jak było! Waltz Binaire: „Volvere“
Z okazji jubileuszu Goethe-Institut odbyła się premiera spektaklu „Volvere“ w wykonaniu grupy Waltz Binaire.
Biuletyn Strategie i Top Manager: Portfolio rekrutacyjne, które zaimponuje pracodawcy
Obecnie biorąc udział w projektach rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie oprócz cv warto przygotować portfolio rekrutacyjne.
NaukaBezGranic: THE BEATLES EXPERIENCE, 30.11.15, Kraków.
To doskonały pomysł na Mikołajkowy prezent dla uczniów, a przy okazji ciekawe połączenie nauki języka angielskiego z zabawą, przy muzyce najpopularniejszego brytyjskiego zespołu.
EDUNEWS.PL: TUTORING W POLSKIEJ SZKOLE
Rola nauczyciela XXI wieku nie może polegać jedynie na przekazywaniu wiedzy. Jeśli rzeczywiście zakładamy, że w szkole się uczymy, a nie zakuwamy w duchu 3xZ, to coraz większe znaczenie ma tworzenie szczególnej relacji między uczniem i nauczycielem: wspieranie ucznia w rozwoju, bycie przewodnikiem, podpowiadanie możliwych najlepszych rozwiązań. Skoro tak, to warto więcej dowiedzieć się o tutoring
British Council: Makbet- Polska premiera filmu, 27.11.15.
Nowa brytyjska filmowa adaptacja Makbeta Williama Shakespeare’a. Film wyreżyserował Justin Kurzel. W roli tytułowej wystąpił Michael Fassbender, a w roli Lady Makbet – Marion Cortillard. Polska premiera Makbeta odbędzie się 27 listopada.
Goethe-Institut: ROZMOWY Z TŁUMACZAMI- JAKUB EKIER
Tłumacz pełni „rolę tak samo odpowiedzialną jak język w porozumieniu między ludźmi. Może albo coś zafałszować, albo stać się posłusznym narzędziem komunikacji “ – uważa Jakub Ekier.
Ksiegarnia Francuska Edukator: Obniżka cen na tytuły z wydawnictwa Ellipses w dniach 20-22.11.15.
Obniżka cen na tytuły z wydawnictwa Ellipses rozpoczyna akcję „prezentową”, którą nasza księgarnia przygotowała na grudzień.
<<poprzednie [401] 402 403 404 405 406 407 408 409 410 nastepne>>