korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Language Consulting studio: Szkolenie z języka angielskiego medycznego, 15.09.18, Warszawa
Serdecznie zapraszamy nauczycieli chcących poszerzyć swoją wiedzę o terminologię medyczną. W trakcie warsztatów nauczyciele języka angielskiego zapoznają się z wieloma praktycznymi technikami, które będą mogli zastosować w trakcie prowadzenia zajęć . Nauczyciele będą mogli zapoznać się ze specjalistyczną terminologią przydatną zarówno w tłumaczeniach jak i nauczaniu.
EDUNEWS.PL - INTERNET W EDUKACJI - MIĘDZY MĄDROŚCIĄ A GŁUPOTĄ (artykuł)
O młodych ludziach słyszę różne opinie. Jedną z nich mógłbym w uproszczeniu streścić następująco: są tacy, jacy są ponieważ dojrzewali w określonej rzeczywistości - zdominowanej przez nowe technologie (media społecznościowe, smartfony, youtube'a, google’a itd). I to właśnie te technologie ich ukształtowały, zdecydowały o tym, kim są, jakie aktywności podejmują, jakie formy przybierają ich działania (czy niedziałania). Zdeterminowały ich zachowania i postawy, sposoby myślenia i komunikowania, postrzegania świata i tworzenia relacji. Innymi słowy: byt określił świadomość dzisiejszej młodzieży - stała się produktem nowych technologii.
BRITISH COUNCIL: National Theatre Live: “Makbet”, 23.08.18, sieć kin Multikino
British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Makbet” z Rorym Kinnearem i Anne-Marie Duff. Transmisja LIVE przedstawienia z polskimi napisami będzie można zobaczyć 28 czerwca 2018 o godzinie 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino.
EDUNEWS.PL - PO CO JEST UNIWERSYTET? (artykuł)
Nie tylko w kontekście najnowszej ustawy o szkolnictwie wyższym warto zadać sobie pytanie "Po co nam są potrzebne uniwersytety?" Odnoszę wrażenie, że duża część dyskusji o reformach w nauce i edukacji, także na poziomie wyższym, sprowadza się do namiętnego omawiania szczegółowych rozwiązań, ale bez pytania o cel i sens. Na tytułowe pytanie można udzielić z grubsza trzech różnych odpowiedzi.
Wydawnictwo ELI & ET TOI: ¡Qué bien! - nowy kurs dla szkoły podstawowej
¡Qué bien! to trzypoziomowy kurs dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej oferujący praktyczną naukę żywego współczesnego języka hiszpańskiego idącą w parze z kształtowaniem bazowych kompetencji językowych u dziecka. W świat języka hiszpańskiego wprowadza uczniów troje sympatycznych bohaterów. Dzięki nim dzieci poznają praktyczne zwroty i struktury językowe użyteczne w typowych sytuacjach życia codziennego.
EDUNEWS.PL - O POKOLENIU Z (artykuł)
Każde pokolenie narzeka na młodsze. I sugeruje, że nie poradzi sobie w dorosłym życiu. Bo... działa inaczej, ma inne doświadczenia, zainteresowania i motywatory.
Authentic teaching: Praca domowa 2.0 - zapisy od teraz do 1 listopada
a naszym kursie "Praca domowa 2.0" czeka(-ją) na Ciebie: ✅ 15 lekcji e-learningowych czerpiących z literatury fachowej oraz naszego metodycznego doświadczenia ✅ Wzory ćwiczeń i gotowe rozwiązania dla nauczycieli w szczególności 🇬🇧 i 🇩🇪 ✅ Sprawdzone narzędzia TIKowe ✅ Webinaria dla uczestników z serią pytań i odpowiedzi ✅ Dedykowana grupę wsparcia ✅ A na zakończenie certyfikat! 📜
EDUNEWS.PL - JAK ZMIENIAĆ SZKOŁĘ? JAK ZMIENIAĆ NA LEPSZE? (artykuł)
Szkoła publiczna jako instytucja kształcenia powszechnego wymaga przebudowy, a być tykułumoże i przewartościowania pewnych zagadnień. Wielu dyrektorów i nauczycieli zastanawia się i podejmuje różne próby zmiany w szkole, poszukuje inspiracji i wskazówek, co można poprawić, aby podnosić jakość edukacji i przekazywać uczniom wartości oraz rozwijać kompetencje, które będą im potrzebne we współczesnym świecie.
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>