korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Edinumen i Nowela.pl: WARSZTATY METODYCZNE DLA HISPANISTÓW! 07.03.15, Warszawa.
Wydawnictwa Edinumen i Nowela serdecznie zapraszają na warsztaty metodyczne dla nauczycieli języka hiszpańskiego szkół podstawowych i gimnazjalnych, które odbędą się 7 marca 2015 w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Dago, przy ul. Rondo ONZ 1.
ETS: Bezpłatne comiesięczne TOEFLŸ seminars, 02.03.15, Warszawa.
ETS Global Eastern Europe serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych egzaminem TOEFLŸ iBT na warsztaty, dzięki którym uczestnicy poznają odpowiedzi na pytania: Jak dokładnie wygląda egzamin? Jakie korzyści wiążą się z jego zdawaniem? Jak wygląda rejestracja? Jak efektywnie przygotować się do egzaminu TOEFLŸ? Jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci? Będzie to też doskonała okazja do otrzymania bezpłatnych materiałów informacyjnych na temat egzaminu TOEFLŸ iBT i zadania pytań.
Biblioteka Goethe-Institut: Nowe publikacje do nauki niemieckiego.
26.2.2015 rozpoczyna się w Goethe-Institut semestr letni. Znakomitym uzupełnieniem kursów niemieckiego są publikacje dostępne w bibliotece, dzięki którym mogą Państwo poszerzać swoje umiejętności językowe.
Goethe-Institut: Rashad Becker, koncert w ramach CoCArt, 27.02.15, Toruń.
CoCArt to międzynarodowy festiwal muzyki elektronicznej i elektroakustycznej, który po raz siódmy odbywa się w toruńskim CSW. Wystąpią artyści z Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Australii.
Mondiale: Dealing with Grammar at Levels above B1, webinar, 25.02.15.
Whereas CEFR-based teaching at B1 and below should have communicative skills as the major priority, the approach needs to change at the higher levels. To be an effective language user at B2 and above, it is necessary to have a higher degree of language accuracy. This has a number of consequences for language teaching, including the development of the learner’s use of a wider range of different structures and the use of more complex sentence structures.
EDUNEWS.PL: E-CZYTELNICTWO DZIECI I MŁODZIEŻY
Prawie co drugi 12-latek systematycznie przegląda portale informacyjne i prasę online. Gimnazjaliści odwiedzają te miejsca jeszcze częściej. Rzadziej za to uczniowie czytają w sieci literaturę – wynika z dodatkowych analiz badania czytelnictwa dzieci i młodzieży przeprowadzonego przez Instytut Badań Edukacyjnych...
BEZPŁATNE WEBINARIA I SEMINARIA TOEICŸ DLA KAŻDEGO, 24.02.15.
POZNAJ EGZAMIN TOEICŸ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU BĄDŹ SPOTKAJ SIĘ Z NAMI W BIURZE ETS Wszystkich zainteresowanych międzynarodowym egzaminem z języka angielskiego TOEICŸ zapraszamy na bezpłatne, comiesięczne warsztaty!
Goethe-Institut Biblioteka poleca: Volker Weidermann - Ostende
Ostenda, belgijskie kąpielisko z wielką historią: to tutaj przybywają twórcy, dla których nie ma już miejsca w hitlerowskich Niemczech. Stefan Zweig, Joseph Roth, Kisch i Toller, Koestler i Kesten – pisarze zakazani. Volker Weidermann opowiada o ich nadziejach, miłościach i zwątpieniu. Oraz o tym, jak potoczyło się ich życie.
<<poprzednie [481] 482 483 484 485 486 487 488 489 490 nastepne>>