korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ETS: Certyfikaty, współpraca i szkolenia akredytowanych egzaminatorów ETS, 18.04.15, Wrocław.
Educational Testing Service (ETS) to największa, niezależna organizacja testująca i lider w dziedzinie badań edukacyjnych na świecie. ETS w Polsce to ponad 250 ośrodków egzaminacyjnych, setki projektów unijnych z wykorzystaniem certyfikatów m.in. TOEICŸ i TOEFLŸ oraz współpraca z dziesiątkami firm i korporacji, testujących umiejętności swoich pracowników.
EDUNEWS.PL: ZNAJDŹ MNIE... CZYLI ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ
W edukacyjnym świecie ICT zmiany następują bardzo szybko, jednak staram się unikać słowa rewolucja. Zachęcam do unowocześniania, dopełnienia i uatrakcyjniania technologią już sprawdzonych metod pracy z uczniem. Stąd biorą się „moje” wynalazki jak Drama OnLine, MapSprint czy teraz Rozszerzona Linia Czasu
TKT YLE: Najbliższe daty egzaminów TKT YL 21.02.2015, 21.03.2015, 9.05.2015, Warszawa.
Chcesz zdobyć międzynarodowy certyfikat w nauczaniu dzieci i wyspecjalizować się w przygotowaniu najmłodszych do międzynarodowych testów YLE (skorelowanych ze sprawdzianem z j. angielskiego po szkole podstawowej)?
Nowela.pl: Zmiany w systemie oświaty, konferencja metodyczna, 17.04.15, Rzeszów.
Wydawnictwo „NOWELA” ma przyjemność zaprosić nauczycieli języka hiszpańskiego i francuskiego na konferencję metodyczną która odbędzie się w piątek 17 kwietnia br. w Rzeszowie, w III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida, przy ul. Szopena 11.
Goethe-Institut Biblioteka poleca: Sabine Bode: Nachkriegskinder. Die 1950er Jahrgänge und ihre ...
Polecamy książkę tygodnia: Sabine Bode: Nachkriegskinder. Die 1950er Jahrgänge und ihre Soldatenväter
Nowela.pl: Zmiany w systemie oświaty, konferencja metodyczna, 14.04.15, Bielsko-Biała.
Podręczniki CLE International w świetle zmian w ustawie o systemie oświaty
EDUNEWS.PL: WSPÓŁPRACA I KONTEKST SPOŁECZNY W UCZENIU SIĘ
Przestrzeń społeczną szkoły tworzą przecież uczniowie, nauczyciele, pozostali pracownicy szkoły, rodzice, przedstawiciele lokalnej społeczności, którzy wszyscy pozostają w interakcji ze szkołą. Relacje i interakcje społeczne, wartości kulturowe mają istotny wpływ na poziom zaangażowania uczniów w proces uczenia się. Środowisko uczenia się obejmuje oczywiście także kontekst społeczny
Cambridge University Press: Cambridge Day Gdańsk, 17 April 2015 (Friday)
The conference is free of charge. Due to the limited number of places, we kindly ask you to confirm your attendance by emailing cambridge@cambridge.org.pl (please put ‘Gdańsk’ in the subject line) or by filling in the registration form available on www.cambridge.org.pl / News and Events.
<<poprzednie [481] 482 483 484 485 486 487 488 489 490 nastepne>>