korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Personnel Training Institute: 3 zjazd Szkoły Przewodnika Talentów 2 edycja, 21-22.01.17, Warszawa.
Korzyści ze szkolenia: Nabycie umiejętności komunikacji ze słuchaczem, która rozwija jego uzdolnienia. Świadomość złotych zasad podczas zajęć, które sprzyjają sukcesom edukacyjnym w każdym wieku. Nabycie umiejętności obserwacji potrzeb indywidualnych słuchaczy małych i dużych.
EDUNEWS.PL: O ODPOWIEDZIALNYM ŻYCIU
Powierzanie uczniom odpowiedzialności za własne uczenie się jest jedną z cech innowacyjnych modeli dydaktycznych. Dziś przez pryzmat tej umiejętności ocenia się skuteczność edukacji. To ważne kryterium w doborze metod i technik pracy. Czy w trosce o rozwój naszych uczniów przekazujemy im odpowiedzialność nie tylko za uczenie się, ale za ich własne życie? Czy w dzisiejszej szkole jest przestrzeń dydaktyczno-wychowawcza na rozwijanie takiej postawy?
Konferencja Globalne Inspiracje: PRZEZ NAUKĘ ANGIELSKIEGO DO ZROZUMIENIA ŚWIATA! 21.01.17, Warszawa.
Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń & Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Polska zapraszają nauczycieli języka angielskiego na konferencję Globalne Inspiracje: PRZEZ NAUKĘ ANGIELSKIEGO DO ZROZUMIENIA ŚWIATA! THROUGH ENGLISH TO UNDERSTANDING OF THE WORLD! Prelekcje po angielsku o tym, jak uczyć o świecie, ekologii i globalnej odpowiedzialności na lekcji języka angielskiego.
EDUNEWS.PL: TA REFORMA NIE POMOŻE DZIECIOM
Rewolucyjne zmiany w systemie edukacji nie służą dzieciom - przekonuje Marek Michalak. Rzecznik Praw Dziecka poparł list młodych ludzi, którzy proszą Prezydenta RP Andrzeja Dudę o zawetowanie ustaw reformujących system oświaty...
NaukaBezGranic:Modern Britain, How to sound like a native speaker,British Manners and..12.01.17,W-wa
Modern Britain, How to sound like a native speaker, British Manners and Etiquette.
Personnel Training Institute: Negocjacje handlowe w środowisku szkoły językowej...17-18.02.17, W-wa.
PERSONNEL TRAINING INSTITUTE ZAPRASZA NA SZKOLENIE AKADEMII ZARZĄDZANIA DLA WŁAŚCICIELI I DYREKTORÓW SZKÓŁ JĘZYKOWYCH
NaukaBezGranic: New Year's Traditions and Fun, Ceili Dancing, 12.01.17, Katowice.
New Year's Traditions and Fun, Ceili Dancing
EDUNEWS.PL: EDUKACJA PO FIŃSKU
Jak sprawić, by szkoła była bliska życiu? Na to pytanie starała się odpowiedzieć Oktawia Gorzeńska, dyrektor Gimnazjum nr 1 w Gdyni, podczas webinaru Superbelfrów. Podzieliła się ona swoją refleksją dotyczącą edukacji fińskiej, opowiedziała o swojej wizycie w szkołach publicznych w gminie Kaarina w Finlandii, o tym co wyróżnia tamtejsze szkoły, czym można się inspirować, ale też co można poprawić. Oto kilka jej obserwacji...
<<poprzednie [241] 242 243 244 245 246 247 248 249 250 nastepne>>