korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Cykl konferencji: Niebezpieczne zachowania dzieci: wychowanie czy choroba?27.10.16, Poznań.
Zaproszenie na konferencję: Niebezpieczne zachowania dzieci: wychowanie czy choroba? Różne strategie postępowania w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej i w zgodzie z przepisami.
Goethe-Institut: I WARSZAWSKI WIECZÓR GIER PLANSZOWYCH, 19.10.16, Warszawa.
Monopoly, Scrabble, Kniffel & Co. – w środę spotykamy się na pierwszym warszawskim wieczorze gier planszowych. Będzie coś do picia i do pochrupania. Chcemy nie tylko grać czy układać puzzle, lecz także w swobodnej atmosferze pogadać po niemiecku, poznać nowych ludzi i spędzić razem po prostu miły wieczór.
Cambridge English: Certyfikat językowy dla studenta. Które certyfikaty warto mieć?
Dobry certyfikat z języka angielskiego to przepustka na zagraniczne uczelnie, a w kraju może zwalniać z lektoratu. Które certyfikaty warto mieć?
Goethe-Institut: ROZMOWA EKSPERTÓW KLINGOŃSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH, 21.10.16, Warszawa.
Wprowadzenie do języka science-fiction NAUCZ SIĘ KLINGOŃSKIEGO I ODKRYJ NOWY ŚWIAT!
NaukaBezGranic: Konferencja dla nauczycieli p.t. 2016 ELT STARS HUMANISTIC FORUM, 22-23.10.16
2016 ELT STARS HUMANISTIC FORUM Kieran Donaghy
EDUNEWS.PL: PANI MINISTER, DAJ PANI SPOKÓJ Z TĄ ZMIANĄ...
Znów nadszedł ten dzień, w którym kolejny minister edukacji będzie rozdawać szczodrze kwiaty i uśmiechy nauczycielom klepiąc ich po ramieniu. Tak jest co roku i co roku MEN zapewnia o tym, jak ważni są nauczyciele dla Polski. Akurat większość nauczycieli wie o tym doskonale, że są bardzo ważni, ale do umocnienia w nich tej świadomości wcale nie potrzebują ministerstwa. Potrzebują zupełnie czegoś innego, jeśli myślimy faktycznie o lepszej polskiej szkole. Tylko tego właśnie MEN od wielu lat wcale nie chce im dać
NaukaBezGranic: Films and Empathy in the ELT Classroom, 23.10,16, Katowice.
Kieran Donaghy is an award-winning writer, teacher and trainer. He is the author of the methodology book Film in Action (DELTA Publishing). His website Film English http://film-english.com won a British Council ELTons Award in 2013.
ODN LANG: CELTA (part-time) course October - January, 22.10.16, Warszawa.
The course is our implementation of the Cambridge English Language Assessment syllabus. The CELTA is a demanding and absorbing program but ultimately extremely rewarding. By immersing participants in the practice of language teaching, rather than relying on a purely theoretical approach, graduates are able to teach effective lessons with minimal support – anywhere in the world.
<<poprzednie [241] 242 243 244 245 246 247 248 249 250 nastepne>>