korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Welcome to the U.S.A. Interaktywny spektakl, 27.11.14, Rzeszów.
It’s awesome! It’s fantastic! You’re going to spend the school year in the United States and you’re going to live with an American family! So, meet Marge. She’s your American mother. Marge is there to help you. She’s going to give you some clues about how to be American. And you’re going to need a little practice, if you really want to fit in.
British Council: Targi Education UK 2014, 29.11 w Warszawie
Uczysz się, studiujesz i myślisz o nauce w Wielkiej Brytanii, ale nie wiesz od czego zacząć? Spotkaj się z przedstawicielami i przedstawicielkami szkół i uczelni brytyjskich na Stadionie Narodowym!
MNODN: Wewnętrzny PR i jego znaczenie – wizerunek szkoły buduje się od środka, 29.11.14, Kraków.
Szkolenie może być kontynuacją i poszerzeniem szkolenia dotyczącego budowania wizerunku placówki.
Twoja Lekcja: Praca z wyzwaniami – warsztaty coachingowe dla lektorów, 29.11.14, Wrocław.
Centrum rozwoju Twoja Lekcja ma przyjemność zaprosić na kolejne twórcze i inspirujące warsztaty dla lektorów. Dzięki zastosowaniu elementów coachingu oraz możliwości czerpania inspiracji od osób, które na co dzień spotykają się w swojej pracy z podobnymi sytuacjami, wypracujemy narzędzia, które w efektywny sposób pomogą w kryzysowych sytuacjach. A co najważniejsze - odnajdziemy drzemiące w nas zasoby, w umożliwiające mierzenie się w naturalny sposób - bez strachu i stresu - z codziennymi wyzwaniami pracy lektora.
Interpersonal: Sprzedaż tłumaczeń - szkolenie dla tłumaczy z technik sprzedaży. 29.11.14, Warszawa.
Zapraszamy na kolejne wyjątkowe szkolenie dla tłumaczy. Tym razem nie będzie to szkolenie z technik tłumaczeniowych lub słownictwa, lecz z technik sprzedaży usług tłumaczeniowych firmom i osobom indywidualnym. Podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem oraz przekażemy wiele ciekawych wskazówek, które pozwolą na zwiększenie sprzedaży usług, zwłaszcza tym tłumaczom, którzy niedawno rozpoczęli swoją pracę w zawodzie i szukają klientów. Szkolenie to jest również dedykowane bardziej doświadczonym tłumaczom, którzy szukają pomysłów na rozszerzenie swojego portfolio klientów.
EDUNEWS.PL: ROZPOCZĘŁY SIĘ TESTY E-PODRĘCZNIKA DLA KLAS I-III
Dzisiaj rozpoczyna się w Bydgoszczy I Kongres Neurodydaktyki. Jego głównym gościem będzie prof. Gerald Hüther, niemiecki neurobiolog z Uniwersytetu w Getyndze, autor licznych publikacji i książek popularnonaukowych poświęconych rozwojowi człowieka, edukacji i szkole. Będzie on gościł w Polsce aż do 16 października, w związku z premierą filmu dokumentalnego „Alfabet” oraz prezentacją swojej książki „Wszystkie dzieci są zdolne”, o której już pisaliśmy na łamach Edunews.pl. Z profesorem Hütherem rozmawiał Andrzej Lipiński
MNODN: Jak osiągnąć pozytywną dyscyplinę w szkole i w domu? 28- 29.11.14, Kraków.
Przesadna kontrola wiąże się zazwyczaj z upokarzającymi dla dzieci karami. Nadmierna pobłażliwość jest zaś upokarzająca zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pozytywna dyscyplina to alternatywa pomiędzy stosowaniem nadmiernej kontroli a pobłażliwością.
Empowered Teachers: JAK SIĘ ROZWIJAĆ – NA DŁUŻSZĄ METĘ? 29.11.14, Warszawa.
Samo doświadczenie w nauczaniu nie jest równoznaczne z rozwojem. Innymi słowy: DOŚWIADCZENIE + _________________= ROZWÓJ Co jest tym brakującym elementem? Co doprowadzi do rozwoju? Jest to refleksja – analiza własnego nauczania. A zatem: DOŚWIADCZENIE + REFLEKSJA = ROZWÓJ Jak więc dokonywać refleksji i analizy swojego nauczania?
<<poprzednie [521] 522 523 524 525 526 527 528 529 530 nastepne>>