korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: Lektury na lato - Lo straniero + CD audio.
Na Ziemię, a konkretnie do Włoch przybywa kosmita. Ten sympatyczny obcy jest w stanie przybrać dowolną postać ludzką oraz nauczyć się języka włoskiego w kilka sekund. O wiele trudniej przyjdzie mu jednak poznać i zrozumieć zwyczaje, jakie panują na Ziemi. Zanim odnajdzie się na naszej planecie doświadczy serii zabawnych nieporozumień w życiu codzienym. Dowie się, że sama znajomość języka nie wystarcza w komunikacji i do zrozumienia samego siebie.
EDUNEWS.PL: W GĄSZCZU GATUNKÓW
Świat bez mediów nie istnieje. Jest ich tak wiele, często się też na siebie nakładają. Zauważyłam, że młodzież jest tym oszołomiona. Nie dostrzega pewnych rzeczy. Są też takie, które wzbudzają lęk, na przykład prawo autorskie. Dlatego postanowiłam prowadzić zajęcia z edukacji medialnej. Dodatkową motywacją do rozpoczęcia nauczania był konkurs MediaLog zorganizowany przez Fundację Nowoczesna Polska.
Promentis: Wakacyjne spotkania z Emisją Głosu 24.08.2013 we Wrocławiu
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wakacyjnym szkoleniu z emisji głosu dla lektorów i nauczycieli języków obcych. Szkolenie prowadzone jest w formie intensywnego treningu przeplatanego wiedzą teoretyczną.
Goethe Institut: przerwa wakacyjna od 3.08 do 18.08.13
W dniach od 3 do 18 sierpnia 2013 Goethe-Institut w Warszawie będzie zamknięty.
Nowela.pl: Lektury na lato - Il sosia + CD audio
Głównym bohaterem opowiadania jest wpływowy biznesmen Onofrio, który pewnego ranka zostaje porwany sprzed drzwi swojej willi - tak przynajmniej mówią w telewizji i tak też wszyscy myślą. Prawda jest jednak inna – w uprowadzenie biznesmena zamieszane są osoby z jego przeszłości, które chcą wyrównać rachunki. Ta wciągająca historia ma wiele zwrotów akcji, które podtrzymują napięcie oraz ciekawość czytelnika od początku do końca lektury.
Językowe dni Pearsona - język niemiecki, województwo mazowieckie od 28.08.13 do 30.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Infos, przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze podręczników z ćwiczeniami do poziomów 1A, 1B oraz 2A.
Dni Macmillana - woj. warmińsko-mazurskie od 27.08.2013 do 03.09.2013
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
Promentis: WOKALiZacje EMISJA GłOSU - SZKOLENIE NA GłOS, 03.08.13, Łódź.
Dla wszystkich tych, których praca polega na ciągłym mówieniu i komunikowaniu się z innymi. Szczególnie polecane nauczycielom i lektorom, którzy w czasie roku szkolnego intensywnie używają swojego głosu (zajęcia konwersacyjne, metoda Direct, Callan, zajęcia komunikatywne itp). - a także tym, którzy chcą rozwijać własne kompetencje głosowe.
<<poprzednie [731] 732 733 734 735 736 737 738 739 740 nastepne>>