korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: CYFROWA SZKOŁA A ZAINTERESOWANIA I POTRZEBY UCZNIÓW, NAUCZYCIELI I SPOŁECZEŃSTWA
Cyfrowa Szkoła, według Załącznika do Uchwały Rady Ministrów, to rządowy program rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych i obejmuje cztery e-obszary (w takiej kolejności): e-nauczyciel, e-zasoby edukacyjne (w tym e-podręcznik), e-szkoła, e-uczeń
FRSE: Panel dyskusyjny w ramach konferencji dydaktyczno-naukowej: Sukces w glottodydaktyce
odczas dyskusji poruszone zostaną zagadnienia związane z wprowadzeniem planowanych zmian do systemu egzaminów zewnętrznych z j. obcego w roku 2015. Panel jest wydarzeniem otwartym, skierowanym do nauczycieli wszystkich języków obcych, metodyków oraz osób zainteresowanych tematyką oceniania i testowania w dziedzinie języków obcych.
Nowela.pl: Club Prisma. Język hiszpański od A1 do B1 – gimnazjum.
Club Prisma to kurs języka hiszpańskiego dla gimnazjalistów. Materiał nauczania zamieszczony w czterech kolejnych tomach obejmuje poziomy kompetencji językowych od A1 do B1, wskazane w Europejskim systemie opisu kształcenia językowego.
Promentis: WOKALiZacje EMISJA GłOSU - SZKOLENIE NA GłOS, 06.07.13, Wrocław.
Dla wszystkich tych, których praca polega na ciągłym mówieniu i komunikowaniu się z innymi. Szczególnie polecane nauczycielom i lektorom, a także tym, którzy chcą rozwijać własne kompetencje głosowe.
Multiexpo: e-Targi Business & Education już 21 czerwca - 8 lipca 2013 r.
e-Targi Business & Education to pierwsza w Polsce platforma tego typu – w odpowiedzi na zapotrzebowanie absolwentów szkół wyższych oraz pracowników średnich i dużych przedsiębiorstw oraz kadry menadżerskiej stworzyliśmy stronę, na której znajdują się oferty studiów podyplomowych i MBA, a także szkół językowych i firm szkoleniowych z całej Polski w jednym miejscu.
Nowela pl.: Polska edycja "Mobile" A1 do nauki j. francuskiego.
Mobile jest nowym kursem języka francuskiego przeznaczonym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dla dorosłych.
PASE: SPOTYKASZ OBCOKRAJOWCA I ...DLACZEGO WARTO W WAKACJE ODWIEDZIĆ POLSKĘ?konkurs!!!!do 26.06.13.
Spotykasz obcokrajowca, który zadaje Ci pytanie: „DLACZEGO WARTO W WAKACJE ODWIEDZIĆ POLSKĘ?”
EDUNEWS.PL: GŁOS W KLASIE
W klasie intensywnie pracuję głosem. Staram się mówić mało: góra pięć minut podczas jednej lekcji. Podczas lekcji mówić powinni przede wszystkim uczniowie. Kiedy jednak już mówię, to wykorzystuję doświadczenia z kółka recytatorskiego, teatru uczniowskiego i studenckiego, oraz ze studiów podyplomowych
<<poprzednie [731] 732 733 734 735 736 737 738 739 740 nastepne>>