korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: AKTYWNE MIESIĄCE (artykuł).
Nauka nazw miesięcy nie musi być trudna i monotonna. Stworzona przez nas spinnerowa gra nie tylko zaangażuje dzieci w wykonywane zadanie, ale również sprawi, że opanowanie nazw miesięcy i odpowiadających im liczb rzymskich zamieni się we wspaniałą zabawę
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? England you don't know .06.03.2019, Poznań.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? England you don't know. 05.03.2019, Poznań.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
PTI: 5 zjazd Akademii Sprzedaży w Szkole Językowej, 16.03.19, Warszawa
Uczestnik zdobędzie wiedzę na temat komunikacji z klientem online za pośrednictwem strony internetowej, Nauczy się organizowania kampanii online. Dowie się jaką role pełnią media społecznościowe i jak je integrować z programem szkoły.
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? England you don't know.04.03.2019, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Goethe-Institut i wydawnictwo Dwie Siostry: spotkanie z jurorami konkursu JASNOWIDZE 2018/19, 28.02.
Otwarte spotkanie z jurorami międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2018/19.
MM Publications: Darmowe webinarium Nowa Podstawa Programowa – co to znaczy...14.03.19.
Zapraszam Państwa na cykl bezpłatnych webinariów, w których odczarowuję trudności Nowej Podstawy Programowej dla szkół ponadpodstawowych, zachęcam do wypróbowania nowych technik i materiałów i dzielę się swoim doświadczeniem z pracy z dziećmi i młodzieżą.
British Council: Jak budować relacje z dyrektorem i kolegami z grona pedagogicznego, 14.03.19
Cykl bezpłatnych szkoleń dla przyszłych i obecnych nauczycieli języka angielskiego. Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] nastepne>>