korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
KSIĘGARNIA ETTOI.PL poleca: Coast to coast - English and American Civilization + CD audio
Coast to coast - English and American Civilization + CD audio to książka na poziomie A1/A2 przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku gimnazjalnym przybliżająca elementarne aspekty kultury i cywilizacji współczesnej cywilizacji anglosaskiej.
Koncert Josepha Haydna 02.04.2009 w Warszawie - Oratorium “Il ritorno di Tobia”
Austriackie Forum Kultury zaprasza na koncert Josepha Haydna Oratorium “Il ritorno di Tobia” Koncert pod Honorowym Patronatem Ambasadora Republiki Austrii, Pana Alfreda Längle
Nowość z księgarni Edukator: Travailler en français en entreprise - niveaux A2/B1 du CECR + CD AUDIO
Travailler en français en entreprise - niveaux A2/B1 du CECR to podręcznik dla osób chcących nauczyć się języka związanego z pracą zawodową (w firmie lub w biurze) przeznaczony dla osób o znajomości języka francuskiego na poziomie średniozaawansowanym.
Austriackie Forum Kultury zaprasza na Spotkania autorskie z Franzoblem
Austriackie Forum Kultury zaprasza na spotkania autorskie z Franzoblem w dniach od 30.03 - 02.04.2009 w Warszawie, Łodzi, Toruniu i Gdańsku.
Cambridge University Press - warsztaty metodyczne dla anglistów w Polsce od 31.03.2009
Cambridge University Press zaprasza nauczycieli jęz. angielskiego na warsztaty metodyczne.
IL PONTE poleca: poetycko: WŁOCHY-POLSKA: DIALOG POETYCKI
25-ego i 26-ego marca o godzinie 18.00, z okazji „Światowego dnia poezji 2009”, Włoski Instytut Kultury zaprasza na „Włochy-Polska: dialog poetycki”. W wydarzeniu udział wezmą Ugo Piscopo, Aleksander Nawrocki, Paweł Krupka, Stefano Redaelli oraz Olga Celuch.
EDUNEWS.PL - Pytania o szkołę i edukację (coś do przemyślenia)
Jeżeli między kurą a kupką ziarna postawi się kawałek siatki – będzie ona próbowała dodziobać się do ziarna przez oczka siatki do upadłego i nie zrobi kilku kroków, aby ją obejść... No cóż, kura słabo myśli. Ale taki człowiek: myśli, że myśli dobrze (myślę, więc jestem) i często z całą mocą swojej inteligencji uderza w siatkę (cokolwiek to znaczy)! Zwłaszcza w obszarze edukacji i szkoły.
EDUNEWS.PL - Gwarancje dobrej edukacji
Rolą szkoły jako instytucji edukacyjnej jest pełnienie funkcji usługowej względem uczniów (i rodziców). Skoro tak, to możliwe jest zawarcie pomiędzy uczniami i rodzicami a szkołą umowy gwarantującej odpowiednią jakość kształcenia (i wyniki!). Można skorzystać w tym wypadku z doświadczeń szkół amerykańskich i kanadyjskich, które często sięgają po tego typu rozwiązania.
<<poprzednie [1331] 1332 1333 1334 1335 1336 1337 1338 1339 1340 nastepne>>