korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Austriackie Forum Kultury zaprasza 22.04.2009 w Warszawie na wieczór filmowy „Slumming”
Austriackie Forum Kultury zaprasza na film "Slumming" w reżyserii Michael'a Glawogger'a
IL PONTE poleca: dobry adres: AROMI E GUSTI
Aromi e Gusti to znajdujący się w podwarszawskim Piasecznie Sklep z włoskimi specjałami. Obok bogactwa win znajdziemy w nim wszystko to, co pachnie i smakuje słoneczną Italią: wyborne oliwy, pyszne czekolady i słynna kawę. Wszystko to we wspaniałej atmosferze. Polecamy!
Księgarni Gandalf poleca: MULTIKURS TOM IV - ZDROWIE, SPORT I WOLNY CZAS
Multikurs tom 4 Multimedialny kurs 5 języków obcych Nowoczesna i skuteczna metoda nauki języków obcych. MultiKurs to pierwszy na polskim rynku kurs multimedialny do nauki aż pięciu języków obcych - angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Na kolekcję składa się 16 tomów, z których każdy zawiera dwie tematyczne lekcje.
MM Publications zaprasza na konferencję metodyczną w Częstochowie 23.04.2009
Każdy uczestnik konferencji otrzyma w prezencie poniższe nowości MM Publications: 'Smart Junior' 'Gimnazjum Plus' 'Matura Traveller' Podczas konferencji uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z oprogramowaniem do tablicy interaktywnej.
Austriackie Forum Kultury zaprasza 21.04.2009 w Warszawie na wykład Belli Szwarcman-Czarnoty
Austriackie Forum Kultury zaprsza na wykład z cyklu : Kobiety żydowskie, który poprowadzi Bella Szwarcman-Czarnota
EDUNEWS.PL: Zaburzenia w uczeniu praktycznie nie istnieją
Lista tzw. zaburzeń w uczeniu się i liczba "dzieci z trudnościami w szkole" stale się powiększa. Kiedyś tak nie było. Żaden lekarz nie wie dokładnie, czy są jakieś znamiona tego zaburzenia w mózgu (nie ma!), ale za to psychologowie i pedagodzy coraz liczniej sięgają po różnego rodzaju środki psychotropowe albo przenoszą dzieci do szkół specjalnych, wyrządzając im krzywdę na resztę życia.
WYDAWNICTWO SZKOLNE PWN zaprasza rusycystów na konferencję metodyczną 22.04 w Siedlcach
Uczestnicy konferencji otrzymają bezpłatne materiały dydaktyczne oraz informacyjne, egzemplarze gratisowe podręczników oraz zeszytów ćwiczeń Вот и мы oraz certyfikat uczestnictwa w konferencji.
Goethe-Institut w Warszawie: Światowy Dzień Książki 23.04
Wszyscy, którzy odwiedzą naszą bibliotekę 23 kwietnia, w Światowym Dniu Książki, będą mogli wziąć udział w losowaniu nagrody książkowej.
<<poprzednie [1331] 1332 1333 1334 1335 1336 1337 1338 1339 1340 nastepne>>