korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: DOKUCZANIE W SZKOLE - JAK RODZIC MOŻE WSPIERAĆ DZIECKO?
Niemal co drugi uczeń szkoły podstawowej doświadcza różnych form dokuczania ze strony rówieśników, a skala zjawiska w klasach I-VI jest większa niż w gimnazjach. Nie zawsze rodzice są świadomi istnienia tego zjawiska, często dowiadują się o nim zbyt późno. Co rodzic może powiedzieć swojemu dziecku, aby mu pomóc, wesprzeć w trudnej sytuacji?
Światowy Zjazd Absolwentów UW 13-14 maja 2016
W ciągu dwóch dni majowego weekendu hasło Zjazdu „Jestem z UW” wybrzmi w najróżniejszych formach. Wśród naszych absolwentów są wybitni naukowcy, pisarze, artyści, dziennikarze, politycy, aktywiści społeczni, a nawet słynni restauratorzy. Chcemy pokazać różnorodność naszej społeczności, zaskoczyć wyjątkowością naszych osiągnięć, zainteresowań i osobowości. Przede wszystkim jednak, chcemy się spotkać, lepiej poznać i pobyć razem, bo bycie z UW to fajna sprawa!
NaukaBezGranic: British Festivals and Traditions, 18.05.16, Łódź.
Richie Mullaney brings us through a top few of his neighbours weird & wonderful customs & traditions. Britain has a rich history of multicultural influences which have led to an extraordinary amount of bizarre traditions between the three countries, but which country out does them all? We’ll compare the three countries top customs and try some out for ourselves! A little sneak peek to the agenda, we’ve got cheese rolling, Morris dancing, Hocktide, pancake racing & bog snorkelling! Up Helly Aa, Haxey Hood & Beltane….what are these? Let’s look at some of the oldest festivals in human history, celebrated exclusively in the United Kingdom!
EDUNEWS.PL: CZY PO EKRANIE PEŁZAJĄ ŚMIERCIONOŚNE ELEKTRONY?
"Czy wiedziałeś, że częstotliwość odświeżania monitora 120 kHz oznacza, że wiązka odświeżania przebiega przez ekran 120 000 razy na sekundę? W uproszczeniu oznacza to, że w ciągu sekundy nasz mózg otrzymuje tyle impulsów. Jest to niezauważalne dla oka, ale czy na pewno dla naszego mózgu?"... Tak się zaczyna tekst, który został niedawno opublikowany na pewnej witrynie internetowej i od szeregu dni "żyje własnym życiem": jest linkowany, podawany z rąk do rąk w kolejnych stronach, forach i grupach dyskusyjnych. Tekst "podają dalej" ludzie zapewne realnie zatroskani o zdrowie swoich wychowanków. Dzielą się obawą, ostrzegają innych. "Czy wiedziałeś?!"
Ksiegarnia Francuska Edukator: W majowy weekend 20 % rabatu na francuskie „polary”.
Pogoda w maju bywa kapryśna. Taki mamy klimat. Ale to nie znaczy, że jeśli w wolne majowe dni aura nie dopisze, będziemy skazani na nudę. Możemy spędzić wolne chwile z francuskim kryminałem, thrillerem czy powieścią sensacyjną. A jest w czym wybierać. Tym bardziej, że księgarnia Edukator proponuje w czasie trwania długie majowego weekendu 20 % rabatu na francuskie „polary”.
Teaching&TeacherTraining: Intensywne warsztaty metodyczne dla lektorów uczących młodzież,14-15.05.16
Dlaczego?  Aby wzbogacić swój warsztat pracy o nowe, kreatywne techniki nauczania języka angielskiego! Podczas każdego dnia szkolenia będziemy uczestniczyć w pięciu intensywnych warsztatach, które dostarczą nam konkretne oraz gotowe pomysły na zajęcia! 
Goethe-Institut: Warsztaty z muzyką CHEFKETa, 13.05.16, Wrocław.
Warsztaty dla nauczycieli „Muzyka na lekcjach niemieckiego“
Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie: Dysleksja. Szkolenie dla nauczycieli i lektorów...13.05.16
Celem szkolenia jest przygotowanie nauczycieli i lektorów języków obcych do pracy z uczniem dyslektycznym.
<<poprzednie [321] 322 323 324 325 326 327 328 329 330 nastepne>>