korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Wydawnictwo Pearson: Bezpłatna konferencja metodyczna - j. niemiecki, 06.04.13, Łódź.
Jakie umiejętności kluczowe powinni opanować nasi uczniowie, aby zmierzyć się z wyzwaniami przyszłości? Z jakich narzędzi edukacyjnych powinni korzystać, aby przyswajanie wiedzy było dla nich łatwiejsze i ciekawsze?
Nowela.pl: Mochila ELE 3 - podręcznik do nauki j. hiszpańskiego zatwierdzony przez MEN.
Mochila ELE 3 decyzją MEN została umieszczona na liście podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego. Numer ewidencyjny w wykazie: 292/3/2013.
WSiP: Mówimy językiem nowoczesności! - konf dla germanistów -08.04.13, Rzeszów.
Mówimy językiem nowoczesności! Od papirusa do WSiPnetu – przygotowanie do egzaminu w dobie Internetu (gimnazjum) Nauczać nowocześnie i efektownie …. czyli jak? (szkoła ponadgimnazjalna)
EDUNEWS.PL: ZAGROŻONE OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE?
Czy zdaniem urzędników Ministerstwa Edukacji Narodowej olimpiady przedmiotowe są w szkołach niepotrzebne? Przykładem bezczynności MEN w tej sprawie jest brak decyzji o organizacji olimpiad przedmiotowych na przyszły rok szkolny. Nikt nie wie czy takie będą organizowane, bo MEN wciąż nie ogłosiło przetargu na organizatorów tychże olimpiad. Podczas obecnie trwających eliminacji olimpiad przedmiotowych z tego roku zawsze omawiane były już zawody przyszłoroczne, podawane były terminarze, ogłaszane tematy zawodów itd. A teraz nic nie wiadomo
WSiP: Mówimy językiem nowoczesności! - konf dla germanistów 08.04.13, Gdynia.
Konferencja dla nauczycieli języka niemieckiego! Mówimy językiem nowoczesności! Od papirusa do WSiPnetu – przygotowanie do egzaminu w dobie Internetu (gimnazjum) Nauczać nowocześnie i efektownie …. czyli jak? (szkoła ponadgimnazjalna)
ETS: 26.03.13, seminarium TOEIC.
Egzamin TOEICŸ to obecnie najczęściej zdawany egzamin (6 milionów osób rocznie) z języka angielskiego w środowisku pracy, honorowany przez ponad 10 000 firm i instytucji na całym świecie. To przede wszystkim najważniejszy certyfikat językowy dla studentów, osób pracujących i osób indywidualnych, pragnących formalnie potwierdzić własne kompetencje językowe i wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy czy na uczelni wyższej.
Wydawnictwo Pearson: Bezpłatna konferencja metodyczna - j. niemiecki, 05.04.13, Opole.
Jakie umiejętności kluczowe powinni opanować nasi uczniowie, aby zmierzyć się z wyzwaniami przyszłości? Z jakich narzędzi edukacyjnych powinni korzystać, aby przyswajanie wiedzy było dla nich łatwiejsze i ciekawsze?
WSiP: Mówimy językiem nowoczesności! - konf dla germanistów - 08.04.13. Łódź.
Od papirusa do WSiPnetu – przygotowanie do egzaminu w dobie Internetu (gimnazjum) Nauczać nowocześnie i efektownie …. czyli jak? (szkoła ponadgimnazjalna)
<<poprzednie [811] 812 813 814 815 816 817 818 819 820 nastepne>>