korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
British Council i Multikino National Theatre Live: Ziemia Niczyja, 05.12.17
British Council i Multikino kontynuują strategiczną współpracę przy realizacji pokazów spektakli brytyjskich na wielkim ekranie. W 2017 roku, na widzów czeka program wzbogacony o nowe tytuły oraz powtórki najpopularniejszych inscenizacji ze słynnych scen brytyjskich, takich jak: National Theatre, Kenneth Branagh Theatre Company, Globe On Screen czy Royal Shakespeare Company.
EDUNEWS.PL: IDEALNY NAUCZYCIEL TO LUBIANY NAUCZYCIEL
Pasjonat z niestandardowym podejściem do przedmiotu i poczuciem humoru - tak prezentuje się idealny nauczyciel. I co ciekawe, wcale nie musi uczyć "luźnego" przedmiotu. A wręcz przeciwnie. Nowy raport Brainly pokazuje zupełnie inne oblicze nauczycieli w oczach uczniów...
British Council: Element Urban Talks, 01-03.12.2017, Kraków.
Element Urban Talks to wydarzenie w pełni poświęcone zagadnieniom architektury, architektury wnętrz, wzornictwa i krajobrazu. Podczas trzech dni wykładów, warsztatów i sesji networkingowych będziemy dyskutować o tym jak mądrze projektować otoczenie dla współczesnego człowieka.
EDUNEWS.PL: KULTURA UMYSŁOWA POLAKÓW - DLACZEGO MYŚLIMY TAK, JAK MYŚLIMY?
Aby zrozumieć dzisiejszą mentalność Polaków, trzeba się cofnąć o co najmniej kilka wieków. Sarmatyzm, krótka reformacja, słaby wpływ nurtów oświeceniowych oraz bardzo silny romantyzm – to wszystko spowodowało, że przez wieki kształtowała się u nas aintelektualna kultura umysłowa. Przedkładaliśmy czyn nad myślenie. Emocje nad racjonalność. Pojedynczych bohaterów nad społeczeństwo. Spora część tej spuścizny została w nas po dziś dzień. W efekcie znaczna część z nas ma trudności w dostosowaniu się do wyzwań współczesności. Czy w interesie Polaków leży przeformułowanie niektórych cech naszej umysłowości?
SJO Perfekt: COACHING- PO CO? 02.12.2017, Dąbrowa Górnicza.
Lektor Coachem? A dlaczego nie? Jeśli chcesz w miłej atmosferze dowiedzieć się czegoś o motywacji, kreatywności, typach inteligencji i kanałach percepcji, jeśli jesteś ciekawa/ciekawy jak łączyć pracę lektora z rolą coacha, jeśli ciekawi Cię jak wzbogacić własny warsztat pracy i prowadzić zajęcia z nową energią, co robić, a czego nie robić, żeby było dobrze dla Ciebie i Twoich słuchaczy jest to warsztat właśnie dla Ciebie. Przy okazji dotkniemy takich tematów jak NLP, coaching prowokatywny i.... jeszcze kilka innych niespodzianek.
EDUNEWS.PL: FORUM EKSPERCKIE "WIEM. CZUJĘ... POMAGAM!" DLA NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW TAKŻE ONLINE
FORUM EKSPERCKIE "WIEM. CZUJĘ... POMAGAM!" DLA NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW TAKŻE ONLINE
PTI: Ewaluacja pracowników i zarządzanie wynagrodzeniami w szkole językowej w ramach AZ, 8-9.12.17
PERSONNEL TRAINING INSTITUTE ZAPRASZA NA SZKOLENIE AKADEMII ZARZĄDZANIA DLA WŁAŚCICIELI I DYREKTORÓW SZKÓŁ JĘZYKOWYCH
EDUNEWS.PL: SZKOŁA NA ZAKRĘCIE
Nieustannie zmieniający się świat stawia wysokie wymagania szkole jako instytucji edukacyjnej, która ma rzeczywiście przygotować dzieci i młodzież do życia. Opracowałam model szkoły, w której istotną rolę odgrywają pracownie tematyczne, a praca w nich zorganizowana jest tak, żeby uczniowie i nauczyciele, realizując odgórnie określoną podstawę programową, pracowali też nad własnym rozwojem...
<<poprzednie [141] 142 143 144 145 146 147 148 149 150 nastepne>>