korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: Techniki przygotowania personelu wojskowego do egzaminu wg Stanag 6001, 18.11.13, Olsztyn
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
Goethe-Institut: Historia w służbie sensacji, thriller historyczny.
Katrine Evensen (Juliane Köhler), atrakcyjną kobietę w średnim wieku, poznajemy już w prologu. Bohaterka przylatuje do Berlina, na lotnisku przebiera się, zakłada perukę i rusza w miasto. Nie wiemy, skąd wynika jej ostrożność, wiemy natomiast, że jest Niemką i ma w jednoczącym się Berlinie do przeprowadzenia pewne śledztwo. Niedługo później poznajemy „prawdziwe” życie Katrine – jej dom w Norwegii, gdzie mieszka z mężem i córką Anne (Julia Bache Wiig), a od niedawna także i z matką Åse (Liv Ullman), którą Anne sprowadziła do pomocy w opiece nad malutkim dzieckiem.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Migliora il tuo italiano scritto
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
PASE: 7 Edycja Warsztatów - Kapelusze Lektora, 30.11.13, Lublin.
Chcesz przypomnieć sobie dawno zapomniane ćwiczenia i poznać nowe, które wykorzystasz na zajęciach? W trakcie tej sesji zaprezentujemy kilka tuzinów pomysłów na urozmaicanie zajęć w różnych grupach wiekowych i takie ich prowadzenie, aby było ciekawie, różnorodnie, niesztampowo. Szczególny nacisk położymy na ćwiczenia, które (prawie) nie wymagają kopiowania materiałów.
NaukaBezGranic: Welcome to the U.S.A. - amerykańskie przedstawienie w j. angielskim, 28.11.13,Kraków
It’s awesome! It’s fantastic! You’re going to spend the school year in the United States and you’re going to live with an American family! So, meet Marge. She’s your American mother. Marge is there to help you. She’s going to give you some clues about how to be American. And you’re going to need a little practice, if you really want to fit in.
Promentis: Uczyć Lepiej czyli jak? warsztaty dla początkujących lektorów i... 23.11.13, Lublin.
Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki. Zapraszamy również osoby, które miały dłuższą przerwę w pracy dydaktycznej i przed powrotem do nauczania, pragną odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę. Świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
EDUNEWS.PL: MISTRZ, EKSPERT CZY KOREPETYTOR
Wróciłem z Częstochowy. Uczestniczyłem w niezwykle udanej III konferencji dla dyrektorów zatytułowanej „Nowoczesne rozwiązania interaktywne w praktyce szkolnej”. Mówiłem o tym, że powszechny i nieograniczonych niemal dostęp do zasobów w sieci nie zmienił nic w naszych szkołach. A przecież mamy największych ekspertów w zasięgu jednego kliknięcia, mamy natychmiastowy dostęp do informacji, słowników, kanałów telewizyjnych z ogromnym archiwum. Możemy korzystać z cyfrowych bibliotek, wirtualnych instytutów i muzeów. Dziś to wszystko jest powszechnie dostępne, ale w żaden sposób nie zmienia to szkoły...
Il Ponte & Via Giulia: Polski przekład powieści Caos calmo, czyli Spokojny chaos Sandra Veronesiego
W księgarniach jest już polski przekład powieści Caos calmo, czyli Spokojny chaos Sandra Veronesiego (tłum. Anna Osmólska-Mętrak i Natalia Mętrak). Zobaczcie, jak prezentuje się w salonach Matras! :)
<<poprzednie [711] 712 713 714 715 716 717 718 719 720 nastepne>>