korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: TRANSFORMACYJNA MOC E-PODRĘCZNIKA
Czy e-podręcznik zmieni naszą szkołę? Jedno jest pewne - bezpłatny, powszechnie dostępny, w pełni interaktywny i multimedialny wpłynie na wzrost wykorzystania w szkole mobilnej technologii. W naturalny sposób wymusi stosowanie jej w edukacji. Jak wpisze się w model dydaktyczny dzisiejszej szkoły?
Nowela.pl: Prisma Fusión, podręcznik do nauki j. hiszpańskiego, szkoły ponadgimnazjalne.
Metoda przywiązuje dużą wagę do przyswojenia językowych umiejętności komunikacyjnych, stosowanych w typowych sytuacjach życia codziennego.
Promentis: Warsztaty Emisji Głosu dla lektorów i nauczycieli języków obcych, 12.10.13, Lublin.
Pod okiem profesjonalnego trenera poznasz zasady prawidłowej dykcji, artykulacji, oddechu, emisji oraz higieny głosu.
NaukaBezGranic: BRITISH CULTURE - TEACHER TRAINING WARSZAWA 2013-2014
Przygotowaliśmy dla Państwa serię spotkań poświęconych nauczaniu języka angielskiego w ciągu roku szkolnego 2013-2014. Kursy prowadzone są przez doświadczonych metodyków i nauczycieli.
ETS Global Eastern Europe: Propell Workshop for the TOEIC test, 04.10.13, Warszawa.
Poznaj strategie motywowania i rozwijania sprawności językowych, które zwiększą szanse twoich uczniów na sukces na egzaminie TOEICŸ i w globalnym środowisku pracy.
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 (Poziom 1), 13.09.13, Warszawa.
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
Petycja dot. przywrócenia zajęć dodatkowych w przedszkolach
wszystkich którzy są za tym by dzieci uczęszczające do przedszkoli publicznych nadal miały możliwość korzystania z zajęć dodatkowych, lektorzy nie stracili pracy oraz za tym by to rodzice decydowali o swoich dzieciach proszę o złożenie podpisu pod petycją.
Wydawnicto Ettoi: Czasopisma językowe ELI Magazines, język łaciński.
Wydawnicto Ettoi: Mamy przyjemność poinformować, że z końcem września rusza nowy sezon subskrypcyjny czasopism ELI Magazines.
<<poprzednie [711] 712 713 714 715 716 717 718 719 720 nastepne>>