korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut w Warszawie: Spotkanie warsztatowe tłumaczy literatury niemieckojęzycznej, 15.06.12.
Od stycznia 2009 r. spotyka się w Warszawie grupa tłumaczy literatury niemieckiej, by wspólnie dyskutować nad przekładanymi tekstami i wymieniać się doświadczeniami.
EDUNEWS.PL: WYDAWCY ZANIEPOKOJENI KSZTAŁTEM PILOTAŻU CYFROWEJ SZKOŁY.
Publikujemy dziś stanowisko polskich wydawców podręczników zrzeszonych w Polskiej Izbie Książki zaniepokojonych kształtem pilotażu programu „Cyfrowa Szkoła” zatwierdzonym przez Radę Ministrów RP w dniu 3 kwietnia 2012 r. Dla rozwoju debaty edukacyjnej w Polsce ma duże znaczenie prezentacja różnych punktów widzenia na rozwój polskiej szkoły.
Via Giulia ( Julia Wollner) - blog o Włoszech.
Wspólnie zastanawiamy się, czy to prawda, że Włosi jadają gołębie, odkrywamy, co to jest Syrah oraz co oznacza słowo "mediterranio" (o ile w ogóle takie istnieje). Jeśli chcesz dowiedzieć się tych wszystkich... dziwacznych rzeczy :)
EDUNEWS.PL: LICZYSZ NA EMERYTURĘ? TO ZACZNIJ JUŻ OSZCZĘDZAĆ!
Temat podniesienia wieku emerytalnego będzie jeszcze długo rozgrzewał nasze rozmowy. Nawet w święta nie zabraknie o tym rozmów "przy kotlecie". Wielu wydaje się, że to jest niesprawiedliwość społeczna, że będziemy pracować dłużej. Ja nie mam złudzeń już od dawna - pracować będziemy na pewno do końca życia, chociaż być może w ostatnich latach nie tak intensywnie. Na jakąś "sensowną" państwową emeryturę pokolenie ludzi poniżej 50-tki raczej nie ma co liczyć.
Wydawnictwo Nowela.pl: REFORMA PROGRAMOWA!
W związku z reformą programową, która od września br. zacznie obowiązywać w czwartych klasach szkoły podstawowej i pierwszych klasach szkół ponadgimnazjalnych, a także w odpowiedzi na Państwa liczne zapytania związane z tym tematem przesyłamy niezbędne informacje, które - mamy nadzieję - pomogą Państwu rozwiać wątpliwości.
ETS: TELEKONFERENCJE TOEIC, 26 czerwca 2012, 16:00-17:30
Egzamin TOEICŸ to obecnie najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Rocznie przystępuje do niego ponad 6 milionów osób.
EDUNEWS.PL: NORMALNI, NIENORMALNI A NAUCZYCIELE...
Norma obejmuje cechy większości. Jeśli ona zachowuje się nienormalnie, to trzeba to tak nazwać i podjąć wysiłek zmiany tej normy. Normy są dobre tylko w określonych czasach. Czy nie nadszedł już czas zmiany szkolnych norm?
Nowela.pl: Promocyjne ceny na książki obcojęzyczne do 20.06 do 40% zniżki na literaturę francuską!
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych cen książek obcojęzycznych! Do 20 czerwca trwa promocja na zakup książek- nawet do 40% taniej!
<<poprzednie [881] 882 883 884 885 886 887 888 889 890 nastepne>>