korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Instytut Austriacki: Warsztaty Lustiges lernen dla dzieci i młodzieży w ramach EDJ ,27.09.16,Wrocław
Jak w latach ubiegłych, również i w tym roku Instytut Austriacki aktywnie uczestniczy w obchodach Europejskiego Dnia Języków! Z tej okazji 27 września organizowane są w Instytucie warsztaty „Lustiges lernen” dla dzieci i młodzieży.
Прогулка по Вроцлаву, czyli Wrocław z rosyjskiej perspektywy podczas EDJ 2016, 27.09.16, Wrocław.
Podczas spotkania „Прогулка по Вроцлаву” 28 września uczestnicy będą mieli okazję posłuchać o Wrocławiu po rosyjsku i spojrzeć na stolicę Dolnego Śląska z perspektywy Rosjan: powiemy, co najbardziej urzeka turystów z Rosji w tegorocznej Europejskiej Stolicy Kultury, co zaskakuje, co przyciąga najbardziej.
EDUNEWS.PL: GDY DZIECI PODEJMUJĄ DECYZJE
W szkołach publicznych mamy często problem z podmiotowym traktowaniem uczniów. Z drugiej strony zależy nam przecież na tym, aby uczeń wierzył w swoje siły i możliwości, żeby był aktywny, twórczy, aby doświadczał sprawstwa i odpowiedzialności za swoje postępowanie. Czy możemy wykorzystać pewne doświadczenia szkół demokratycznych, aby bardziej podmiotowo podchodzić do uczniów w szkołach publicznych?
EDJ: Baw się z nami językami! Warsztat dla dzieci i rodziców uczących się języków..25.09.16, W-wa
Baw się z nami językami! Warsztat dla dzieci i rodziców uczących się języków obcych – dzieci w wieku 6-8 lat
EDUNEWS.PL: NAUCZYCIEL ZAWSZE UCZĄCY SIĘ
Zetknięcie się i bliska współpraca z zagranicznymi nauczycielami daje bardzo dużo informacji na temat tego, jak uczymy, na co być może zwracamy zbyt dużą uwagę, a na co zbyt małą. Takie spotkania są niezwykle cenne, zwłaszcza jeśli rozwija się w ich trakcie rzeczywista współpraca osób z różnym doświadczeniem zawodowym i z różnych krajów czy kultur. Warto poszukiwać takich kontaktów i wykorzystywać te sytuacje, aby rozwijać się zawodowo i społecznie...
EDJ: Dziecko w rodzinie wielojęzycznej - jak wspierać rozwój, jak dawać wsparcie? 24-25.09.16, W-wa.
Dziecko w rodzinie wielojęzycznej - jak wspierać rozwój, jak dawać wsparcie? Warsztat dla rodziców.
EDUNEWS.PL: SPRAWDZONE POMYSŁY NA DOBRĄ SZKOŁĘ
Recepta na dobrą szkołę jest bardzo prosta. Podawał ją już Freinet w swoich pracach - trzeba "tylko" wyzwolić w dziecku poczucie ciekawości do poznawania świata, tak aby dziecko samo szukało odpowiedzi na pytania, tworzyło eksperymenty i doświadczenia. Oczywiście zazwyczaj to „tylko” okazuje się bardzo dużym wyzwaniem dla dyrektorów i nauczycieli...
EDJ: Królewskie słowa 2. Na tropie korka- gra miejska, 24.09.16, Kraków.
Prawdziwa gratka dla amatorów gier miejskich. Zapraszamy do Krakowa na obchody Europejskiego Dnia Języków 2016!
<<poprzednie [261] 262 263 264 265 266 267 268 269 270 nastepne>>