korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PASE zaprasza na Kapelusze Lektora 9.01.2011 w Olsztynie
Serdecznie zapraszamy lektorów, metodyków i nauczycieli do udziału w warsztatach metodyczno psychologicznych z cyklu „Kapelusze Lektora IV”.
IL PONTE POLECA: powieść Erriego De Luca W imię matki.
Świetnym prezentem gwiazdkowym dla mam będzie z pewnością przepiękna powieść Erriego De Luca W imię matki. Mateusz, Marek, Łukasz, Jan... Wszyscy autorzy Ewangelii patrzyli na spisywane przez siebie wydarzenia z męskiej perspektywy.
IL PONTE POLECA: album Cecilii Bartoli.
Album Sospiri ukazuje w pełni kunszt wokalny rzymskiej śpiewaczki -całe piękno jej głosu, wrażliwość emocjonalność.
IL PONTE POLECA: film Mine Vaganti w reżyserii Ferzana Ozpeteka
W związku ze zbliżającą się Gwiazdką, w najbliższych newsletterach chcielibyśmy zaproponować Państwu iście włoskie prezenty dla ajbliższych.
AKADEMIA LEKTORA - NOWA EDYCJA! 28.01.2011 - GDAŃSK! - zaprasza M.Bielińska Szkolenia
DLA KOGO SZKOLENIE? DLA LEKTORÓW I NAUCZYCIELI WSZYSTKICH JĘZYKÓW OBCYCH, METODYKÓW, OSÓB OPIEKUJĄCYCH SIĘ LEKTORAMI ORAZ WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CHCĄ PODJĄĆ PRACĘ W FASCYNUJĄCYM ZAWODZIE LEKTORA;)
IL PONTE POLECA: MUSICAL ROMEO I JULIA.
Studio Buffo zaprasza na musical na podstawie szekspirowskiej historii Romea i Julii. Opowieść o dwojgu młodych ludziach, nie potrafiących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych.
PASE zaprasza: Kapelusze Lektora IV 9.01 w Olsztynie
W programie m.in.: - Dotknij, poczuj, zatańcz, skacz, czyli o językowej aktywizacji tych małych (najmłodszych uczniów) przy pomocy tych dużych (rodziców, opiekunów i nauczycieli), - Kolorowy świat, czyli jak kreatywnie wykorzystać ilustracje w nauczaniu języka obcego...
IL PONTE POLECA: lekturę Szkoły wina Andrew Jefforda.
Już w czasach antycznych wino stało się nieodłącznym elementem życia w słonecznym basenie Morza Środziemnego. Dziś uprawia się je we wszystkich regionach o umiarkowanym klimacie. Wraz z terytorialną ekspansją nastąpił rozkwit aromatow i smakow. Także pod względem społecznym wiele się zmieniło: czerpana z wina radość nie jest już zastrzeżona dla elit.
<<poprzednie [1011] 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 nastepne>>