korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
SKUTECZNE NAUCZANIE DOROSŁYCH - szkolenie we Wrocławiu 11.marca
W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI: - poznanie zasad, jakie rządzą uczeniem się osób dorosłych (w tym cykl Kolba, inne cykle tego typu) - różnice między uczeniem się dzieci a dorosłych - poznanie/ systematyzacja wiedzy na temat metod warsztatowych - samodzielne przećwiczenie metod i technik aktywizujących - nauczenie się ich poprawnego wykorzystywania z uwzględnieniem specyfiki grupy i kursu, uświadomienie ryzyka związanego z wyborem tych metod - praca z grupą dorosłych a trudne sytuacje szkoleniowe - jak sobie z nimi radzić? - próba odpowiedzi na pytanie, jakie są kluczowe kompetencje lektora pracującego z dorosłymi - last but not least ;) liczne ćwiczenia, case studies, propozycje praktycznych rozwiązań i wiele przykładów z ponad 10-letniej praktyki lektorskiej trenerki prowadzącej szkolenie!
EDUNEWS.PL: CZY MAMY PROBLEM?
Obejrzałem kilka dni temu film o wolnych szkołach w Danii. Przedstawiono w nim taki problem-wyzwanie: jak dziś kształcić odpowiedzialne postawy, proaktywne zachowania, demokratyczne zasady i ponoszenie konsekwencji za własne wybory. Recepta w dużym uproszczeniu jest następująca: uczniowie wyznaczają sobie, czego się uczą, kiedy i w jakim czasie
PASE zaprasza na wiosenny cykl KAPELUSZE LEKTORA IV od marca 2011r.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z rejestracji grupowej od 2-20 osób – opłata za osobę nawet do 40 % mniej!
Opanuj odmianę najważniejszych hiszpańskich czasowników!
Hiszpański Czasowniki w tabelach to książka polecana osobom początkującym oraz średnio zaawansowanym, uczniom szkół średnich, studentom i samoukom, którzy chcą utrwalić i poszerzyć wiedzę gramatyczną z zakresu czasów i trybów czasownika używanych w języki hiszpańskim. Podręcznik może być pomocny również nauczycielom w trakcie zajęć lub lekcji indywidualnych.
Wydawnictwo Szkolne PWN zaprasza nauczycieli jęz. niem. na konferencję metodyczną 08.03 Gliwice
W PROGRAMIE 12.00–13.15 Warsztat: Die Bildungsreform, das neue Curriculum und der Schulalltag...
Dydaktyka kultury polskiej w kształceniu językowym cudzoziemców - Już na LangMarket
METODYKA NAUCZANIA JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO
Cambridge University Press zaprasza na szkolenie metodyczne 14.03 w Koszalinie
Cambridge University Press zaprasza na szkolenie metodyczne 14 marca w Koszalinie
Psychologiczne podstawy motywacji do nauki. Część 3 - kącik porad dydaktycznych Łukasza Kucińskiego
Czy nauczycielowi powinno zależeć, aby uczniowie go lubili? Czy nauczyciel powinien okazywać uczniom miłość? Czy ważniejsze w nauczaniu są emocje, czy raczej kompetencja i treści merytoryczne? - To niezwykle ważne pytania, na które znajdziecie Państwo odpowiedź w trzeciej części psychologicznych podstaw motywacji.
<<poprzednie [1011] 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 nastepne>>