korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
THE TEACHER - nowy magazyn już w sprzedaży!
London on my mind - authentic materials in the service of the ELT by Magorzata Neckowicz, takes us on a trip around London and offers six routes to choose from. Each route is a source of excellent authentic material to use in a lesson on London.
Zobacz NOWE Slowka.pl!
Serwis językowy Slowka.pl przeszedł zmiany widoczne już na pierwsze kliknięcie
spotkanie i warsztaty PSNJN Oddział Warszawa - 11.09 w Warszawie
Zapraszamy bardzo serdecznie!!!!
Kulmixtura - zespoły z całej Europy na Warszawskiej Pradze
Podczas kolorowego festiwalu, oprócz muzyki i kolorowych strojów będzie można spróbować potraw z całej Europy, oraz zakupić nietypowe pamiątki.
19th International IATEFL Poland Conference Bydgoszcz, 17 – 19 September 2010
Główna tematyka konferencji skupiać się będzie na aspektach interdyscyplinarności i wielokulturowości w nauczaniu języka angielskiego i innych języków obcych, jak i w nauczaniu innych przedmiotów w językach obcych.
Nowość w LangMarket: Pułapki i ciekawostki języka niemieckiego
Publikacja składa się z trzech części. W rozdziale pierwszym zaprezentowana została problematyka związana gramatyką języka niemieckiego. Rozdział drugi poświęcony został zasadom pisowni, a w obliczu reformy jest on niezmiernie istotny. Rozdział trzeci natomiast będzie z pewnością interesujący dla osób zajmujących się tłumaczeniami, gdyż przedstawia różnice znaczeniowe (i nie tylko) pomiędzy wybranymi grupami wyrazów.
AKADEMIA LEKTORA - MODUŁ 2: METODY WARSZTATOWE NA KURSIE JĘZYKOWYM Warszawa 3-4.09, 4-5.10
ziś lektor nie tylko przeprowadza zajęcia, ale coraz częściej uczestniczy w planowaniu kursu, w analizie potrzeb szkoleniowych kursantów, ma wpływ na dobór metod i materiałów. Jakość jego pracy przekłada się na zadowolenie kursantów i wyniki (również finansowe) oraz renomę szkoły. Przekłada się też na jego własne zadowolenie z pracy, na satysfakcję - a te czynniki znowu mają istotny wpływ na jakość jego dalszej pracy.
Nowość w LangMarket: FISZKI – starter - język hiszpański
Kurs zawiera 14 jednostek lekcyjnych, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Opanowanie materiału zawartego w Starterze umożliwia poprawną komunikację, a zarazem stanowi doskonałe przygotowanie do dalszej nauki z Fiszek (seria 1000)
<<poprzednie [1081] 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 nastepne>>