korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
English for you: Bezpłatnie pomagamy z zadaniem szkolnym!!!
English for you: Bezpłatnie pomagamy z zadaniem szkolnym!!! English for you- Serwis pasjonatów języka angielskiego, serdecznie zaprasza do rejestracji! A co oferujemy w zamian za rejestrację? W pełni bezpłatne konsultacje z naszym ekspertem. Nasi nauczyciele czekają, sprawdzą zadania domowe, doradzą wybór szkoły,pomogą przed egzaminem. W pełni darmowe konsultacje.
ETS, możliwości i zalety współpracy TOEIC i TOEFL, 27-28.04.2012 Kraków
Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym spotkaniu, podczas którego zdobędziecie Państwo wiedzę na temat naszych certyfikatów i zalet ich wykorzystania w Państwa organizacji.
NBG: Szkolenie Drama in ELT Classroom - prowadzenie SIMEON WREN, 12.05.12- Katowice, 19.05.12-W-wa.
Following on from this we will have learnt how a play is really written, through actions which will move us on to text work and using the dreaded role play effectively. We will look at directing the students, teaching them accent for character which will in turn become a tool for pronunciation, play devising workshops and how to use them with the students as an effective communicative tool and even throw in a little Shakespeare for fun, why not?
CLE i Nowela: Les publications...- warsztaty dla nauczycieli j. francuskiego, 11.05.12 Olsztyn.
Wydawnictwa CLE International i Nowela serdecznie zapraszają nauczycieli i lektorów języka francuskiego do udziału w warsztatach metodycznych wydawnictwa CLE International: Les publications récentes CLE International, y compris numérique, tous niveaux, które poprowadzi doradca metodyczny wydawnictwa CLE International, p. Adriana Kowalska.
NaukaBezGranic.pl: Dickens Live! - w maju i czerwcu w Twojej szkole!
Maj i czerwiec to doskonały czas na zorganizowanie warsztatów dla swojej szkoły, w terminie który Wam najbardziej odpowiada! Zorganizujmy wspólnie dla Waszych uczniów ciekawe spotkanie z native speakers języka angielskiego.
Wydawnictwo Nowela: Warsztaty MOBILE - 25.04.12 Biała Podlaska, 30.05.12 Rzeszów.
Zachęcamy nauczycieli języka francuskiego do wzięcia udziału w kolejnych warsztatach metodycznych poświęconych opracowanej przez wydawnictwo NOWELA polskiej adaptacji nowego podręcznika do nauki języka francuskiego, przeznaczonego dla szkół ponadgimnazjalnych: Mobile 1, które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Didier, p. Krystyna Nita.
Instytut Goethego: Koncert "Bohren & der Club of Gore", 05.05.2012, Wrocław
Festiwal prezentuje nietuzinkowych artystów, którzy eksperymentują i prowokują. Organizatorzy zwracają się do międzynarodowej publiczności z eklektyczną, acz oryginalną ofertą na wysokim poziomie. Bohren & der Club of Gore to zaledwie jeden z 40 zaproszonych do udziału w festiwalu zespołów. Wśród gości z Niemiec znajdą się jeszcze inni muzycy: The Ocean oraz Earthship.
Nowela, Seria książek "CARAMEL" dla dzieci do nauki języka francuskiego
Seria „CARAMEL” - dla dzieci Kurs języka francuskiego przeznaczony dla dzieci od 7. do 10. roku życia. Każda z dwóch części kursu przewidziana jest na ok. 60 godzin nauki. Pozwala dzieciom na naukę języka w ciekawy i przyjemny sposób, a także na przeżycie niesamowitych przygód razem z bohaterami serii: kucykiem Caramel i jego przyjaciółmi. Podręcznik jest atrakcyjny, barwny i przyciągający uwagę dzieci, natomiast zeszyt ćwiczeń zawiera słowniczek oraz dodatek z wycinankami i innymi materiałami do zabaw. Do kursu można dodatkowo nabyć: przewodnik metodyczny i nagrania w formie płyty CD audio i kaset.
<<poprzednie [891] 892 893 894 895 896 897 898 899 900 nastepne>>