korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: MIESZANE UCZUCIA PO ŚWIĘCIE
Dzień Edukacji Narodowej, potocznie nazywany dniem nauczyciela, to święto upamiętniające powstanie Komisji Edukacji Narodowej w 1773 r. Święto to obchodzi się w wielu państwach na świecie i podobnie jak w Polsce, wiąże się on zwykle z wydarzeniami, które miały znaczący wpływ na lokalną edukację. Miesięcznik O szkole.pl zapytał nauczycieli o odczucia związane z tym świętem (Artykuły).
Naschmarkt. Szczęśliwszy brat Różyca - wernisaż wystawy 26.10.2010 w Warszawie
Na wystawie prezentujemy wypracowane na Naschmarkcie rozwiązania w zakresie zarządzania bazarem, oferowanego asortymentu, aranżacji kramów, małej architektury itp. Nietrudno zauważyć, że tak naprawdę są to recepty uniwersalne, stosowane w nieco tylko odmiennych wariantach na większości popularnych europejskich targowisk. Ten niezawodny "przepis na sukces" warto w końcu zrealizować także w Warszawie.
IL PONTE poleca: Ciekawe książki w księgarni internetowej Jacka Olesiejuka.
Dwie książki, które mogą być ciekawą odmianą po lekturze klasycznych przewodników.
CLE International i Nowela zapraszają romanistów na warsztaty metod. 22 i 23.10 w Gdańsku i Toruniu
Temat konferencji: "Tablica interaktywna, czyli nowy wymiar nauczania języka na przykładzie materiałów do nowej wersji podręcznika Écho, Vitamine, le nouvel Alex et Zoé, et Amis et Compagnie".
PASE: walki z VATem ciąg dalszy
Przed posiedzeniem Komisji zostaliśmy poinformowani, że ze względu na negatywną opinię MSZ dotyczącą pkt. 28 (mówiącego o zwolnieniu nauczania języków obcych z VAT-u), zostanie dokonana zmiana w ustawie.
MM PUBLICATIONS zaprasza na prezentację w Stargardzie Szcz. 28.10.2010
Wykorzystanie materiałów dodatkowych (readersy, podręczniki do gramatyki, multimedia) w nauczaniu języka angielskiego
IL PONTE poleca: Il postino w reżyserii Michaela Radforda oraz soundtrack
Na płycie znajdziemy siedemnaście tematów napisanych na orkiestrę, które łączą w sobie charakterystyczny klimat klasycznej muzyki filmowej, jazzu i folku.
EDUNEWS.PL: ŚWIĘTO EDUKACJI CZY EDUKATORÓW?
W zasadzie to powinniśmy dziś składać życzenia każdy każdemu. Skoro mówimy o dniu Edukacji Narodowej, to każdy z nas powinien cieszyć się z tego, czego się nauczył, gratulować innym sukcesów w nauce i oczywiście dziękować tym, dzięki którym czegoś się (w końcu) nauczył. Zwłaszcza wszystkim edukatorom, którzy zabiegali o to, aby nam coś pozostało w głowach...
<<poprzednie [1071] 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 nastepne>>