korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Lara Croft w szkolnej ławce.
Gry komputerowe są tak ważnym czynnikiem kształtującym umysłowość współczesnego dziecka, że szkoła nie powinna ich ignorować. Pytanie brzmi tylko, czy w programie powinny znaleźć się wyłącznie gry edukacyjne w ścisłym tego słowa znaczeniu czy również te najbardziej popularne. Ciekawy przykład wykorzystania gier w edukacji opisuje kataloński dziennik La Vanguardia.
Wydawnictwo Szkolne PWN zaprasza nauczycieli jęz. niemieckiego na konferencje metodyczne.
Kalisz i Kielce 7.02.2009 oraz Opole i Warszawa 11.02.2009
CZY RANKINGI SZKÓŁ WYŻSZYCH SĄ WIARYGODNE?
Co roku wielu świeżo upieczonych absolwentów szkół średnich staje przed wyborem, który będzie miał istotny wpływ na co najmniej kolejne trzy lata ich życia. W bogatej ofercie edukacyjnej niełatwo odróżnić dobre uczelnie wyższe od słabszych. Wtedy większość z kandydatów zagląda do rankingów uczelni wyższych, szukając podpowiedzi. Czy można na tym poprzestać?
Zobacz nowy LINK polecany przez IL PONTE: GARZANTILINGUISTICA
powszechnie stosowany słownik włosko-włoski, włosko-angielski / angielsko-włoski oraz włosko-francuski / francusko-włoski...
Nowość w księgani GANDALF: Angielsko-polski słownik orzecznictwa sądów europejskich
Słownik zawiera ponad 10 500 wyrazów, terminów, wyrażeń i zdań kontekstowych stosowanych w orzecznictwie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka i Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości...
IATEFL i NKJO Radom: Culture in ELT Conference in Radom, 20-22.03
A conference for teachers of English Raising cultural awareness Understanding others Media and Multicultural World
Walentynki - nowa strona w serwisie 'English for you'
Ponieważ już niedługo Walentynki serwis językowy 'English for you' postanowił opracować stronę w całości poświęconą temu świętu.
CZYJ MÓZG NAJBARDZIEJ INTENSYWNIE PRACUJE W KLASIE: NAUCZYCIELA CZY UCZNIA?
Kiedy pomożemy naszym uczniom w tym, aby stali się bardziej pewni siebie i mieli poczucie kompetencji w zakresie uczenia się, wtedy nie tylko pomagamy im w krótkoterminowych osiągnięciach w szkole, ale dajemy im umiejętności przydatne na całe życie. W obliczu szybko zmieniającego się świata – umiejętność ciągłego uczenia się i doskonalenia jest kluczowa.
<<poprzednie [1321] 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 nastepne>>