korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
IL PONTE poleca: do posłuchania: Electro-house i elektroclash
Po operze i muzyce miłosnej przyszła pora na cos zupełnie nowego. Electro-house i elektroclash w wykonaniu włoskiego DJ’a – Benny Benassi
Z HOMESCHOOL24.PL: Światowy kryzys kontra szkoły językowe
Światowa gospodarka przeżywa ostatnio ciężkie czasy. Giełdy lecą w dół, banki pożyczają astronomiczne sumy z portfeli podatników, korporacje bankrutują, całe sektory przemysłu zagrożone są zapaścią, a ekonomiści sugerują, że to może być dopiero początek dłuższej drogi pełnej wybojów. Jaki to wszystko ma wpływ na Twoją szkołę językową?
EDUNEWS.PL: Grunt to dobry projekt
Praca metodą projektu wzmaga zainteresowanie uczniów i powoduje, że wzrasta ich motywacja do nauki. Dzięki aktywnemu uczestnictwu, młodzież lepiej przyswaja informacje, niż kiedy uczestniczy w zajęciach opartych na wykładzie nauczyciela. Dzięki projektom uczniowie mogą na chwilę oderwać się od szkolnej rutyny i zobaczyć, że nauka może być ciekawą przygodą.
Nowa strona w serwisie 'English for you': nauka słownictwa na poziomie 'Advanced'
ADVANCE - learning and exercises by Rafał Barnowski
"Jak efektywnie nauczać i skutecznie uczyć się języka francuskiego realizując wytyczne ESOKJ"
Wydawnictwo Hachette Polska serdecznie zaprasza nauczycieli języka francuskiego na spotkanie metodyczne "Jak efektywnie nauczać i skutecznie uczyć się języka francuskiego realizując wytyczne ESOKJ z podręcznikami wydawnictwa Hachette "
IL PONTE poleca: Prosto z teatru: SŁUGA DWÓCH PANÓW - CARLO GOLDONI
W Teatrze Kwadrat ponownie zapraszamy na „Sługę dwóch Panów” Goldoniego.
EDUNEWS.PL: HORIZON REPORT 2009 - TECHNOLOGIE KLUCZOWE DLA SZKOLNICTWA WYŻSZEGO
Przygotowywany przez New Media Consortium oraz Educause Learning Initiative we współpracy z kilkudziesięcioma ośrodkami akademickimi, The Horizon Report jest jednym z najważniejszych głosów na temat zmian w systemie edukacji w wyniku rozwoju technologicznego. W raporcie 2009 najwięcej uwagi poświęcono kluczowym technologiom dla szkolnictwa wyższego...
IL PONTE poleca: Akwarele: Janusz Rogalski - wernisaż wystawy 11.03 w Warszawie
W środę 11 marca o godzinie 18.00 wernisaż wystawy Janusza Rogalskiego "Moje Włochy"
<<poprzednie [1321] 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 nastepne>>