korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
IL PONTE poleca: dobry adres: AROMI E GUSTI
Aromi e Gusti to znajdujący się w podwarszawskim Piasecznie Sklep z włoskimi specjałami. Obok bogactwa win znajdziemy w nim wszystko to, co pachnie i smakuje słoneczną Italią: wyborne oliwy, pyszne czekolady i słynna kawę. Wszystko to we wspaniałej atmosferze. Polecamy!
Księgarni Gandalf poleca: MULTIKURS TOM IV - ZDROWIE, SPORT I WOLNY CZAS
Multikurs tom 4 Multimedialny kurs 5 języków obcych Nowoczesna i skuteczna metoda nauki języków obcych. MultiKurs to pierwszy na polskim rynku kurs multimedialny do nauki aż pięciu języków obcych - angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Na kolekcję składa się 16 tomów, z których każdy zawiera dwie tematyczne lekcje.
MM Publications zaprasza na konferencję metodyczną w Częstochowie 23.04.2009
Każdy uczestnik konferencji otrzyma w prezencie poniższe nowości MM Publications: 'Smart Junior' 'Gimnazjum Plus' 'Matura Traveller' Podczas konferencji uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z oprogramowaniem do tablicy interaktywnej.
Austriackie Forum Kultury zaprasza 21.04.2009 w Warszawie na wykład Belli Szwarcman-Czarnoty
Austriackie Forum Kultury zaprsza na wykład z cyklu : Kobiety żydowskie, który poprowadzi Bella Szwarcman-Czarnota
EDUNEWS.PL: Zaburzenia w uczeniu praktycznie nie istnieją
Lista tzw. zaburzeń w uczeniu się i liczba "dzieci z trudnościami w szkole" stale się powiększa. Kiedyś tak nie było. Żaden lekarz nie wie dokładnie, czy są jakieś znamiona tego zaburzenia w mózgu (nie ma!), ale za to psychologowie i pedagodzy coraz liczniej sięgają po różnego rodzaju środki psychotropowe albo przenoszą dzieci do szkół specjalnych, wyrządzając im krzywdę na resztę życia.
WYDAWNICTWO SZKOLNE PWN zaprasza rusycystów na konferencję metodyczną 22.04 w Siedlcach
Uczestnicy konferencji otrzymają bezpłatne materiały dydaktyczne oraz informacyjne, egzemplarze gratisowe podręczników oraz zeszytów ćwiczeń Вот и мы oraz certyfikat uczestnictwa w konferencji.
Goethe-Institut w Warszawie: Światowy Dzień Książki 23.04
Wszyscy, którzy odwiedzą naszą bibliotekę 23 kwietnia, w Światowym Dniu Książki, będą mogli wziąć udział w losowaniu nagrody książkowej.
Nowość z księgarni Edukator: Catharsis Ou l'Art de la Medecine
Catharsis Ou l'Art de la Medecine Andrzej Szczeklik « Catharsis est une restitution brillante du lien étymologique qui existe entre le sain et le saint, entre la santé et le sacré. Andrew Szczeklik est professeur de médecine, mais il est aussi un expert dans “la science des sentiments”, pour reprendre la définition que William Wordsworth donnait de la poésie.
<<poprzednie [1321] 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 nastepne>>