korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: How to Sound like a Native, or Spy-level English, 04.02.2019, Rzeszów.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Goethe-Institut i Polskie Radio Dzieciom: KALINAS REISE-SŁUCHOWISKO... każdy wtorek, godz. 16:30.
Kalina i jej rodzice przez rok będą mieszkać w Niemczech. Kto chce towarzyszyć Kalinie w jej odkryciach w Kolonii, może to zrobić w każdy wtorek o godz. 16.30, słuchając Polskiego Radia Dzieciom. Dodatkowo na stronie internetowej Goethe-Institut można znaleźć pliki audio aktualnych i minionych audycji wraz z transkrypcją.
EDUNEWS.PL: O BRAKU ODWAGI, WIZJI I SYSTEMOWEGO MYŚLENIA (artykuł).
Szukam powodów braku zmian, odważnych decyzji i określenia funkcji współczesnej edukacji, odpowiadających potrzebom globalnej gospodarki w świecie mobilnej technologii, efektów badań nad mózgiem i nowych koncepcji dydaktycznych. Proponuję trzy kategorie zaniechań, które decydują o braku przełomu i są odpowiedzialne za dzisiejszy kryzys w edukacji. Obszary te wzajemnie się przenikają, tworząc część wspólną, a jest nią brak autentycznego przywództwa edukacyjnego
Goethe-Institut: O CO CHODZI Z... CDU ERY POST-MERKEL?
O MERKELISTACH, ANTYMERKELISTACH I POSTMERKELISTACH
EDUNEWS.PL: NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA (artykuł).
Jak pedagodzy reagują na "profilaktyczny" rap? Czy problemy młodzieży są takie same od morza do gór? Od czerwca 2018 projekt "Nie zmarnuj swojego życia” odwiedził 20 000 uczniów w 120 szkołach i placówkach wychowawczych w całej Polsce. W każdej z nich raperzy z zespołu Rymcerze – Bęsiu i DJ Yonas – prowadzili zajęcia z uczniami poświęcone różnym formom uzależnień.
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? 04.02.2019, Łódź.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Wydawnictwo ELI & ET TOI: Co nowego? - Styczeń 2019
Nowości w Wydawnictwie ELI&ET TOI
GOETHE-INSTITUT: Projekcja filmu Herbert w reż. Thomasa Stubera, 14.01.19, Warszawa.
Także w tym roku Goethe-Institut i DAAD zapraszają na projekcje filmów ze zbiorów biblioteki Goethe-Institut. W najbliższy poniedziałek pokażemy film „Herbert“ w reżyserii Thomasa Stubera.
1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>