korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
IL PONTE: Teatralne przeżycia „Wieczór Włoski”.
Włoskie szlagiery we wspaniałej scenografii w wykonaniu solistów teatru w połączeniu z zapierającym dech w piersiach tańcem - to gwarancja cudownego wieczoru w samym centrum miasta.
Z WIZYTĄ NA BETT 2009
Jak co roku w styczniu liderzy zastosowań technologii informatycznych i telekomunikacyjnych w nauczaniu spotkali się w Londynie na targach British Education Technology & Training (BETT). Myślą przewodnią tegorocznych targów był program budowy szkół dla przyszłości: kreatywnego nauczania z wykorzystaniem najnowszych technologii edukacyjnych.
'Angielski w pracy' - nowa strona w serwisie 'English for you'
Strona już teraz zawiera pierwsze materiały a ich ilość będzie sukcesywnie zwiększana. Chcemy aby strona była wyczerpującym kompendium wiedzy dla tych, którym angielski potrzebny jest w celach zawodowych.
Nowość w księgarni ET TOI: Green English - Environmental Education in English A
Kolekcja HandsOnLanguage stanowi projekt edukacyjny zrealizowany w ramach Content and Language Integrated Learning (CLIL) i poświęcony różnorodnym tematom związanym z cywilizacją i kulturą.
POLSKA SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI
Polska szkoła bywa nowoczesna, chociaż jeszcze nie jest to zjawisko powszechne. W większości przypadków działa według starych, powielanych od dziesięcioleci, schematów. Nie zmieni jej nawet najlepsza reforma przygotowana przez ministerstwo, dopóki sami nauczyciele i dyrektorzy szkół nie uznają, że istnieje potrzeba zmiany i wprowadzenia innowacji, aby dogonić uciekający świat.
Kanji, które znasz. Kana na wesoło - do nabycia w księgarni GANDALF
Znasz wiele japońskich marek, słów i określeń, chciałbyś je napisać po japońsku by ozdobić samochód, zeszyt, torebkę, notesik, rower, plecaczek, obróżkę pieska, telefon komórkowy?...
JAKIE UMYSŁY KSZTAŁTOWAĆ MA OŚWIATA DLA PRZYSZŁOŚCI?
Czy umysł, jakima kształtować oświatę powinien być zdolny do wyuczenia się pewnej określonejdyscypliny akademickiej? Czy oświata ma służyć temu, aby absolwenci szkół bylipóźniej biologami, chemikami, edukatorami, psychologami, itd? A może powinniśmykształtować kreatywne, otwarte umysły wolne od "niewoli"dyscyplinarnej?
Green English - Environmental Education in English B w księgarni ET TOI
rzeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku gimnazjalnym, a dzięki swojej elastyczności może stanowić uzupełnienie każdego kursu nauczania języka angielskiego.
<<poprzednie [1341] 1342 1343 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1350 nastepne>>