korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: SZKOŁA JEST JAK CIĄŻA
Trwa dziewięć miesięcy, a już w trzecim tygodniu mdli. W ciąży jednak, oprócz mdłości, w końcu czujesz te kopnięcia od środka, słyszysz to bicie serca przez stetoskop i wreszcie, na końcu, jest nowy człowiek. A w szkole - rodzi się nowy człowiek?
British Council:Toolkit 1: IELTS and skills for writing and speaking... ,17.11.13, Warszawa i Kraków
IELTS - HOW DO YOU PRONOUNCE IT? THE TEST OVERVIEW W czasie warsztatu omówiona zostanie strruktura testu oraz system oceniania w nim stosowany. Przedstawione zostaną także ogólne wskazówki dotyczące przygotowania słuchaczy do tego egzaminu.
British Council: International School Award, register by 15 November 2013
We are inviting you to take part in the International School Award programme and to start undertakings to gain this prestigious Certificate. The International School Award is an internationally recognised accreditation that provides schools and pre-schools with a framework for collaboration with international partners, sharing best practice, and opening young people's eyes and minds to the realities of the globalised world. The deadline for applications is 15 November.
Il Ponte & Via Giulia: Spotkanie z Julią Wollner, 15.11.13, Szczecin.
Pytacie tłumnie o kolejną imprezę larivistową, a my się trochę ukrywamy… :) Tym razem nie odbędzie się ona bowiem w Warszawie, ale w Szczecinie. I tak naprawdę nie będzie imprezą larivistową w ścisłym znaczeniu tego terminu, a bardziej spotkaniem ze mną. Opowiem co nieco o swojej pracy, pasji i doświadczeniach.
1st IATEFL Poland ESP SIG - Conference, 16 January 2014 – in Lublin
The aim of this conference is to bring together ESP teachers of all areas to share their experience of ESP teaching and to present examples of Best Practice.
Promentis: Uczyć Lepiej czyli jak? warsztaty dla początkujących lektorów i... 14.12.13, Łódź.
Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki. Zapraszamy również osoby, które miały dłuższą przerwę w pracy dydaktycznej i przed powrotem do nauczania, pragną odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę. Świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
EDUNEWS.PL: MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI
Kiedy Peter Reynolds napisał książkę "The Dot" nie myślał pewnie, że poruszy kropkowy świat i to dosłownie. Jest autorem i ilustratorem książek dla dzieci i młodzieży, zdobywcą wielu nagród. Książeczka The Dot opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti, albo o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Książka została przetłumaczona na ponad dwadzieścia języków oraz wydana alfabetem Braille’a. Napisana jest bardzo oszczędnie, znakomite rysunki pozwalają nawet małym dzieciom, które nie potrafią czytać polubić dziewczynkę, główną bohaterkę utworu
Promentis: Techniki przygotowania personelu wojskowego do egzaminu wg Stanag 6001, 13.12.13, Łódź.
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
<<poprzednie [701] 702 703 704 705 706 707 708 709 710 nastepne>>