korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Pearson: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego, 31.08.13, Kraków.
W czasie sesji pokażemy, jak prawidłowo prowadzona i wspierana przez gotowe narzędzia diagnoza może dostarczyć szerokiej wiedzy o uczniu, jego mocnych i słabszych stronach, opanowaniu umiejętności wyrażonych w Nowej Podstawie Programowej oraz przygotowaniu do egzaminu.
EDUNEWS.PL: CO ZAGRAŻA POLSKIEJ SZKOLE?
Przygotowanie uczniów do ciągłego uczenia się i podejmowania nowych wyzwań, kształcenie i rozwijanie kreatywności, innowacyjności, przedsiębiorczości oraz inicjatywności, to wyzwania, przed którymi stają nauczyciele realizujący nowoczesne projekty edukacyjne, nowe modele dydaktyki. To ci, którzy wyłamują się funkcjonującym stereotypom leniwych i wiecznie narzekających nauczycieli
Il Ponte & Via Giulia: Kino i wino- Rzymska opowieść, 28.08.13, Warszawa, wstęp wolny.
Pod koniec miesiąca (28 sierpnia) warto zaplanować udział w wydarzeniu zatytułowanym "Kino i wino". Są to plenerowe pokazy filmów połączone z degustacją wina. Tym razem będzie można obejrzeć "Rzymską opowieść". Kino, Wieczne Miasto i wino - czego chcieć więcej?
Gateway to Matura 2015, konferencja dla nauczycieli j. angielskiego, 31.08.13, Warszawa.
Publikacja „Informatora o egzaminie maturalnym z języka angielskiego” zbiegła się z początkiem wakacji, gdy większość z Państwa pakowała walizki na zasłużone urlopy. Ale wakacje już za nami, a egzamin dojrzałości w nowej formule czeka nas wiosną 2015 roku. Pora zatem zapoznać się ze zmianami, tym bardziej, że w żadnym razie nie są one jedynie kosmetyczne…
NaukaBezGranic: Kursy Kulturowe -American Culture Update, terminy dostosowana do Państwa możliwości.
Kurs American Culture Update, prowadzony przez Jaya Fonowa, pozwoli Państwu być na bieżąco z tym, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Materiały do kursu powstają na bieżąco i są ciągle aktualizowane, w miarę jak pojawiają się ‘gorące tematy’ w prasie i mediach amerykańskich.
EDUNEWS.PL: STUDENCI DORABIAJĄ
Jak co roku w wakacje uczelnie przygotowują się na przyjęcie nowych studentów, natomiast młodzi czekają z niecierpliwością, aż rozpocznie się ich dorosła przygoda. Czekają ich, też niemałe wydatki. Czas, by na nie się przygotować
Pearson: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego, 30.08.13, Bydgoszcz.
W czasie sesji pokażemy, jak prawidłowo prowadzona i wspierana przez gotowe narzędzia diagnoza może dostarczyć szerokiej wiedzy o uczniu, jego mocnych i słabszych stronach, opanowaniu umiejętności wyrażonych w Nowej Podstawie Programowej oraz przygotowaniu do egzaminu.
Goethe-Institut: Po prostu sztuka – Hans-Peter Feldmann
Na przekrojowej wystawie „Hans-Peter Feldmann: wystawa sztuki“ w hamburskich Deichtorhallen pokazywana była twórczość artysty z ostatnich czterdziestu lat. Prace urodzonego w 1941 roku Feldmanna cieszą się ostatnio coraz większą popularnością. Co sprawia, że jego sztuka jest tak atrakcyjna?
<<poprzednie [701] 702 703 704 705 706 707 708 709 710 nastepne>>