korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowość w LangMarket: Kurs języka angielskiego na Malcie
Zajęcia na kursie standardowym (standard course) odbywają się od poniedziałku do piątku przez 4 godziny lekcyjne dziennie. Maksymalna liczba uczestników kursu w grupie to 15 osób, co pozwala na poświęcenie należytej uwagi każdemu słuchaczowi a jednocześnie zapewnia miłą i przyjacielską atmosferę na zajęciach.
IL PONTE zaprasza na kolejną edycję festiwalu mozartowskiego w Warszawskiej Operze Kameralnej
Niedawno rozpoczęła się kolejna edycja festiwalu mozartowskiego w Warszawskiej Operze Kameralnej. Jeśli nie udało się Państwu jeszcze wziąć w nim udziału, zachęcamy do kupienia biletów na ten tydzień...
EDUNEWS.PL: O DYDAKTYCE EPOKI CYFROWEJ
Niektórzy twierdzą, że nie ma już skutecznej edukacji bez wykorzystywania nowych technologii. Inni mówią, że trzeba tworzyć nowe zasady i strategie edukacji oraz nową dydaktykę dopasowaną do epoki powszechnego korzystania z zasobów Internetu. Ale przecież, technologie i środki dydaktyczne są tylko tłem do zmian. Jaka jest (będzie) dydaktyka epoki cyfrowej?
TRUDNE SYTUACJE SZKOLENIOWE W PRACY LEKTORA - 25.06 - Warszawa
„My już to wiemy” „Beznadziejny ten podręcznik” „ W tej sali jest tak zimno, że nie mogę się skoncentrować” „Nie interesuje mnie ten temat, więc nie będę nic mówić" Drogi Lektorze, czy powyższe hasła coś Ci przypominają?
HOLOGRAM zaprasza: Warsztaty Mind Mapping – mapy myśli w życiu i biznesie 26 czerwiec 2010 Kraków
Chcesz skutecznie i szybko zaplanować udane lekcje? Wiesz, jak zaprezentować słownictwo tak, by student łatwo je pamiętał? U podstaw mind mappingu leży fakt, że myślimy, zapamiętujemy i przypominamy sobie za pomocą skojarzeń i tak naprawdę nie potrzebujemy całych zdań, czy długich fraz, aby zarejestrować i odtworzyć informacje lub przelać na papier swoje myśli, czy pomysły. Organiczna struktura map myśli odzwierciedla architekturę naszego mózgu i w sposób uproszczony odwzorowuje przebieg procesu myślowego.
EDUNEWS.PL: KONKURS NA NAJBARDZIEJ INNOWACYJNĄ I KREATYWNĄ UCZELNIĘ W POLSCE
Akademickie Centrum Informacyjne z Poznania wspólnie z Edunews.pl przeprowadziło I edycję konkursu na „Najbardziej innowacyjną i kreatywną uczelnię w Polsce”. Do udziału w nim zaproszono wszystkie uczelnie publiczne oraz niepubliczne, a jego celem było m.in. sprawdzenie, jak szkoły wyższe funkcjonują i komunikują się w kształtującym się społeczeństwie informacyjnym...
THE TEACHER - prenumerata premium !
Poszerzaj swoje horyzonty! Magazyn "The Teacher" to renomowany przewodnik po nowoczesnej metodyce języka angielskiego, ktry odkryje przed Tobą oryginalne idee i nieszablonowe materiały na lekcje.
EDUNEWS.PL: RAPORT HORYZONTALNY DLA SYSTEMU OŚWIATY (1)
Ukazała się II edycja The Horizon Report 2010 poświęcona przyszłości systemu oświaty w średniej i długiej perspektywie. Raport jest wart uwagi, gdyż nie jest to zbiór prognoz, ale rezultat kilkumiesięcznej pracy międzynarodowego zespołu naukowców badających istniejące trendy, wyzwania i nowe technologie, które już są lub za chwilę pojawią się w szkołach ...
<<poprzednie [1121] 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 nastepne>>