korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Świat bez XIX-wiecznej szkoły
Model edukacji rodem z XIX wieku się wyczerpał. Należy to zrozumieć i przyjąć do wiadomości. W sposób naturalny odpowiadał ówczesnej rzeczywistości i potrzebom tamtych czasów. Rodzice i uczniowie wychodzili do podobnie funkcjonujących organizacji. Jedni udawali się do fabryki, a drudzy do szkoły, która przypominała miejsce pracy rodziców.
THE TEACHER - nowy magazyn już w sprzedaży!
We are proud and honoured that we have been able to accompany you on the path of your “educated minds” for the last 90 issues. We hope that we can continue that walk together in the future.
20-lecie NOWELI - rabaty w księgarni! Do 15.08.2011
Aby otrzymać rabat 20% należy: - wypełnić ankietę i odesłać ją na adres: marketing@nowela.pl: - przy składaniu zamówienia (do dnia 15 sierpnia br.) podać (pisemnie lub ustnie) hasło
EDUNEWS.PL: Uczenie się z komputerem
Gdybyśmy nakreślili na mapie kraju miejsca, gdzie nie docierają dobrzy nauczyciele, zapewne pokryłaby się ona z mapą miejsc, w których stykamy się z wieloma problemami społecznymi, ubóstwem, brakiem nadziei. Ale gdyby do tych miejsc "posłać" komputery i szybki Internet – czy dzieci siedzące przed ekranem mogłyby samodzielnie tworzyć swoją edukację i ulepszać swój świat?
EDUNEWS.PL: Szkoła pełna porażek
Hipoteza: większość uczniów idzie drogą od porażki do porażki i cudem przepycha się przez szkołę. System nauczania i oceniania pozwala na sukcesy tylko wąskiej grupie. Oczywiście sukcesem nie jest zdanie kolejnego, na coraz niższym poziomie - testu. Mówmy o dążeniu do sukcesów życiowych, jaki powinien mieć szanse odnieść każdy młody człowiek opuszczając szkołę.
NOWELA - podręczniki do nauki języka włoskiego
Z myślą o Państwa potrzebach staramy się także regularnie wzbogacać oferowane przez nas podręczniki praktycznymi materiałami dydaktycznymi (programy nauczania, rozkłady materiału, słowniczki), które zamieszczamy na stronie www.nowela.pl w zakładce Dla nauczyciela / ucznia, skąd można je bezpłatnie pobrać.
EDUNEWS.PL: Uradzili w Radzie Europy, że WI-FI jest szkodliwe dla uczniów...
Nie, to nie 1 kwietnia. To jest prawdziwe europejskie reality (show). Otóż eksperci Rady Europy (międzynarodowej organizacji rządowej, skupiającej większość państw Europy) zaproponowali niedawno projekt rekomendacji dla krajów członkowskich, aby w szkołach zabronić używania Wi-Fi i telefonów komórkowych. Pewnie chcieli dzieciom zrobić taki prezent na 1 czerwca.
NaukaBezGranic: Ceili Dancing with Richie Mullaney u Państwa w szkole!!!
Ceili Dancing: podczas godzinnych warsztatów prowadzonych w języku angielskim uczestnicy będą mieli przyjemność nauczenia się 3 konfiguracji irlandzkiego tańca, jest to doskonała forma integracji i zabawy, świetna rozrywka dla młodszych i starszych, a także kontakt z native speakerem języka angielskiego.
<<poprzednie [981] 982 983 984 985 986 987 988 989 990 nastepne>>