korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Cambridge University Press zaprasza na szkolenie metodyczne 04.02.2011 w Gliwicach.
Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, broszurę zawierającą 18 przykładowych stron z ‘Repetytorium Gimnazjalnego’ oraz plakaty do dekoracji sal lekcyjnych.
EDUNEWS: O MIERNYM KODEKSIE ETYKI NAUCZYCIELI.
Z pewnością z zaciekawieniem nauczyciele i dyrektorzy przeczytają artykuł mec. Bogumiła Soczyńskiego pt. W sprawie kodeksu etyki nauczycieli – upowszechniony w ostatnim „Przeglądzie Oświatowym” (2010 nr 19), w którym stawia się pytanie, czy wprowadzenie w szkołach kodeksu etyki nauczycieli jest zgodne z prawem? Otóż – nie jest zgodne z obecnym prawem.
Slowka.pl - ma już ponad 2000 fanów na profilu JĘZYK ANGIELSKI na Facebooku!
Zainteresowanie profilem Język Angielski na portalu Facebook jest coraz większe. Każdy użytkownik może dołączyć do społeczności skupionej wokół języka angielskiego. Dzięki temu ma możliwość wymieniać się uwagami z innymi, brać udział w quizach i zagadkach.
CWRO zaprasza na szkolenie JĘZYKI OBCE I DYSLEKSJA 19-20.03.2011r. we Warszawie
Zajęcia adresowane są przede wszystkim do nauczycieli języków obcych, którzy na co dzień borykają się z problemem nauczania i oceniania uczniów z dysleksją. Uczestnicy szkolenia zdobędą zarówno solidne podstawy teoretyczne, jak również zapoznają się z praktyczną metodyką nauczania tej grupy uczniów.
EDUNEWS: EDUKACYJNE PODSUMOWANIE DEKADY - REFLEKSJE NA KOLEJNĄ DEKADĘ.
Ludzie, edukacjo! – faktycznie skończyła się pierwsza dekada XXI wieku, a nasza szkoła, choć się wyraźnie unowocześnia, to swym fundamentem mocno tkwi w dawnych wiekach. Świat przyspiesza, pędzi do przodu, a ludzie szkoły mówią, że jej potrzebny jest przede wszystkim „święty spokój”. A może nie spokój, a rewolucja jest jej potrzebna? Oto kilka refleksji .
Slowka.pl – Nowości w dziale Język grecki
Na stronie zostały zamieszczone artykuły z języka greckiego dotyczące: greckiego alfabetu i wymowy, rzeczownika i rodzajników, czasownika i czasów gramatycznych, odmiany zaimków osobowych.
Cambridge University Press zaprasza na szkolenie metodyczne 03.02.2011 w Częstochowie.
Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, broszurę zawierającą 18 przykładowych stron z ‘Repetytorium Gimnazjalnego’ oraz plakaty do dekoracji sal lekcyjnych.
NaukaBezGranic.pl: Zajęcia poprowadzi Richie Mulaney z Irlandii w Cieplicach 4.03
ematyka jest następująca: "Gry i zabawy językowe oraz elementy wiedzy o Irlandii na wesoło" dla szkół podstawowych, a dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej "Teenage Eglish"- elementy slangu, "SMS-mowa", popularne wyrażenia - czyli żywy język młodzieżowy. Warsztaty prowadzone będą z wyczuciem poziomu językowego grupy odbiorców, uczniowie będą mieli kolejną okazję posłuchać i porozmawiać w języku angielskim, a także będzie to dla nich doskonały sposób na zapoznanie się ze śpiewnym irlandzkim akcentem.
<<poprzednie [1041] 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 nastepne>>