korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
British Council: Creative Entrepreneurship in Schools...15.05.14. Bruksela.
“Creative Entrepreneurship in Schools: Findings and Futures” – konferencja podsumowująca projekt CENTRES odbędzie się 15 maja 2014 w Brukseli (Thon Hotel, Rue Rue de la Roi 75, 1040 Bruksela). Wydarzenie to oznacza koniec programu wspieranego przez program Unii Europejskiej – ‘Uczenie się przez całe życie’, w którym uczestniczyły organizacje z 8 państw członkowskich Unii Europejskiej (Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Litwy, Polski, Słowenii i Wielkiej Brytanii), wypracowując nowe innowacyjne metody kształcenia kreatywności i przedsiębiorczości w szkołach. Podczas tej ważnej konferencji dowiedzieć się będzie można o rezultatach międzynarodowych programów pilotażowych oraz o promocji zaleceń dla rozwoju przedsiębiorczej edukacji.
EDUNEWS.PL: RAJ (UROJONY) DLA NAUCZYCIELI
Onet.pl do spółki z Pulsem Biznesu i serwisem ekonomicznym Bloomberg postanowiły wzmocnić motywację polskich nauczycieli do emigracji zarobkowej. Na stronach Onetu pojawiła się bowiem prezentacja dowodząca, że polski nauczyciel należy do najbiedniejszych - pewnie w ogóle na świecie, skoro powiedziano, że gorsze zarobki są tylko w paru krajach, a dziś mamy na świecie 194 państwa licząc też Watykan. No niestety znany polski serwis informacyjny coraz bardziej upodabnia się do tabloidu z tanią informacją
Goethe-Institut: Forum poezji – Lyrik-Kabinett w Monachium
Z legendarnym poetą austriackim H.C. Artmannem odbył się 25 lat temu jeden z pierwszych; dziś, w roku 2014, miało miejsce już ponad 1000 odczytów. To znakomity bilans w służbie poezji. Mowa o Lyrik-Kabinett w Monachium, instytucji, o której można mówić także w innych superlatywach. Organizacja ta posiada największy zbiór tomików poezji w Niemczech i drugi co do wielkości w Europie.
Wydawnictwo Italicus: Nowości glottodydaktyczne 2014 - LOESCHER EDITORE.
Aby sprostać oczekiwaniom nauczycieli i uczniów, wydawnictwa nieustannie udoskonalają swoją ofertę. Świetnym tego przykładem jest dynamicznie rozwijające się wydawnictwo znane pod nazwą Le Monnier, należące do Mondadori Education, które przedstawia nowe edycje dwóch uznanych metod: Qui Italia.it, skierowanej do młodzieży i dorosłych oraz Un, due, tre przeznaczonej dla dzieci, która w całości będzie składała się z 10 tytułów. Zachęcamy do przejrzenia prezentacji tej serii.
EDINUMEN: Dinámicas de grupo y trabajo cooperativo en el aula...16.05.14, Kraków.
Dla każdego z uczestników przewidziano - pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów - certyfikat uczestnictwa!
British Council: Toolkit 6- Teaching Kindergarten and Early Primary, 11.05.14, Kraków.
Uczenie dzieci młodszych może stanowić wyzwanie ze względu na kłopoty z dyscypliną. Na tej sesji przećwiczymy stosowanie praktycznych technik, które pomogą nauczycielowi efektywnie kierować grupą, a jednocześnie sprawią, że dzieci będą bardziej zmotywowane i zaangażowane.
Ettoi.pl: Hélico aux pays des jouets powraca w nowym wydaniu.
Hélico aux pays des jouets to przyjazny i motywujący wstępny kurs języka francuskiego dla 5-7-latków, którego celem jest oswojenie dziecka z podstawowym słownictwem, zwrotami i fonetyką francuską oraz przygotowanie do właściwej nauki języka z kursem Hélico et ses copains lub innym dowolnym podręcznikiem.
Nowela.pl: L’évaluation en classe de français langue étrangère...15.05.14, Rzeszów.
Dla każdego z uczestników przewidziano pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów oraz certyfikat uczestnictwa!
<<poprzednie [601] 602 603 604 605 606 607 608 609 610 nastepne>>