korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
British Council: TELL ME A STORY. NAUKA ANGIELSKIEGO PRZEZ HISTORYJKI,13.02.13, Poznań.
Storytelling to jeden z najlepszych sposobów na uczenie dzieci języka oraz kultury. Polega on na opowiadaniu bajek i wierszyków w nieznanym dotychczas języku, śpiewaniu piosenek i wspólnej zabawie. Tajemnica skuteczności storytellingu tkwi w naturalnych predyspozycjach małych dzieci. Im wcześniej kilkulatek ma okazję poznać nowy język, tym szybciej się go uczy, wykorzystując te same metody, jak przy nauce mowy ojczystej. Co więcej, dzięki temu jednocześnie przyswaja się kulturę i poszerza zdolność do nauki innych języków w przyszłości.
WSiP: Mówimy językiem nowoczesności! - konf. dla germanistów 26.02.13, Bydgoszcz.
13.00–14.00 Od papirusa do WSiPnetu – przygotowanie do egzaminu w dobie Internetu (gimnazjum) 14.00–14.15 przerwa kawowa 14.15–15.15 Nauczać nowocześnie i efektownie …. czyli jak? (szkoła ponadgimnazjalna)
EDUNEWS.PL: E-PODRĘCZNIKI - DEBATY CIĄG DALSZY
Rzadki to widok: sala wypełniona uczestnikami po brzegi, że aż nogi nie było gdzie wcisnąć. I jeszcze sporo osób poza salą przed telewizorem z relacją na żywo. Nie to nie obrady Sejmu (tam taki tłum robią za grubą kasę). Co to takiego? Debata o e-podręcznikach w siedzibie Gazety Wyborczej. Czy w tym temacie wiadomo coś więcej? Chyba tak, ale również wiemy, że ciągle jeszcze mało wiemy i dużo prac przed nami..
Pearson: Konferencje dla nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych w Radomiu -13.02.13.
Pearson: Wszystkich nauczycieli języka angielskiego szkół podstawowych i gimnazjalnych zapraszamy na bezpłatną konferencję metodyczną, która odbędzie się 13 lutego w Radomiu Ośrodek Kultury i Sztuki Resursa ul. Malczewskiego 16, Radom
Goethe Institut w Warszawie: Niemcy, robotnicy przymusowi i wojna – rozmowa z Günterem Saathoffem.
Warszawa jest czwartą stacją wystawy Praca przymusowa. Niemcy, robotnicy przymusowi i wojna. Z okazji jej otwarcia Günter Saathoff z zarządu Fundacji „Pamięć, Odpowiedzialność i Przyszłość“ (EVZ) rozmawia z nami o projekcie, wypłatach odszkodowań i perspektywie młodego pokolenia.
Wydawnictwo Szkolne PWN: konferencja metodyczna dla nauczycieli SP, 19.02.13, Poznań.
Aktywizacja uczniów na lekcjach języków obcych. Umysł i osobowość w procesie uczenia się jezyka – efektywne wykorzystanie potencjału ucznia – wykład autorski Joanny Ostrowskiej
EDUNEWS.PL: I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ANDERSENEM
Staram się, aby czytanie sprawiało przyjemność moim uczniom. Mamy w klasie biblioteczkę pełną ciekawych książek, które przynieśli do klasy i muszę przyznać, że dzieci chętnie po nie sięgają. Czytam też moim uczniom codziennie, ponieważ zainicjowałam w naszej szkole akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom“. W pierwszej klasie zaczytywaliśmy się przygodami Zuźki Zołzik. Sama śmiałam się chyba najgłośniej, bo Zuźka ma niesamowite przygody i zawsze wpada w niezłe tarapaty...
Oxford University Press: Oxford Primary - szkolenie dla nauczycieli klas 1-3 SP, 14.02.13, Warszawa.
To cykl różnorodnych działań dla nauczycieli szkoły podstawowej, dzięki którym otrzymują oni pełne i szczegółowe informacje ułatwiające prowadzenie wartościowych i atrakcyjnych lekcji z wykorzystaniem naszych kursów, a także mają okazję rozwinąć swój warsztat i umiejętności metodyczne w zakresie nauczania języka angielskiego. Tematyka Oxford Primary w tym roku obejmuje najważniejsze tematy wymieniane przez nauczycieli: nauczanie początkowe w dużych klasach o zróżnicowanym wieku dzieci, znajomości języka i uzdolnieniach, praca nad warsztatem nauczycielskim – wykorzystanie nowoczesnych i nowatorskich narzędzi w pracy nauczyciela w sposób ułatwiający mu życie i uatrakcyjniający lekcje, rozwój wiedzy i umiejętności związanych z przygotowaniem dzieci do udziału w egzaminach w obliczu projektu wprowadzenia testu kompetencji z języka angielskiego na koniec szóstej klasy. Zapraszamy Państwa także do udziału w promocji Oxford w naszej szkole, w której mogą Państwo uzyskać szczególne korzyści dla całej szkoły, uczniów, rodziców, dyrekcji i nauczycieli. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo od swojego konsultanta.
<<poprzednie [801] 802 803 804 805 806 807 808 809 810 nastepne>>