korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ORE: Jak uczyć języka niemieckiego po niemiecku. Program Delfort, 23.09.14, Katowice.
Projekt DELFORT powstał w roku 2001 i jest realizowany we współpracy Ośrodka Rozwoju Edukacji (do roku 2010 Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli) oraz Goethe -Institut w Warszawie i Krakowie.
EDUNEWS.PL: JAK ROZWINĄĆ NASZE SKRZYDŁA?
Czujemy, że pewne rzeczy w wolnej Polsce nam nie wychodzą. Świadczy o tym emigracja, będąca chlebem powszednim – zwłaszcza młodych – rodaków. Nie chodzi jedynie o wyjazdy z kraju, ale coraz częściej również o emigrację wewnętrzną, która oznacza wycofanie się z wszelkiej aktywności społecznej i politycznej, a nawet ekonomicznej
MONDIALE-Testing Webinars 2014. CEFR Strategies for Successful Report Writing, 24.09.14.
CEFR Strategies for Successful Report Writing Although writing may not be the most important skill for all students taking part in BE / ESP courses, the ability to write good reports will be beneficial to students in the medical, financial or academic field, to name just three. And surveys have shown that there actually is a work-place related need. The aim of this Webinar is to highlight the features of this specific type of text and to show how the CEFR can support BE / ESP teachers.
Nowela.pl :Podręczniki Alex et Zoé oraz Ludo et ses amis w świetle zmian w ustawie...webinarium.
Wydawnictwo Nowela serdecznie zaprasza do obejrzenia nagrania z webinarium, które odbyło się w dniu 18 czerwca br.: "Podręczniki Alex et Zoé oraz Ludo et ses amis w świetle zmian w ustawie o systemie oświaty."
ORE: Kompetencje interkulturowe w edukacji językowej, konferencja, 23.09.14, Warszawa.
Celem konferencji jest pokazanie, że kompetencje interkulturowe to rodzaj busoli, która nie tylko istotnie usprawnia komunikację w wielojęzycznych i wielokulturowych społeczeństwach europejskich, ale także ułatwia złożone procesy integracyjne. Jednakże, rozwój tych kompetencji nie odbywa się samoczynnie w trakcie poznawania języka obcego. Przed nauczycielem stoi wyzwanie wprowadzania ucznia w skomplikowane zagadnienia interkulturowe, które obejmują ciągłą konieczność wychodzenia poza rodzimą perspektywę kulturową, poznawania tej „innej” i ponownego powracania do własnej, ale z szerszą świadomością i bogatszą wrażliwością.
Promentis: Nauczanie języka obcego dzieci w wieku przedszkolnym, 21.09.14, Bydgoszcz.
1 – 2 – 3 powody, dla których warto uczestniczyć w tej formie doskonalenia zawodowego : 1 – elastyczność prezentowanych metod umożliwia skuteczne i atrakcyjne wprowadzenie każdego rodzaju materiału językowego (prowadzący zajęcia może być niezależny od materiałów komercyjnych) 2 – ukierunkowanie na praktyczne zastosowanie metodyki nauczania języka obcego w przedszkolu (techniki multi-sensoryczne, techniki zmniejszające ryzyko dysleksji, techniki klasyczne/tradycyjne) 3 – szkolenie rozwija warsztat nauczyciela w zakresie kompetencji zarządzania grupą, przekazywania instrukcji oraz świadomego wyboru treści nauczania językowego
Italicus: Na dobry początek... GIMNAZJUM: Progetto Italiano Junior
W naszej ofercie, jak co roku, znajdziecie wszystkie metody rekomendowane przez MEN oraz wiele innych autorstwa doświadczonych praktyków. Księgarnia ITALICUS od lat wspiera nauczanie języka włoskiego w Polsce, oferując dobre ceny dla nauczycieli i przy zamówieniach grupowych.
MNODN: Współpraca z rodzicami w przypadku agresywnych zachowań dzieci i młodzieży, 20.09.14, Kraków.
Szkolenie ma na celu uwrażliwienie uczestników formy doskonalenia zawodowego na określenie warunków współpracy rodziców i nauczycieli, sposobów jej budowania, przekraczania pojawiających się w takcie współpracy trudności. Ważne jest też uświadomienie sobie podziału zadań, kompetencji i zakresu odpowiedzialności każdej ze stron.
<<poprzednie [541] 542 543 544 545 546 547 548 549 550 nastepne>>