korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ORE: Szkolenie DELFORT: Gramatyka inaczej – innowacyjnie... 29.10,14, Częstochowa.
Podczas warsztatów uczestnicy: - poznają praktyczne sposoby nauczania gramatyki: atrakcyjne ćwiczenia automatyzujące i zabawy dydaktycne - przygotują własne zestawy ćwiczeń do wybranych zagadnień gramatycznych dla różnych typów uczących się.
Pearson: Konferencja dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych w Bielsku-Białej, 28.10.14.
Jaki jest Twój styl pracy? Motywujesz czy demotywujesz? Presja czasu, presja realizacji celów podstawy programowej, znudzeni nauką uczniowie… Co zrobić, aby mimo niesprzyjających okoliczności, wybrać jak najlepsze metody nauczania i materiały dydaktyczne i z satysfakcją osiągnąć wyznaczone cele.
Dokument w krótkich spodenkach – Nowy podgatunek: film dokumentalny dla dzieci
W historii dokumentu jako gatunku filmowego nie było chyba równie ciekawego okresu jak obecne stulecie. Najpierw gwałtowny rozwój dokumentu animowanego, później eksplozja popularności systemów crowdfundingowych, a obecnie – coraz raźniej rozwijający się nowy podgatunek: dokument dla dzieci
CWRO: Szkolenie - Dysleksja a nauczanie języków obcych, 25-26.10.14, Warszawa.
Szkolenie "Dysleksja a nauczanie języków obcych" to doskonałe rozwiązanie dla podwyższenia kwalifikacji zawodowych lektorów, nauczycieli języków obcych a także studentów uczelni językowych. Zajęcia adresowane są przede wszystkim do nauczycieli języków obcych, którzy na co dzień borykają się z problemem nauczania i oceniania uczniów z dysleksją.
Promentis: Motywuj, Kontraktuj i wyGRYwaj - czyli jak profesjonalnie i ...25.10.14, Poznań.
Wyjątkowe połączenie fachowej - opartej na wieloletnim doświadczeniu - wiedzy metodycznej, z mnóstwem praktycznych pomysłów na atrakcyjne i angażujące zajęcia językowe. Warsztaty adresowane są do początkujących lektorów, absolwentów i studentów kierunków językowych, jak również do wszystkich osób, które rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem. Zapraszamy też lektorów i nauczycieli z większym stażem, którzy do tej pory nie uczestniczyli w innych formach szkoleń o tematyce pracy z uczniem dorosłym i biznesowym.
PASE: Dysleksja a nauka języków obcych
Dysleksja to zespół specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu u dzieci i osób dorosłych o prawidłowym rozwoju umysłowym. Zgodnie z danymi przytaczanymi przez Polskie Towarzystwo Dysleksji, odsetek uczniów dyslektycznych w Polsce szacowany jest na 9-10%. Jak wykorzystać potencjał drzemiący w osobach z dysleksją, aby takie osoby potrafiły skutecznie uczyć się języków obcych?
EDUNEWS.PL: CYFROWA SZKOŁA - JAK TO ZROBIĆ?
Przenieśmy naszą szkołę „w chmury”, bo nasi uczniowie już tam są. Mogłoby się wydawać, że cyfrowa szkoła to taka szkoła, w której jest dużo komputerów. Niektórzy stosują nawet przeliczniki w rodzaju: liczba uczniów na komputer. Tyle że od sprzętu, zwłaszcza tego dla ucznia i nauczyciela, jeszcze ważniejsze jest środowisko edukacyjne
PTI: Zarządzanie systemowe i indywidualne motywacją w szkole językowej, 24-25.10.14,
Cele szkolenia: Między innymi: poznanie narzędzi, które wpływają na motywację pracowników, budowanie zespołu; świadomość potrzeb pracownika, które budują jego zaangażowanie; przemyślane i celowe zarządzanie nagrodami, pochwałami i wyróżnieniami; budowanie relacji z pracownikami i jasnych zasad awansu i rozwoju;
<<poprzednie [541] 542 543 544 545 546 547 548 549 550 nastepne>>