korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
HappyHours - opinia o portalu www.szukaj-lektora.pl
Proszę mi wierzyć, że do klientów indywidualnych znajduję ciekawe osoby. U Was działa to szybciej, a CV ma konkretną formę. Dlatego – w miarę możliwości – kusi mnie opcja zaoszczędzenia czasu.
Nowość w LangMarket: Angielskie słówka
Czy wiesz, dlaczego nauka angielskiego sprawia niektórym osobom tyle kłopotów? Nauką angielskiego zajmuję się w praktyce już wiele lat, począwszy od czasów szkolnych, a skończywszy na teraźniejszości...
Dni Otwarte wydawnictwa Express Publishing/Egis od 24 sierpnia do 4 września 2010
Wśród licznych atrakcji: plakat z nowej serii Express Grammar (Conditionals, Prepositions of Time, Present Simple) dla wszystkich nauczycieli, którzy odwiedzą nas podczas Dni Otwartych; loteria, w której każdy los wygrywa! A do wygrania: lektury dla uczniów, czasopisma wydawnictwa Mary Glasgow Magazines, plakaty, kalendarze, upominki-niespodzianki. Nauczyciele, którzy odwiedzą nas podczas Dni Otwartych otrzymają certyfikat potwierdzający indywidulaną konsultację z przedstawicielem wydawnictwa Express Publishing/Egis.
IL PONTE poleca: Fiszki i naklejki ułatwiające przyswojenie słownictwa
Dla chętnych do nauki włoskiego - fiszki i naklejki.
Dni Pearson Longman dla germanistów
Wydawnictwo Pearson Longman przygotowało dla Państwa wiele atrakcyjnych prezentów i pomocy dydaktycznych, a także bardzo korzystne oferty promocyjne.
EDUNEWS.pl : RODZICE I SZKOŁA
W ostatnim tygodniu poświęciliśmy więcej uwagi kwestii komunikacji w edukacji. Szkoła 2.0 powinna być oparta na zasadzie wielostronnego komunikowania się, gdyż tylko wówczas będzie skutecznie wypełniać swoje cele edukacyjne. Więcej komunikacji wymagają relacje nauczyciele-rodzice-uczniowie. Prezentujemy punkt widzenia ucznia - wypowiedź na temat komunikowania się napisana z pozycji osoby, która niedawno ukończyła szkołę średnią. Piszemy również o mapie umiejętności XXI wieku dla przedmiotów związanych z edukacją artystyczną, a także o tym, jak zachęcać uczniów do nauki przedmiotów ścisłych. Zapraszamy do lektury! Zapraszamy do pisania na tematy związane z edukacją i publikowania w Edunews.pl. Zachęcamy do komentowania artykułów - wystarczy najpierw zalogować się do serwisu na stronie głównej, a podkażdym artykułem automatycznie wyświetli się rubryka do wpisania komentarzy.
Nowość w LangMarket: Hiszpańskie słówka
Nauką języków obcych zajmuję się w praktyce już wiele lat, począwszy od czasów szkolnych, a skończywszy na teraźniejszości....
Pearson Longman: Warsztaty metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego!
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego szkół ponadgimnazjalnych na cykl konferencji metodycznych, które odbędą się w Bydgoszczy, Lublinie i Rzeszowie.
<<poprzednie [1111] 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 nastepne>>