korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Oxford University Press zaprasza na konferencję metodyczną, 21.03.19, Toruń.
Odkryj nowe podręczniki do nauki w szkołach ponadpodstawowych i językowych! Weź udział w sesjach metodycznych, wysłuchaj zagranicznych i polskich prelegentów. Poznaj kluczowe elementy nowej podstawy programowej, zyskaj wiedzę, dzięki której będziesz przygotowany merytorycznie do zmian.
Early Stage: GRAMMAR, kosmiczne szkolenie dla lektorów, 23.03.19, Warszawa i online.
Masz już bilet na edukacyjną podróż, która ułatwi Ci zrealizowanie wielu lekcji gramatyki? Odkryj Planetę Grammar! Tutaj rapowanie, śpiewanie i ruch to codzienność. Zamiast sennych wykładów możesz liczyć na arcyciekawe szkolenie i porcję praktycznej wiedzy z zakresu struktur gramatycznych, gotową do wykorzystania na zajęciach.
Wydawnictwo ELI & ET TOI: Książka Jak skutecznie korzystać z lektur językowych?
Czy wiesz jak... w pełni wykorzystać potencjał lektur uproszczonych, w szczególności podczas pracy w grupie?
Oxford University Press i Polanglo: From Burnout to New Life Skills, 22.03.19 Radom.
Poradź sobie z wypaleniem zawodowym i zyskaj nowe kompetencje! Odkryj nowe podręczniki wydawnictwa Oxford University Press dla szkół ponadpodstawowych!
NaukaBezGranic: Ireland Today; Ceili Dancing; Ireland in Films, 21.03.19, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
ETS Global: Co każdy student wiedzieć powinien, webinarium TOEIC, 21.03.19.
Przygotuj swoich studentów do wejścia na rynek pracy z międzynarodowym Certyfikatem TOEIC®. Test TOEIC® to globalny standard oceny kompetencji języka angielskiego w środowisku pracy.
NaukaBezGranic: Ireland Today; Ceili Dancing; Ireland in Films, 20.03.19, Łódź.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Short Waves Festival 2019, 19-25.03. Poznań pod patronatem British Council.
Po raz kolejny stolica Wielkopolski wypełniona zostanie kinem krótkometrażowym z całego świata. Każdego roku 6 festiwalowych dni to ponad 60 wydarzeń, 300 filmów i około 7000 miłośników krótkich form filmowych uczestniczących w pokazach. Tegoroczna edycja to 4 konkursy filmowe, program fokusowy poświęcony kinematografii Azji Południowo - Wschodniej, a także nowa sekcja Live Cinema, oferująca wydarzenia wykraczające poza standardowe doświadczenia kinowe. Jak co roku nie zabraknie akcentów z Wielkiej Brytanii – w ramach programu branżowego odbędzie się panel poświęcony nowym praktykom kuratorskim w dziedzinie filmu z udziałem Matta Cartera z LUX Art Centre, noc brytyjskich videoclipów z London Short Film Festival, a także spotkanie z artystką i choreografką Lucy Cash, która specjalizuje się w filmie tańca.
1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>